škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni aracımla aranızdayım bazı sorularım var ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2012 passat pert olduktan sonra 1.4 tsi 150 hp act DSG style donanım sıfır arabamla aranızdayım .  aracı 20.10.2017 tarihinde 123bin tlye aldım . passatın hem donanımı az hem fiyatı fazla hem dsg şanzumanı yoktu. renk olarak beyaz tercih ettim. yanında orijinal kauçuk passat verdiler. passattan kalan bagaj havuzu tam oldu almaya gerek kalmadı . önceki kasayı beğenmemiştim ama bu kasayı beğendim . ön ızgaralar olmasa kaput bombeli olmasa daha iyiydi ya neyse .

araç hakkında görüşlerimi ve sorularımı yazayım .

- (önemli soru ) koltukların ileri geri itiş ayar kısmını hala bulamadım :) zorlayıp da bir yeri kırmak istemedim nerde bu ? ( gülmeyin lütfen :)

- b7 passattan daha konforlu  bu kadar beklemiyordum . donanımı gayet yeterli.  ancak ön kapılardan gelen tok ses passat kadar değil. kapanması için hafif derecede çarpmak gerekiyor passatı hafif bırakınca bile kapanıyordu .

- bluetooth kit basit ama harika bir şeymiş. wolksvagen bunu takmak için milletten bir sürü para istiyor gerçekten yazık .

- elektrikli bagaj sonradan eklenebiliyor mu ? yoğunluk vardı soramadım . ilerde kesinlikle düşüneceğim. bekleyecek zamanım yoktu opsiyonlu araç için iki ay tarih vermişlerdi.

- mobil telefonda sık aranan kişilere yanlış basma sonucu aynı kişiyi iki defa ekledim silebiliyor muyum birini ?

- telefonum lg g4 . android 6.0 versiyon . orijinal kabloyla da denedim smart linke bağlanamadım . olmuyor bağlanmıyor. telefonun mirrorlink desteği yok .

cevaplarınız için şimdiden  teşekkürlerimi sunarım Allah hepimize kazasız belasız sürüşler versin.
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2017, 18:50:28 Gönderen: devran23 »

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle aracınız hayırlı olsun.
Allah kaza bela vermesin, ağız tadıyla binmek nasip etsin inşallah.
Koltukjlarınız elektrikli sanırım,
Elektrikli ise;
Koltukta oturduğunuz kısmın ön ve arka tarafını aşağı yukarı hareket ettiren tuşu,
ileri doğru iterseniz koltuk ileri,
geri doğru iterseniz koltuğunuz geriye doğru gidecektir.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16041]devran23[/MENTION]

Aracınız hayırlı uğurlu olsun. Kazasız sürüşler dilerim. Smartlink olayııda telefonunuza harici olarak Android Auto yu kurmanız gerekecek. Bu program google play store de yok. Forumu aratırsanız indirme konusu ve linkini bulabilirsiniz. Bu işlemlerden sonra sorunsuz kullanırsınız. Benim LG G3 tel ile bağlanıyorum sorunsuz.
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2017, 19:30:17 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
[MENTION=16041]devran23[/MENTION]

Aracınız hayırlı olsun Allah güzel  günlerde kullanmak nasip etsin.

Style paketlerde de elektrikli sanırım  eğer öyleyse oturduğunuz koltuğun hemen sol kısmında üç ayrı tuş bölümü var ileri geri yukarı aşağı ve bel destek ayarı oradan yapılıyor.  Üç ayrı hafızalı ayarı da alabilirsiniz. Örneğin bir nolu hafızaya siz iki nolu hafızaya eşiniz gibi.

Evet konfor olarak harikulade bir araç donanım konusunda zaten vw grubu cimri olduğu için tercih etmedim. 130-140bin verip holojen far , elektriksiz koltuk ve daha nice eksiklikleri yaşamak istemedim. İyi ki almışım superB.

Elektrikli bagaj  sonradan yaptırılabiliyor diye biliyorum.

Sık kullanılanlar kısmını tekrar düzenleyebilirsiz yapılıyor.
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2017, 19:31:08 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı Mecheng89

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: devran23;626850

- mobil telefonda sık aranan kişilere yanlış basma sonucu aynı kişiyi iki defa ekledim silebiliyor muyum birini ?

cevaplarınız için şimdiden  teşekkürlerimi sunarım Allah hepimize kazasız belasız sürüşler versin.

Değiştirmek istediğiniz kişinin üzerine basılı tutun ve eklemek istiğiniz kişi ile değiştirin.