škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yazilimsal sorun destek lutfen

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı saimea

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracim 2016 superb prestige paket aracimda son 2 gundur yasadigim bi sorunu anlatacagim oncelikle kapiyu actigimiz zaman kumandadan sag on kapi acilmiyor el ile aciyorum ayni zamanda hicbir ayarla oynamadigim halde kapilari actigimda aynalar gec aciliyo ve birbirinden uyumsuz sekilde aciliyo buna neden olarak yazilimsal bir hata oldugunu dusunuyorum isim nedeniyle servise gidemedim en kisa zamanda servise gidecegim bu konu hakkinda beni bilgilendirirseniz sevinirim ayrica sunu da belirteyim kapi kilitleyken arada bir yapsada yine sag on kapi acilabiliyor.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam

Çevrimdışı saimea

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mehmet 2016;620276
Akü zayıflamış olmasın

Zannetmiyorum 1 yillik arac ayrica aku uyari lambasi falan yanmadi

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihatilla;620278
Daha 1 yıllık araçta akü zayıflar mı?:hmm:

Neden olmasınki. Forumda daha önce akü voltajının set tuşuna basılı tutularak öğrenildiğini paylaşmıştı arkadaşlar.
Aynaların açılması esnasında araç çalışmıyor aküden enerji alıyorsa aküye bakılmalı.
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2017, 22:10:44 Gönderen: Blue Rapid »

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Alıntı yapılan: Mehmet 2016;620280
Neden olmasınki. Forumda daha önce akü voltajının set tuşuna basılı tutularak öğrenildiğini paylaşmıştı arkadaşlar.
Aynaların açılması esnasında araç çalışmıyor aküden enerji alıyorsa aküye bakılmalı.

Doğrudur calismadigi icin aküden destekli fakat başka birşey olmalı bence bu durum

Çevrimdışı Kkamsiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle