škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni aracımızı teslim aldık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozkanarslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;563091
Merhaba, bende bugün busines gri sunroof ve 19 jant için son 130.000tl fiyat aldım. Siz hangi bayiden aldınız.

Metalik boya farkı ile 128.250 TL ye geliyor. 126.800 beyaz renk

Çevrimdışı Turboordek

• Ucucu Madde
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben de gecen hafta Alturdan aldim. Eski skoda kullanicisiysaniz ekstra indirim yapiyorlar. Ya da skoda kullanicisi bir tanidiginiz adina alip sonra devralabilirsiniz.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yağmurda yol sesi veya lastik uğultusu alan var mı, bana testte ses çok fazla gibi geldi. 18" pirelli lastik. Prestige 1.6tdi dsg araç

Çevrimdışı drivetome

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;563269
Yağmurda yol sesi veya lastik uğultusu alan var mı, bana testte ses çok fazla gibi geldi. 18" pirelli lastik. Prestige 1.6tdi dsg araç

Bizde 19'' inç jant ve gene pirelli var ve yol sesi alıyor. Yağmurda da biraz ses alıyor ama abartı değil normal. Ama yol sesi 19 larında etkisiyle bence fazla

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yağmurdan dolayı bariz bir ses artışı yok ama lastik sesi hep var. pirelli p7 ve 19 inç aracım.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: özdil;563365
yağmurdan dolayı bariz bir ses artışı yok ama lastik sesi hep var. pirelli p7 ve 19 inç aracım.

19 incinde etkisi var fakat Pirelli P7'den de şikayet çok özelliklede ses ve yol tutuşunda. Bende hiç memnun değilim

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o lastik sesini de bastırsalar araba e serisi gibi olacak.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Passatlarda durum nasıl acaba ekstra donanım alcaz diye konfordan ödün vermeyelim.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
19 Jantlı 235 genişlikte lastiği olan bir passata denk gelmedim henüz. ama herkesin söylediği pirelli p7lerin vasat bir lastik olduğu ve gürültülü olduğu. continental sport contact 5 öneriyor herkes. beni passattan vazgeçiren başlıca nedenlerden biri 110kmden itibaren içeriye beklentilerimin çok üstünde rüzgar sesi alması idi.

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arac yağmurlu ve normal havalardada kabine sadece lastik sesi alıyor jantla cok alakası oldugunu düşünmüyorum ancak lastiklerin kötü olduğunda herkes hemfikir iyi bir lastikle bu seste birazda olsa örtülebilir bunun disinda arabada cidden ses yok bu konuda iyi iş çıkarmışlar

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozkanarslan;563212
Metalik boya farkı ile 128.250 TL ye geliyor. 126.800 beyaz renk

Araç 123.900 + 3.850 sanroof + 1.800 de 19 jant farkı ile beraber 129.550 yapıyor sanırım bu metalik boya hariç fiyatı biz 126.850 ye aldik yani 2.700 lira bir avantaj oldu + koltuk koruma hediye etmişlerdi

Çevrimdışı hamza2015

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar, nihayet aracımızi teslim aldım ve aranıza katıldım, aracım 1.6 tdi prestige  donanım olarak  gümüş renk,ön cam ısıtma, park asistanı, acc font asist, şerit takip,kör nokta uyarı,akıllı far asistanı, cam tavan .

Çevrimdışı hamza2015

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanız hayırlı olsun...

ACC ve front asist var mı paketinizde...?

Çevrimdışı hamza2015

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle