škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Periyodik Bakım-Fabia 2 TDI

dgn · 35 · 11576

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konu benim arabanın servis kaydı gibi oldu.Güncelleyip devam edelim.Sattığımda alan kişi buradan baksın:lol:

Aracımın üzerinde hala fabrika çıkışı aküsü vardı, tam 74 aylık(6seneden fazla).Hala tek marşta sorunsuz çalışıyordu ama beni huzursuz etmeye başlamıştı.Bu sabah gittim değiştirdim.Üzerinden 60lık varta akü çıktı.Yerine 60lık bosch akü taktım, 2 yıl garantili.Zaten varta ile bosch ortakmış.Devam ettim bende.Aküyü değiştirince direksiyon yumuşadı hafiften, arabanın yb'da teyp kısmı çalışmıyordu orası düzeldi(demek ki akımdanmış) ve silecekler daha rahat çalışmaya başladı.Yani araba hafifledi.:)

-Değişim dahil 175TL.

Üzerinden çıkan

Yerine takılan, tam oturdu hiç parçayı çıkarmadım.

Bonus:)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Keske 72 taksaydin dicem tuz biber ekicem uzerine hic hos olmiycak o yuzden sustum. Cikan aku nerde?? Su cikan akulerinizi falan atin uzerime lazim oluyo arada

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;482884
Keske 72 taksaydin dicem tuz biber ekicem uzerine hic hos olmiycak o yuzden sustum. Cikan aku nerde?? Su cikan akulerinizi falan atin uzerime lazim oluyo arada

Çıkan aküyü almaya çalıştım hatta epeyide ısrar ettim ama vermiyorlarmış. Cevre ve sehircilik bakanligi esnafin sattigi her yeni aku icin eski akuyu istiyormus. Adam bana hurda aku getir cikani al dedi bende ustelemedim.

72 amperide bilerek taktirmadim. Yarin birgun satilirsa fazla masraf etmek istemedim :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle