škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Gizli Özellik

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ysn06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracımın gizli özelliklerini kısa bir süre önce açtırdım fakat hepsi tam çalışmıyor aracımda hayalet kadran var fakat 320 spor kodlamasını yaptığı halde değişmedi,geri vitese takınca sağ aynağı aşşağı indirme kodlu ana menüde var tiklediğim zaman ayna aşşağı inmiyo ve offroad menüsü gibi özellikler kodlandığı halde araç tepki vermiyo.Araç 2019 skoda octavia sport 1.5 tsi &hayalet kadranda var

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Zaten garanti yok her özellik açılır diye. Donanıma bağlı, mesela off-road menüsü için Columbus ünite olması lazım gibi

Çevrimdışı ysn06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam araçta bolero var büyük ekranlı, zaten octavianın en dolusu,gittiğim kişi benden sonra 3 octavia daha açtı orta ve boş paket araçlarda aktifleşti

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ayna olayını ekrandan tikledikten sonra çalışmıyorsa kalibrasyon yapmalısınız. Google yada foruma "geri viteste kaldırımı gösterme ayarı" gibilerinden yazarak işlem sırasını bulabilirsiniz.
Off Road menüsünde araç bir tepki vermez. Ekranda sadece teker yönü, Gps varsa pusula vb gelir. 3 adet yuvarlak gösterge. Menüden seçerek aktif etmelisiniz onuda. Araştırın menüyü, bulursunuz.
Eğer gerçekten yok ise yaptırdığınız yere gidip tekrar kodlatın.

Çevrimdışı ysn06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam r ye taktığımda elle bile aynayı indiremiyom 'geri vitesi takınca aynayı indir özelliği ana menüde tikli iken fakat ana menüden tiki kaldırınca müdale edebiliyorumn

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ysn06;658342
hocam araçta bolero var büyük ekranlı, zaten octavianın en dolusu,gittiğim kişi benden sonra 3 octavia daha açtı orta ve boş paket araçlarda aktifleşti

Benim araçta da 10" Bolero var açılmadı Off Road menü

Ama sağ aynam iniyor, ayna kumandası R konumdayken geri vitese takınca

Konfor ünitesinin koduna göre değişiyor dediğim gibi

Çevrimdışı zapachit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;658337
Zaten garanti yok her özellik açılır diye. Donanıma bağlı, mesela off-road menüsü için Columbus ünite olması lazım gibi

Yok hocam Boleroda da oluyor, Amundsende de.
Olay kodlamayi yapabilmekte))

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zapachit;658724
Yok hocam Boleroda da oluyor, Amundsende de.
Olay kodlamayi yapabilmekte))

Görseldekiler offroad ile ilgili değil ama, ben onu kastettim.

Kompas (pusula), arazi yaklaşım açısı vs. görünüyor mu sizin ekranda?

Çevrimdışı zapachit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Resimdeki menu metini rusca oldugu icin anlasilmiyor ama sport menu degil bu, off-road menusu. Bende amundsen varken de kompas falan hersey gozukuyordu. Emin degilim ama bildigim kadariyla kompas gps'i olan araclarda calisiyor. Sport menusunun de off-roada gore tek farki turbo basinc, kW cinsinden anlik motor gucu ve ivmelenme gostergelerinin olmasi.

Alıntı yapılan: lrfan;658731
Görseldekiler offroad ile ilgili değil ama, ben onu kastettim.

Kompas (pusula), arazi yaklaşım açısı vs. görünüyor mu sizin ekranda?