škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Radardan saklanan plaka

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yaptırmalı mı :)

[YOUTUBE]pcQP0U7MIr4[/YOUTUBE]

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
ilerde çevirme ekibi yoksa kaçılır ama çevirme varsa çok feci ekstradan öperler :)

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Türkiye de arabayı falan bağlarlar bir güzelde öperler ki ömür boyu unutamaz insan :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
adamın bünyesindeki kanı kuruturlar yakalarlarsa :) göze almak gerekir ;)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne diye lazim olsunki. Arac plakasiz daha mi iyi gidiyor sanki.:-(((((

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu uygulamayı Türkiye'de  yapmış trafikten men edilmiş bir araç geçen hafta TVlere konu olmuştu arkadaşlar, aman diyelim. Internet nesli anonim olmayı seviyor malesef. Toplumda, trafikte kimliğinizi saklamayı gerektirecek işler yapmasak keşke. Şu eylemni maske takıp cam çerçeve indiren insandan bir farkı var mıdır diye düşünmeli insan.

Çevrimdışı adnk55

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Radara en güzel çözüm selektör yaparak uyaran duyarlı sürücülerin artması [emoji12]

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;492110
Bu uygulamayı Türkiye'de  yapmış trafikten men edilmiş bir araç geçen hafta TVlere konu olmuştu arkadaşlar, aman diyelim. Internet nesli anonim olmayı seviyor malesef. Toplumda, trafikte kimliğinizi saklamayı gerektirecek işler yapmasak keşke. Şu eylemni maske takıp cam çerçeve indiren insandan bir farkı var mıdır diye düşünmeli insan.

Abi ama su da var 5 serit yol yapmis adam 90hiz siniri koymus abuk subuk radar uygulamasi yapiyo. Herkes 90la gitse o yolda sabah aksam trafigini dusunebiliyo musun? Ya da 2 gidis 2 gelis bulvarda 50hiz limitine hangimiz uyuyoruz? Tamam 200le de gitmiyoruz ama gayri ihtiyari 60-70 le giderken (kimse bana ben o hizlarda gitmem demesin) sak bi clio gulumse cekiyorum diyo 200-300-500 lira ceza evimize geliyo. Asgari ucretin 950lira oldugu bi ulkede 300lira cezayi nasil odesin adam? Naapmis 300liralik ceza makas mi atmis bulvarda 150 le mi gitmis gasp mi yapmis?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada gecen gun yine o 5 seritli yollardan birinde 100-110 la gidiyorum dalmisim gormedim radari aman tanrim dedim ve gulumsedim kameraya. Sonra gidecegim yere vardim arabadan bi indim baktim arabanin uzerindeki kar plakayi da kapatmis bi mutlu oldum bi sevindim :)

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: DDŞ!;492240
Abi ama su da var 5 serit yol yapmis adam 90hiz siniri koymus abuk subuk radar uygulamasi yapiyo. Herkes 90la gitse o yolda sabah aksam trafigini dusunebiliyo musun? Ya da 2 gidis 2 gelis bulvarda 50hiz limitine hangimiz uyuyoruz? Tamam 200le de gitmiyoruz ama gayri ihtiyari 60-70 le giderken (kimse bana ben o hizlarda gitmem demesin) sak bi clio gulumse cekiyorum diyo 200-300-500 lira ceza evimize geliyo. Asgari ucretin 950lira oldugu bi ulkede 300lira cezayi nasil odesin adam? Naapmis 300liralik ceza makas mi atmis bulvarda 150 le mi gitmis gasp mi yapmis?

Asgari ücretli böyle bir arabayı nasıl alsın ! Vatandaş geçim derdine düşmüş..

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;492260
Asgari ücretli böyle bir arabayı nasıl alsın ! Vatandaş geçim derdine düşmüş..

Kesinlikle haklisiniz. Disinden tirnagindan artiran koyunde tarla tapan satip alan bir kesim de var ayagini yerden kessin diye. Zaten benzin fiyatlarindan muaynesinden sigortasindan beli bukuluyor insanlarin.

Tabi yanlis anlasilmasin plakayi iceri cekip radara bilerek girene kopru parasi odemeyene bende karsiyim. (Gerci nedir bu kopru ucreti ona da ayri bi kilim)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu sistemi tabii ki yaptırmalı, neden mi?
normalde köprü, otoyol kullanan biri olmadığımdan HGS denilen rezalete abone olmadım, geçen yaz didime giderken paralı otoyolu toplamda 10 dakika kadar kullandım ve doğal olarak kaçak geçiş oldu, 3 liralık tutara 11 kat ceza uygulandığından 33 tl borcum oldu, böyle olduğunu da biliyordum... buna eyvallah....
Gel gelelim ki ödemesini yapmak istediğimde işyerinden izin almak gerekiyor çünkü on line ödeme gibi medeni bir sistemden haberleri yok, PTT ye ödenmesi gerekiyor ama.....
1- ödeme miktarını sistemden göremiyorlar,
2- ödeme posta çeki hesabına yapılacak
3- ödeme dekontu karayolları gn md  bilmemne faksına gönderilecek,
4- oradan gelecek onay ile sistemden borç silinecek....
kafası bu kadar çalışabilen bu sistem çalışanlarının taa......

borca sözüm yok, ödeyelim diye işimizi gücümüzü mü bırakalım???
Keza HGS alıp da gişeden sistem aksaklığı nedeniyle okumadığı için kaçak geçiş  durumuna giren ve benimle aynı  durumda olanlar ne yapsın???
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hgs eziyet oluyor abi ne kadar kaldigini goremiyorsun icinde. Benim oyle 1 tane cezam var ist-ankara arasi oldugu icin 300kusur odedim. Bitane daha oyle yetersiz bakiyem var o da ayni sekilde. Ogs almak istedim banka bin dereden su getirtti aman aman dedin

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
bendeki hgs'de eski sahibinden kalma, içinde kalan bakiyeyi kullanabilirsiniz demişti, 15 tl civarı falan var sanırım. bitince ogs'ye geçicem bende

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bastırın bi sahte yabancı plaka olsun bitsin uzun yolda rahatlık :D İstanbulda Allahtan çok fazla hız koridoru yok rahatız :)