škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

H15 LED’ler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaanilicali

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar herkese merhaba. Dün internetten arabanın uzunları kısaları ve sisleri için h7 h8 h15 led aldım. Kısalar ve sislerde herhangi bi sorun yok ama aldığım h15 uzunlar far yuvasına çok çok zor sığdı. Takarken de uğraştırdı baya. Sonra çalışıp çalışmadığına baktım ve çalışmadı. Uzunlarla birlikte gündüzler de gitti. Ben de çıkartıp orijinal farlarını taktım. Octavia a7 kasasına h15 led takıp çalıştıran birisi yardımcı olabilir mi? Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı by_Loopus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

2016 Octavia aracıma H15 LED olarak bunları taktım son derece memnunum. Dediğiniz gibi yuvaya biraz zor oturuyor, yavaş yavaş çevirerek taktım ama sonuç mükemmel oldu. Kapağı açık bırakalım diyenlere kulak asmayın, kapak da kapanabiliyor bu üründe. Herhangi bir aksesuarcıda da taktırabilirsiniz eğer yapamam derseniz...

Çevrimdışı kaanilicali

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Peki gündüzler ve parklar da çalışır durumda mı

Çevrimdışı by_Loopus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaanilicali;637965
Peki gündüzler ve parklar da çalışır durumda mı

Benim araç ambition donanım ve evet parklarda gündüzlerde sorunsuz yanıyor

Çevrimdışı gokhanercan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar arkadaşlar. bende 2017 makyajlı kasa octavia için uzunlara bu farlardan düşünüyorum. taktıran oldu mu ? sonuç nasıl ? arıza ışığı yaktı mı ? soket girişi h7... dikkatimi çeken ürünlerde aşağıdadır... değerli yorumlarınızı bekliyorum.

https://www.hepsiburada.com/photon-supreme-led-xenon-h7-p-HBV0000030Y1W?magaza=PhotonOnline

https://www.hepsiburada.com/niken-h7-led-xenon-yeni-nesil-p-HBV000000146V?magaza=beyaztuning

Çevrimdışı Dike

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Üzerindeki beyaz plastik contayı çıkarırsan cuk oturuyor. Bende çok ugraştım sonradan çözüm..

Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Dike

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çin'den getirttim bende. Sorunsuz hepsi çalışıyor. Dik olduğu için tabelalar vs çok parlıyor. Radar tabelasını görmeniz kolaylaşır radara takılmazsınız. Şiddet o kadar rahatsız edici değilmiş ki selektör ile küfür de yemedim şükür şiddetle tavsiye ederim .

Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı uzman06.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Oktavia 2016 Stilye uzun ve sislere bu h15 led uygunmu acaba arkadaşlar Şipariş vereceğimde. Veya başka tavsiyeniz varmıdır??

Çevrimdışı jukll

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Emrah Bey Merhaba,

Özellikle size sormak istedim konu içeriğinde sizinde Niken h15 led takmanız üzerine bende sipariş verdim ledlerim geldi ancak bir türlü takamadım aracıma a7 optimal octavia araç mevcut bende de ama malesef bir türlü takamadım yuvaya oturuyor ledler ancak tırnakları bir türlü çevirip oturtamadım yuvasına, Sanayide bir elektrikçiye sordum uzun sürer onu takması tamponu çıkartıp farı bile sökmemiz gerekir hatta sağ far yuvasında biraz oynamamız gerekire kadar götürdü işi oyüzden hiç bulaştırmadım bile şuanda da takamadım duruyor led ler nasıl takıldığı konusunda bir çözüm bulamadım yardımlarınızı bekliyorum.
İyi Günler Diliyorum

Çevrimdışı Atabey01

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaanilicali;637885
Arkadaşlar herkese merhaba. Dün internetten arabanın uzunları kısaları ve sisleri için h7 h8 h15 led aldım. Kısalar ve sislerde herhangi bi sorun yok ama aldığım h15 uzunlar far yuvasına çok çok zor sığdı. Takarken de uğraştırdı baya. Sonra çalışıp çalışmadığına baktım ve çalışmadı. Uzunlarla birlikte gündüzler de gitti. Ben de çıkartıp orijinal farlarını taktım. Octavia a7 kasasına h15 led takıp çalıştıran birisi yardımcı olabilir mi? Teşekkürler

Ledin üzerinde 3 adet tırnak var, far üzerindeki yuvaya tam oturmazsa malesef çalışmıyor.

Alıntı yapılan: gokhanercan;637988
merhabalar arkadaşlar. bende 2017 makyajlı kasa octavia için uzunlara bu farlardan düşünüyorum. taktıran oldu mu ? sonuç nasıl ? arıza ışığı yaktı mı ? soket girişi h7... dikkatimi çeken ürünlerde aşağıdadır... değerli yorumlarınızı bekliyorum.

https://www.hepsiburada.com/photon-supreme-led-xenon-h7-p-HBV0000030Y1W?magaza=PhotonOnline

https://www.hepsiburada.com/niken-h7-led-xenon-yeni-nesil-p-HBV000000146V?magaza=beyaztuning

Niken i almayın o şekilde kablolysa aracınıza uymaz.

photon da da lümeni düşük. istediğiniz sonucu elde edemezsiniz.

Ben Rapid aracıma Photon 360 aldım ama 3 günde takabildim. (kısıtlı zamanlarda uğraşıyordum)

En son ledlerin arka soğutucunu yontarak taktım. Gayet memnunum. Ama bozulursa :D çıkarmak için bayağı bir  uğraşırım :).

Çevrimdışı jukll

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Asıl Sıkıntı işte 3 tane tırnağı oturtmak ufak bır tık sesi geliyor ama tam geçmiyor tırnaklar çevrilmiyor da çevirmeye çalışırken parmağım bile su topladı dönmüyor bir türlü fazlada zorlayıp kırmak istemedim bakalım bir usta bulursam ona taktıracam artık

Çevrimdışı by_Loopus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jukll;641028
Emrah Bey Merhaba,

Özellikle size sormak istedim konu içeriğinde sizinde Niken h15 led takmanız üzerine bende sipariş verdim ledlerim geldi ancak bir türlü takamadım aracıma a7 optimal octavia araç mevcut bende de ama malesef bir türlü takamadım yuvaya oturuyor ledler ancak tırnakları bir türlü çevirip oturtamadım yuvasına, Sanayide bir elektrikçiye sordum uzun sürer onu takması tamponu çıkartıp farı bile sökmemiz gerekir hatta sağ far yuvasında biraz oynamamız gerekire kadar götürdü işi oyüzden hiç bulaştırmadım bile şuanda da takamadım duruyor led ler nasıl takıldığı konusunda bir çözüm bulamadım yardımlarınızı bekliyorum.
İyi Günler Diliyorum

Merhaba;

Sakın diğer arkadaşlara uyup ledleri yontmayın. Hele ki de asla tampon sökme işine girmeyin o iş çok uzun ve zahmetli. Öyle yerlere vida atmışlar ki şaşırdım kaldım görünce. İlk aldığımda ben de takamadım bir türlü ledleri. Eyvah uyumsuz falan diye düşünerek bir aksesuarcıya gittim. Adam bir lambaya bir de yuvaya baktı. Sonra da yavaş yavaş çevirerek oturttu yerine. Bir ara başka bir model denemek için çıkarttım. Orjinalleri taktım. Sıkılınca tekrar nikenleri taktım. Yine zorla girdi ama en şık bunlar duruyor:)

Özetle; yontmayın yazıktır arabanıza, emin olun oluyor...

Çevrimdışı jukll

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle verdiğiniz bilgiler ve geri dönüşünüz için teşekkür ederim forumda çok okudum bende uyumlu olduğunu bildiğim için zaten nikenleri direk sipariş verdim ama takamayınca uymuyor diye değil nasıl halledicem çabası sardı dışarda taktırayım dedim adam tampon felan sökülecek deyince dedim ki gerek yok direk uyuyor bunlar dedim adam yok olmaz felan dedim kolay gelsin çıktım. O zaman artık kendim deneyeceğim zorlamadan bi şekilde halledicez Herkese hayırlı cumalar

Çevrimdışı Atabey01

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by_Loopus;641090
Merhaba;

Sakın diğer arkadaşlara uyup ledleri yontmayın. Hele ki de asla tampon sökme işine girmeyin o iş çok uzun ve zahmetli. Öyle yerlere vida atmışlar ki şaşırdım kaldım görünce. İlk aldığımda ben de takamadım bir türlü ledleri. Eyvah uyumsuz falan diye düşünerek bir aksesuarcıya gittim. Adam bir lambaya bir de yuvaya baktı. Sonra da yavaş yavaş çevirerek oturttu yerine. Bir ara başka bir model denemek için çıkarttım. Orjinalleri taktım. Sıkılınca tekrar nikenleri taktım. Yine zorla girdi ama en şık bunlar duruyor:)

Özetle; yontmayın yazıktır arabanıza, emin olun oluyor...

Evet bende yontmak istemezdim ama Photon 360 ı sökmeden yontmadan takabilecek ustayı da alnından öperim :D

** bu arada araçta yontma işlemi yapmadım ledlerde yaptım. Ledleride öyle gözünüzde büyütmeyin birşey yok içerisinde :)