škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İstanbul Detailing Buluşması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BilalAkbayır

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Forumlarda onlarca konu okudum, uygulama takip ettim, kendim uygulama yapmak için ürünler aldım ama  etkili uygulamalar yapamıyorum. Benim gibi Detailing konusunda bilgilenmek isteyen arkadaşlar için bu konuda başarılı üyelerin rehberliğinde illere özel buluşmalar düzenliyor musunuz? Eğer yapılıyorsa İstanbul için en yakın buluşmanız ne zaman olacak?

Teşekkürler.

Çevrimdışı esteban

• Detailing Canlısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yaniniza 2 kisi daha bulursaniz 3 kisi toplamda 200 tl'ye urun, bilgi, teknik, uygulama ve bircok konuda fikir sahibi olup aracinizda bu bilgileri uygulayarak ogrenmeniz icin Murat abi (Atas) kapilarini aciyor.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ekim gibi olur kalabalık buluşma, ama Gökhan'ın yazdığı da mümkün, sakin çalışmak iyidir

Çevrimdışı BilalAkbayır

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: esteban;386566
Yaniniza 2 kisi daha bulursaniz 3 kisi toplamda 200 tl'ye urun, bilgi, teknik, uygulama ve bircok konuda fikir sahibi olup aracinizda bu bilgileri uygulayarak ogrenmeniz icin Murat abi (Atas) kapilarini aciyor.

Tam olarak anlayamadım. Benimle beraber üç kişi olacak. Foruma üye Murat adlı bir abimiz var. O araçlarımıza kendi işyerinde uygulamamı yapacak ?

Alıntı yapılan: lrfan;386586
Ekim gibi olur kalabalık buluşma, ama Gökhan'ın yazdığı da mümkün, sakin çalışmak iyidir

Ekim'de buluşma olursa,oradayım.