škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 30k bakımı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dadas15

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

araç 32000 de şuan ve bakım yaptıracağim.
degerli goruslerinizi alabilirmiyim.

-iyi niyet garantisi olsun diye bakımı yetkili servistemi yaptırayım yoksa sanayidemi?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben iyiniyet garantisi devam etsin diye serviste yaptırdım verdim 900 tl kafam rahat

Çevrimdışı dadas15

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hocam iyiniyet garantisi gerçekten işe yarıyormu.
tam olarak nedir bu garanti

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gerçekten derken bi sıkıntı olduğunda %30 (orandan tam emin değilim) unu sen veriyorsun masrafın gerisini skoda karşılıyor. benim mesala ön yolcu koltuğundan ses geliyordu tıkır tıkır eğer koltuk değişse 5500 tl idi iyiniyetten bana düşen 1500 tl gibi bi rakamdı ama tamir ile problem çözülecek gibi, boş bi vakitte onarıma girecek.

Daha büyük bir arıza; mesala şanzıman arızasında veya beyin arızasında rakam çok daha yukarı çıkacaktır, ben riske girmek istemedim şahsen. Satarken de araç skoda servis kayıtlı herşeyi orda yapıldı aha faturası aha makbuzu derim.
« Son Düzenleme: 18 Mart 2019, 11:04:09 Gönderen: smtcglr »

Çevrimdışı dadas15

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dadas15;648152
Merhabalar,

araç 32000 de şuan ve bakım yaptıracağim.
degerli goruslerinizi alabilirmiyim.

-iyi niyet garantisi olsun diye bakımı yetkili servistemi yaptırayım yoksa sanayidemi?
şahsi fikrim sizin yerinizde olsam aracım manuel vites diyelim garanti bittikten sonra servisin kapısından geçmem ama ah işte dsg adamı hep korkutuyor yine de son karar sizin

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araç manuel.. 2+2 senelik garanti martta bitiyor.. ilk üç bakıma yetkili serviste girdi.. bu sefer özel serviste yaptıracağım..