škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 navigasyon sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kayiran

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teknoloji çağında her araçta navigasyon olması ancak skoda bolero ekranda yerleşik navigasyon olmaması utanç verici bir şey. Diğer markaları kötülemek için söylemiyorum ama alman ortaklıpında üretilen skoda da neden navigasyon yok anlam veremedim.Güncellemeyle gelir ümidiyle bekliyorum ancak o da gelmiyor 1 senedir.Forumlarda skoda nın ücretli (80 tl civarı) olarak navigasyon yüklemesi olduğunu duydum ancak servisin bilgisi yok. bilgisi olan kardeşlerimiz varsa bu fabia ailesindeki mağdur kardeşlerime yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Çevrimdışı UgurUgurlu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben telefonu Apple CarPlay üzerinden bağlayıp google.maps kullanıyorum hocam, gayet de memnunum. Yandex de güncellemesini yapıp carplayde açılabilir hale gelse onu kullanacağım ama Google da gayet güzel çalışıyor. Spotify da bağlanıyor aynı zamanda. Navigasyonun direkt araçta olmasını hiç aramadım bugüne kadar.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Telefona andorid auto yüklüyorsun bedava navigasyon :D

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.skoda-motorsport.com/
Alıntı yapılan: Kayiran;645336
Teknoloji çağında her araçta navigasyon olması ancak skoda bolero ekranda yerleşik navigasyon olmaması utanç verici bir şey. Diğer markaları kötülemek için söylemiyorum ama alman ortaklıpında üretilen skoda da neden navigasyon yok anlam veremedim.Güncellemeyle gelir ümidiyle bekliyorum ancak o da gelmiyor 1 senedir.Forumlarda skoda nın ücretli (80 tl civarı) olarak navigasyon yüklemesi olduğunu duydum ancak servisin bilgisi yok. bilgisi olan kardeşlerimiz varsa bu fabia ailesindeki mağdur kardeşlerime yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Bence mevcut donanım ve fiyatta birde içerisine navigasyon ekleyip maliyet arttırmaya gerek yok.

Ben aracı aldım alalı Bolero araç sistemi ile Android Auto uygulamasında Google maps kullanıyorum. Trafik bilgisi de veriyor. Adres güncellemesini Google ın kendisi internet üzerinde devamlı güncelliyor. Birisi whatsapp dan konum gönderdi mi kolaylıkla ekrana yansıtıyor ve gönderilen konuma gidiyorum. Ekranda android auto da ister mikrofona tıkla söyle bilindik yere götürsün yada eller serbest bi şekilde "okey Google" deyip mikrofon aktif hale gelsin söyleyeceğiniz adresi dinlesin.

Çevrimdışı Kayiran

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İnsan her zaman daha pratiğini istiyor o kablo kalabalığı olmadan tak diye navigasyonu görmek istiyor bir çok markada yerleşik navigasyon var ancak skoda bu konuda geri kalmış apple car play ya da android auto yu kötülemek için söylemiyorum usb bağlamadan çalışmıyor ama kablo usb ile uğraşmadan tek tuşla erişmek istiyor.

Çevrimdışı Kayiran

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Google maps performansı çok iyi tartışılmaz ancak kotadan yiyiyor.onun da çaresi şehrin haritalarını indirmektir ancak Türkiye turu yapacak kadar gezmek istediğinde bütün bölegeleri indirmek zahmetli

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Harita çok fazla data bağlantısı gerektirmiyor. Mutlaka molanın/otelin birinde Wifi ye bağlanacak durum oluşacaktır. İstenilen bölgeyi indirebilirsiniz ve keyfinize devam edebilirsiniz.
Alıntı yapılan: Kayiran;645342
Google maps performansı çok iyi tartışılmaz ancak kotadan yiyiyor.onun da çaresi şehrin haritalarını indirmektir ancak Türkiye turu yapacak kadar gezmek istediğinde bütün bölegeleri indirmek zahmetli

Hanifi GÜNDÜZ - Škoda Fabia III 1.0 TSI 110 Hp 200 Nm DSG Style 2017

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hem telefonunuz şarj olur, hemde yolda ihtiyacınız olan özellikleri aracınızın ekranında kullanmaya devam edebilirsiniz. Müzik dinleyebilir, telefon araması yapabilir, WhatsApp dan gelen mesajları sesli dinleyebilir, haritayı kullanabilir, hava durumunu görebilirsiniz. Yolculuk boyunca hem telefonunuz şarj olur hemde telefonu elinize almayıp kaza riskine girmemiş olursunuz.

Android auto ya alışan insan için normal navigasyon ilkel gelir.
Alıntı yapılan: Kayiran;645341
İnsan her zaman daha pratiğini istiyor o kablo kalabalığı olmadan tak diye navigasyonu görmek istiyor bir çok markada yerleşik navigasyon var ancak skoda bu konuda geri kalmış apple car play ya da android auto yu kötülemek için söylemiyorum usb bağlamadan çalışmıyor ama kablo usb ile uğraşmadan tek tuşla erişmek istiyor.

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kayiran;645336

Yurt dışı versiyonarda navi butonlu geliyor maxidot lar. Bu durum sanırım tüketicisine sunulan özel ilgi ile alakalı birşey.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın orijinaline koyulsa tabii daha iyi olur ama koymamışlar, çok da zor olmadan bence daha fazla özellikle Android Auto kullanmak avantaj.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yerlesik Navigasyon mu kaldi ya :D
GUncellenmez trafik bilgisi almaz etmez. Goren arkadaslar bayiliyor android autoya.
Hatta soyle diyeyim bu aralar BMW bakiyorum (sadece bakiciyim) Android auto olmamasi cok sinir bozucu. Ne yapayim senin haritani ben BMW.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;645344
Hem telefonunuz şarj olur, hemde yolda ihtiyacınız olan özellikleri aracınızın ekranında kullanmaya devam edebilirsiniz. Müzik dinleyebilir, telefon araması yapabilir, WhatsApp dan gelen mesajları sesli dinleyebilir, haritayı kullanabilir, hava durumunu görebilirsiniz. Yolculuk boyunca hem telefonunuz şarj olur hemde telefonu elinize almayıp kaza riskine girmemiş olursunuz.

Android auto ya alışan insan için normal navigasyon ilkel gelir.

Ben android autoya bazen sunu soruyorum

OK Google

Istanbulda bugun hava kac derece

bir dolar kac turk lirasi

BBBBB Filmi hangi sinemalarda var?

bunlari yerlesik navi ile yapamazsin :gut::gut::gut:

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben arabayı aldığımda samsung S3 telefonum vardı android auto yükleyemiyorum diye telefonu değiştirdim :D

Ok Google a akşam namazı kaç rekat dedim, noktası virgülüne kadar anlattı ağzımız açık dinledik hatunla :D:gut:

Çevrimdışı fatih_buyuk

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
telefondaki navigasyon sonuna kadar işimi görüyor arac navigasyonuna ihtiyacım olmadı bu güne kadar

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle