škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Fabia 3 Geri Görüş Kamera Montajı (retrofit)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;653971
Benim de aynı şey başıma geldi cruize taktırdım gizli özelliklerden bazıları gitmiş :mad::mad:

Evet bende hepsini yine ucret vererek actirdim birde cumartesi gunu serviste bilgisayara bagladigimizda crus control uygun degil hatasi verdi bende ustaya sordum normal dedi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbulda nerde açtırdınız, istanbul da yeniyim bildiğim bi yer yok benimde açtırmam lazım

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;654023
İstanbulda nerde açtırdınız, istanbul da yeniyim bildiğim bi yer yok benimde açtırmam lazım

Ender elektorınık maltepe 80 tl yılbasında 110 tl oluçakmış

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Avrupa da yok mu bildiğiniz Esenyurt - Beylikdüzü - avcılar - küçük büyük cekmece

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;654076
Avrupa da yok mu bildiğiniz Esenyurt - Beylikdüzü - avcılar - küçük büyük cekmece

Ne yazıkki ama int bakarsanız belki bulabilirsiniz şuan benim bildiğim avrupa yakasında yok

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;654076

Berat Vagcom var hocam. Google üzerinden iletişim bilgileri çıkıyor, bildiğim kadarıyla burası da işinde iyi. Gizli özellik açma güncel fiyat 100 lira gözüküyor.

Bir de yine buraya yakın Vural Elektronik var. Burası da oldukça bilinir bir yer.

Şirinevler civarına yolunuz düşerse uğrayabilirsiniz.

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;654023
Berat vagcom yazın instagrama o çocuk bu işte gerçekten çok iyi. Ben seat platformundan tanırım onu. Tüm araclarimi ona götürüyorum

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araca vag baglanti yapilip geri vites ampulunun voltaji yukselti ve kamera sorunsuz calismaya basladi yine