škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Fabia 3 Geri Görüş Kamera Montajı (retrofit)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar bugun istanbul maltepe de ender elek gittim ve geri gorus kamerasi fiyati aldim aracim 1.2 tsi style model 1.250 tl dedi tamam dedim ve hemen ciktim bu isi uygun fiyata yapacak kimse yokmu kamera ve kablo fiyatai int arastirdim 139 tl iscilik bu kadar olurmu yardim rica ediyorum

Çevrimdışı forjust1day

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusuf28;629472
Merhaba arkadaslar bugun istanbul maltepe de ender elek gittim ve geri gorus kamerasi fiyati aldim aracim 1.2 tsi style model 1.250 tl dedi tamam dedim ve hemen ciktim bu isi uygun fiyata yapacak kimse yokmu kamera ve kablo fiyatai int arastirdim 139 tl iscilik bu kadar olurmu yardim rica ediyorum

Cidden çok fahiş rakam çekmiş, kamera olsun max 250 tl kablo 10 tl gerisi işçilik..

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Medya cihazınızda ayrıca bir modul gerekiyor olabilir. Aksi halde kameranın montajından sonra VAG-COM ile tanıtılması gerekiyor OPS sensörleri gibi.

Çevrimdışı forjust1day

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusuf28;629474
Ya gercekten inanamadim fiyata birde int arastirdim 138 tl link asagidaki gibi

https://m.n11.com/skoda-fabia-2015-orjinal-geri-gorus-kamerasi-P213863673?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMI4c31wL391wIVBKoYCh1Z0gyzEAQYASABEgK9v_D_BwE&gclsrc=aw.ds

Hocam bu kamera fabiaya uymaz , fabia bagaj acma tuşu kıskaçlı yapida bu ise vidalı, kamera 100 ile 150’tl arasi el becerisi olan ucuza maal eder

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: forjust1day;629490
Hocam bu kamera fabiaya uymaz , fabia bagaj acma tuşu kıskaçlı yapida bu ise vidalı, kamera 100 ile 150’tl arasi el becerisi olan ucuza maal eder

merhaba dediğiniz eğer işlem yapılmıyor demisiniz ama sahibinden bu araçlara uyumlu olduğunu gösteren ilanlar mevcututr .

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-skoda-fabia-oem-geri-gorus-kamera-gizli-ozellik-acma-vagcom-439710899/detay

Çevrimdışı forjust1day

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İlana dikkat ederseniz kamerayı benim koyduğum yere montaj yapmışlar

Çevrimdışı forjust1day

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada geri görüş kamerasi elektriği geri vites yerine sigorta panelinde 14 nolu sigortadan almamız gerekli , geri vites lambasindan aldigimizda arasira hataya düşüyor

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konuyu hortlattım biraz, Vag kablosunun bi özelliği var mı bende sipariş vericem yanlış bişey almayayım diyorum

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: smtcglr;646703
Konuyu hortlattım biraz, Vag kablosunun bi özelliği var mı bende sipariş vericem yanlış bişey almayayım diyorum

Yeni model almaya çalış kablo kodunu, yeni araçlara yeni kablo gerekebiliyor, bazı özellikler desteklenmeyebiliyor

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araçıma yetkili serviste cruise control taktırdıktan sonra gizli özellikler ve geri görüş kameram özelliği kayboldu bugun ender elektornıkte gizli özellikler takraraktif edildi ama geri görüş vitesi r takıyorum teyo ekranı değişlik olmuyor ve kamera çalışmıyor neden olabilir

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kontak açık ama araç çalışmıyorken vites r iken kamera çalışıyor takdırdıgım yeri aradım vag bağlanıp geri vites ampulunden cektik kabloyu orada voltajı artırım düzelir dedi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusuf28;653958
Araçıma yetkili serviste cruise control taktırdıktan sonra gizli özellikler ve geri görüş kameram özelliği kayboldu bugun ender elektornıkte gizli özellikler takraraktif edildi ama geri görüş vitesi r takıyorum teyo ekranı değişlik olmuyor ve kamera çalışmıyor neden olabilir

Benim de aynı şey başıma geldi cruize taktırdım gizli özelliklerden bazıları gitmiş :mad::mad: