škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Diecast (Model Araba) Satılıyor mu?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar, Fabia 3 benim ilk arabam ve daha da eskiyip piyasadan kalkmadan önce bir diecast modelini almak istiyorum. Aşağıdaki linkteki tam istediğim boyutta ve renkte, çünkü kendi aracımda yarış mavisi renkte.

Ülkemizde böyle bir modeli satın alabileceğim bir yer var mıdır? Daha önce alan ya da araştıran biri var mıdır aramızda?

Yarın öbür gün aracı satarsak elimizde bir hatıra bulunsun en azından :)

https://myauto.pro/macheta-skoda-fabia-iii-nj3-my-2015-scara-143-culoarea-race-blue

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pahalı bir hobi. Arkadaşla beraber bazı modelleri takip ediyoruz. Uygun fiyat olursa alacağım ben de. Siz, İstanbul'daymışsınız. Mısır Çarşısı'nın yanında Boncuk Han'da Bestel Hobi var. Sahibinden'de bir tane Fabia 3 var ama rengi sizin baktığınızdan değil. Oraya bir uğrayın, belki çıkar.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende hem küçük hemde büyük octavia A5 combi var. Ankarada bi fuar vardı oraya getirmişti Çekyadan bir vatandaş almıştım.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=18203]octa[/MENTION] evet söylediğiniz modeli gördüm ancak hem biraz büyük hem de pahalı gibi :) Ben çalışma masama koyabileceğim kaidesi mevcut bir şey arıyorum ancak skoda bayilerini gezmem gerekiyor gibi gözüküyor.

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Diecast'in ucuz olanları var fakat ufak boyutlu veya kalitesiz. Ayrıca Skoda bayilerinde ucuz bir şey görmedim henüz. 16 GB USB belleğe 300 lira üstü fiyat biçiyorlardı. Kaideli olanlar da hoş ancak öbür modelleri de bence bir düşünün.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octa;654120
Diecast'in ucuz olanları var fakat ufak boyutlu veya kalitesiz. Ayrıca Skoda bayilerinde ucuz bir şey görmedim henüz. 16 GB USB belleğe 300 lira üstü fiyat biçiyorlardı. Kaideli olanlar da hoş ancak öbür modelleri de bence bir düşünün.

https://www.n11.com/magaza/parlarr?iw=skoda

Bu linke bir göz atın isterseniz, şemsiye, usb bellek, metal pedal seti gibi orijinal ürünler oldukça uygun fiyata satılıyor.

Benim aracın combi versiyonu da var oldukça ucuz ama combi :(

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda bayilerinin çoğunda var. Ben Ankara Ant Oto'dan almıştım. Benim aracım Lazer Beyaz ve Fabia Combi, birebir aynısı denk gelmişti. 6V9099300F9F parça numarası ile 1:43 oranlı maketi geçen yıl KDV dâhil ₺ 63'e almıştım.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2019, 23:58:57 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

küçük olan 30x75 mm
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2019, 23:58:08 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı sineng

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;654122
Skoda bayilerinin çoğunda var. Ben Ankara Ant Oto'dan almıştım. Benim aracım Lazer Beyaz ve Fabia Combi, birebir aynısı denk gelmişti. 6V9099300F9F parça numarası ile 1:43 oranlı maketi geçen yıl KDV dâhil ₺ 63'e almıştım.

uyguna almışsınız

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sineng;654207
uyguna almışsınız

Evet. Orijinal parçada %30 indirim vardı, bayi de biraz yardımcı oldu sağ olsun. Siz de kampanyayı bekleyebilir, o döneme denk getirebilirsiniz. Parça numarası takibinizde olsun, bayide yoksa bile sipariş ile getirtiyorlar. Ben And Oto'dan çamurluk da almıştım maket ile birlikte, yurtdışından yaklaşık 4 günde geldi (Doğuş Oto Almanya merkezden toplu yedek parça sevkiyatı yapıyor. Onun içerisine ekletiyorlar).