škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

FABIA 3'te HIZ SABİTLEYİCİnin Fiyatı nedir?

erens · 136 · 27932

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ofli6134;610470
Hocam merhabalar,
Parca kodunu hatirliyorsaniz paylasabilir misiniz? Hem cc hem lim ozelligi olan parcanin yani? Ben de istanbulda bir yerde iki defa denedim olmadi sonra biraktim ugrasmadim. Iki kere parca siparisi verdiler ikisi de olmadi.

Merhabalar. Parça kodu 6V0 054 690 A olarak geçiyor. Ama LIM özellikli olmasına çok dikkat edin. LIM özellikli CC olmazsa hata veriyor. Parçayla alakalı And Otomotiv den bilgi alabilirsiniz. Sahlvcv nickli arkadaş ta Özaydın Skoda da parçayı sorunsuz taktırdığını söylemişti. Aynı şekilde oraya da sorup bilgi alabilirsiniz.

Alıntı yapılan: zanli;610484
Selam dostlar. Ben yeni aldım aracımı doğrusu var sanıyodum ama maalesef devreye sokamadım limitör var başka bir şey yok...şimdi sizlerin yazdıklarını okuyunca olmadığını anlıyorum... :(

Aleykümselam. Hatta ben aracımı bayiden alırken aracı anlatan yetkili arkadaş bile araç ta CC olduğunu iddia etmişti. Test sürüşünden sonra CC olmadığını fark etti. Düşünün onlar bile bilmiyorlar. Bazı ikinci el ilanlar da bile CC özelliği olmadığı halde LIM özelliğini CC olarak yazan çok görüyorum. Standart bir özellik olmaması bizim araçların handikaplarından biri.
« Son Düzenleme: 13 Mart 2017, 11:33:52 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı rokhdall

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba
bende cc taktırmak icin butun sayfaları okuyup fikir aldım.

sanırım 2 nizinde taktırıp sıkıntı yasamadıgınız cc+lim kolunun kodu 6v0 054 690 a

bende bugun kendi sasi numaram ile bursadaki sertepe otomotive sordugumda 6v0 054 800 c kodunu soylediler.

sizin kodu sordugumda sasinizin bu kodda yedek parcası bulunmuyor dediler.

simdi dogusu teknik birimini arayıp bu kodu teyit edip bir de ustune kol degisirken airbag in bir kablosunun da degisip degismemesi gerektigini soracaklar bakalım.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rokhdall

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet simdi net bilgi geldi bursa daki sertepe skoda dan.

6V0 054 690 A aracıma uygun olan kod lu parcaymıs. 800 C ile biten kod demislerdi fakat o hali hazırda takılı olan lim li parcanın koduymus.

sonuc olarak 725 tl parca fiyatı ve 150 tl islemler tutacak dendi. isterseniz yurt dısında siparis verilecek 15-25 gun arasında elimizde olacak dendi.

aracım 1.2 tsi 110bg style dsg 2015 aralık alınma.

forumdaki  [MENTION=9860]SAHLVCV[/MENTION] ve [MENTION=12224]hknardru[/MENTION] arkadaslarıma cok tesekkurler verdikleri bilgiler icin.

bakalım bu cumartesi gidip konusacagım sıkıntı olmaz ise siparis verip taktıracagım.

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rokhdall;613797

6V0 054 690 A aracıma uygun olan kod lu parcaymıs. 800 C ile biten kod demislerdi fakat o hali hazırda takılı olan lim li parcanın koduymus.

sonuc olarak 725 tl parca fiyatı ve 150 tl islemler tutacak dendi. isterseniz yurt dısında siparis verilecek 15-25 gun arasında elimizde olacak dendi.

aracım 1.2 tsi 110bg style dsg 2015 aralık alınma.

forumdaki  [MENTION=9860]SAHLVCV[/MENTION] ve [MENTION=12224]hknardru[/MENTION] arkadaslarıma cok tesekkurler verdikleri bilgiler icin.

bakalım bu cumartesi gidip konusacagım sıkıntı olmaz ise siparis verip taktıracagım.

Parçayı taktırırken çok sıkıntılı bir süreçten geçtiğim için başka arkadaşlarımızın da aynı sıkıntıları yaşamaması adına elimden geldiğince bu konuda paylaşım yapmaya çalışıyorum. Yardımcı olabiliyorsam ne mutlu.

Normalde parça fiyatı 1.025 ₺ ve 75 ₺ de swap kodu için ödeniyor. 100 ₺ de işçilik alınıyor. Mayıs sonuna kadar parçalarda %30 indirim olduğu için size güzel fiyat vermişler. Taktırmak isteyenler için güzel fırsat.

Son olarak parçanın siparişi verilirken kod doğru olsa da gelen parçanın LIM özellikli CC olmasına çok dikkat etsinler. Bunu özellikle yedek parçadaki görevliye söyleyin.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rokhdall;613797

Fiyat çok iyi. Bence CC olmayan tüm fabialar için kaçırılmayacak bir fırsat.

Çevrimdışı rokhdall

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;613844
Fiyat çok iyi. Bence CC olmayan tüm fabialar için kaçırılmayacak bir fırsat.

bakalım sizin kod da oldugu icin icim rahat. cumartesi gunu gidip konusacagım.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat gerçekten iyi de diğer arkadaşta çıkan sorunlar can sıkıcı işini iyi bilen bi servise yaptırmak lazım

Çevrimdışı rokhdall

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;613851
Fiyat gerçekten iyi de diğer arkadaşta çıkan sorunlar can sıkıcı işini iyi bilen bi servise yaptırmak lazım

bursada sertepe oto da yaptırıcam mecbur. skoda bayisi.

Çevrimdışı aliyren

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar konuyla alakasız olabilir ama, 2016 ambition 1.0 fabia ya görsel destekli park sensörü takılabiliyormu orjinal?

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araçta hiz sabitleyici varmı nasıl anlarız arkadaşlar? Ben sol koldaki tuşa basınca limitör çıkıyor ekranda.

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remy;614865
Araçta hiz sabitleyici varmı nasıl anlarız arkadaşlar? Ben sol koldaki tuşa basınca limitör çıkıyor ekranda.

bastığın kolun alt tarafında mode tuşu varsa hız sabitleyici oluyor demektir.

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remy;614865

Alıntı yapılan: SAHLVCV;591927

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu resimdeki kol arkadaşın taktırdığı CC kolu. Alt kısmında limitörü aktif eden tuş var. Basıldığında da ekranda ona göre hız limitleyicinin ikinci defa basılırsa tekrar cruse un aktif olduğunu gösteriyor.

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selamlar. Ben de bugün servisten parçayı istediğimi söyleyerek talepte bulundum. 6V0 054 690 A parça kodunu And servisini arayarak sorduk ve istedik. Hadi hayırlısı.. bu arada bu svm kodu dediğiniz nedir? Onu da sipariş mi vermek lazım acaba? Servis onu da düşünmüştür umarım..