škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 217945

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;619284
Akşam fotosunu çekip buraya ekleyebilirsem eklerim
Hocam sizdeki ürünün resmini çektiniz mi? Benim plakalik ışıkları degistircem.. sadece ampulü değil komple parçayı degiscem ondan merak ediyorum sizdeki nasıl diye

Çevrimdışı atanik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fbsk1907;619637
Ön lip ve shark anten taktırdım sonunda .. :)

Ön lip benimde aradığım birşey aslında. Nerden aldınız ?

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fbsk1907

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: atanik;619658
Ön lip benimde aradığım birşey aslında. Nerden aldınız ?

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben İstanbul dayım burada taktırdım buna uygun lip yok normalde ama siz bulunduğunuz yerde polo nun ön lipini sorun birebir uyuyor zaten ..

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bu kullandıığınız önlip tabiri caizze biraz kalitesiz. Aynısından poloda kullanmıştık. Plastik. en ufak dokunmada kırıldığını görüceksiniz.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel olmuş keşke mat olsa daha iyi olurdu sanki. Bide bu lip ler çok çabuk kırılıyor avm deki sarı bariyerlere az zorlayınca kırıldı geçen gün arkadaşınki

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remy;619647
Hocam sizdeki ürünün resmini çektiniz mi? Benim plakalik ışıkları degistircem.. sadece ampulü değil komple parçayı degiscem ondan merak ediyorum sizdeki nasıl diye

0507 707 67 35 bana whataaptan ulaşırsanız atayım size

Çevrimdışı fbsk1907

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
50 liralık malzeme bu kadar oluyor arabanın önü yüksekte işte ordan biraz kurtarıyoruz bakalım gittiği yere kadar artık .. :)

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
50 lira ise gayet tatmin edici :D Güle güle kullanın ve biraz dikkatli )

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar geri vites ampulü için arka farı nasıl sökülür?  Aplikasyon da yazan anlatımla uyuşmuyor zorlamak istemedim

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remy;619698
Arkadaşlar geri vites ampulü için arka farı nasıl sökülür?  Aplikasyon da yazan anlatımla uyuşmuyor zorlamak istemedim

2 tane 12 başlı alyan tutuyo zaten onları sökünce geliyor az çek kendine doğru. Led ampüllerin geldi sanırım video bekliyoruz :D

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;619704
2 tane 12 başlı alyan tutuyo zaten onları sökünce geliyor az çek kendine doğru. Led ampüllerin geldi sanırım video bekliyoruz :D
Nedense talihsizlik gitmiyor bi türlü.. geri vites ledleri geldi.. farı söktüm ve led ampulün birini taktım.. farı toplamadan bı deneyelim dedik yanıyor mu? 10 saniye yandı ve sonrasında çok çok düşük ayarda yanmaya başladı..
Diğer tarafı taktım bu sefer orada sıkıntı olmadı..
Elimde başka led ampul vardı onu taktım bende şimdi..
Renk farkı parlaklık farkı yok ama iki tarafın akımı mı gücü mü farklı bilemedim arıza ışığı yandı..
Gece hava karanlık iken ne kadar aydınlatıyor görüntü alirim..
Satıcıya sadece 10 saniye yanan ve sonrasında yanmayan bir ampul için onay vermeli miyim çözemedim? Sorun ampulde mi yoksa benmi yanlış bişey yapıp ampulü yaktım anlamadim

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remy;619748
Nedense talihsizlik gitmiyor bi türlü.. geri vites ledleri geldi.. farı söktüm ve led ampulün birini taktım.. farı toplamadan bı deneyelim dedik yanıyor mu? 10 saniye yandı ve sonrasında çok çok düşük ayarda yanmaya başladı..
Diğer tarafı taktım bu sefer orada sıkıntı olmadı..
Elimde başka led ampul vardı onu taktım bende şimdi..
Renk farkı parlaklık farkı yok ama iki tarafın akımı mı gücü mü farklı bilemedim arıza ışığı yandı..
Gece hava karanlık iken ne kadar aydınlatıyor görüntü alirim..
Satıcıya sadece 10 saniye yanan ve sonrasında yanmayan bir ampul için onay vermeli miyim çözemedim? Sorun ampulde mi yoksa benmi yanlış bişey yapıp ampulü yaktım anlamadim

bağlatı şekli tek tip zaten bi problem olmaması lazım en fazla oturmamıştır yuvasına. Benim ön sinyal için aldıklarım 5w lık mesala arıza ışığı yakmadı ama başka biri 7.5w lık almış onda yakmış arıza ışığı.
 Led aldığın firmaya sipariş üzerinden led in bozuk olduğunu yanmadığını yaz hemen 1 tane gönderir zaten.

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fbsk1907;619637
Ön lip ve shark anten taktırdım sonunda .. :)

Fiyat performans iyi. Acaba benimkine takılır mı taksak iyice alçalır gerçi ve nasıl durur sizce?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@Sathoriani sende zaten orjinal lip var niye üstüne çakmasını takasın ki :D

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;619764
@Sathoriani sende zaten orjinal lip var niye üstüne çakmasını takasın ki :D

Manyaklık işte yaw [emoji4] Yapacak bişey kalmadı ya ondan heralde [emoji23]