škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Jantlarımı çalmışlar...

Engin E · 48 · 10909

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, çok üzüldüm.
Biz rızkımızdan arttıralım, sen çal..
Allah'a havale ediyorum..

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi tekrardan geçmiş olsun. Polisler sana yardımcı olmadıysa o memur'u  Bimer'e şikayet et öttürürler valla. Bu ne ya herkes görevini bilsin nasıl polismiş o öğle. Allah Allah. :mad: :mad:

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Garajda jant olduğunu biliyorsa büyük bir ihtimal çevreden birisidir.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçen açıköğretim sınavında bir polis grubu geldi. illallah ettirdiler. sağa sola bakarak kopyeyi geçtim artık aralarında konuşuyorlardı, "sen şu soruyu kaç yaptın la" falan diye.

"hocam biz de memuruz ,ne var sanki gözünü kapat" diyor bana. birkaçını uyardım, diklendiler falan. tutanak tutacaktım, yanımda mebin öğretmeni vardı, aman hocam boşver falan dedi. hem suçlular hem güçlüler. dedim polis teşkilatı buysa işimiz yaş

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;573118
teşekkürler, Allah beterinden korusun demekten başka yapacak birşey yok, kasko şirketini aradım,
-''arabanın üzerinden sökülse, ödeme yapılırdı, dışarıdan almışlar, o yüzden, maalesef'' dediler,
-''zaten ben de öyle düşünüyordum ama yine de sorayım dedim''...
Sigortacı
-''aslında polis çağırmadan mevcutları çıkar, o zaman ödeme durumu olur'' dedi ama
-''bana yakışmaz'' dedim...
:syg::syg2::eyv.:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı nerosan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun engin agam, komşularının çıkışı çıkmış...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağol, ama anlamadım desem??
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı nerosan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;573455
Sağol, ama anlamadım desem??

Komşuların çivisi çıkmış:kiki:

Çevrimdışı Gonzales

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;573014
Sabah kaltım, işe gideceğim, arabanın yanına vardım ki bizim jant lastik yok...
Polise telefon ettim, ekip göndereceklerini söylediler, 1,5 saat sonra bir telefon, ''ben polis memuru falanca, jantlar neredeydi? nasıl gitti?araba kaskolu mu? kamera var mı? şu an araba yok, gelemeyiz, akşam iş çıkışı bir arayın falan....

Sonuçta üzerinde lassa kışlık lastikli  antares jantlar gitti...Jantlara plaka no kazılıydı, lastikçileri mi gezsem? bilemedim...
Çok geçmiş olsun

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
şu konudan sonra yetkili servisten kilitli bijon aldım. madem polis işimizi çözmüyor.

Çevrimdışı selcukalti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun, eğer Kaskon full kasko ise ve özellikle jantları belirttiysen aynılarını geri alırsın diye düşünüyorum. Çünkü Kasko firmaların bu gibi durumlarda böyle bir hizmeti var.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Konuyu şimdi gördüm. Öncelikle çok geçmiş olsun dileklerimle, şaşkınlığımı ve üzüntümü dile getiriyorum. Şaşkınlığım hala bu ülkenin geleceğine olan ümidimden, yoksa söylenecek birşey yok. Ayrıca herşeye rağmen DÜRÜST davrandığınız VE ADAMLIĞINIZDAN ödün vermediğiniz için teşekkür ve tebrik ederim. Farklı önerilere saygım var, ancak siz en güzelini yapmışsınız. Sizin gibi güzel insanların bu memlekette çoğalması dileğiyle...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi denk geldi,
-sağolsun- forumdan yusuf kardeşimin ''yeşil dev-hulk'' a  17 jant alması nedeniyle boşa çıkan; giden jantlarımla aynı jantlarını satın aldım...
şimdi kaldı kışlık lastik işi...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun benimde bisikletimi çaldılar bu hafta karakola gittim elimde kamera kaydı falanda var neden geldin seninlemi uğraşacağız der gibi bir halleri vardı evet işleri başlarından aşkın sebebide işlerini yapmamaları işlerini yapsalar bu kadar olay yapmaya kimsenin cesareti olmaz. Suç cezasız kaldıkça oran artıyor. Canımı asıl sıkan şu 1 kuruş vergi borcum yok sgk borcum yok hiçbir bankaya hiçbir kuruma borcum yok dünyanın vergisini x yada y yolla çatır çatır alıyorlar benzin 5 lira ötv kol gibi elektirik doğalgaz su vs. vs. herşeyi misli ile ödüyoruz ama 40 yılda bir işim düşüyor ama nerede bu devlet nerede adalet?
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2016, 07:41:16 Gönderen: trio »

Çevrimdışı kıranardı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Harbiden çivisi çıkmış...

Зенфон