škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia vites topuzu değişimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanın vites topuzu bej,vites topıuzuda sürekli el ile temas halinde olduğundan rengi çabuk kirleniyor.Çirkin bir görüntü oluşturuyor.Bej topuz servislerde yok.Siparişle geliyor.Orjinal deri ürün olduğundan fiyatıda bir depo mazot civarında   oluyor.O yüzden başka alternetifleri düşünüyorum.

Topuzun siyahı piyasada ve yurtdışı sitelerinde bolca var.Ama bej körük olunca üstüne siyah topuz hiç hoş olmuyor.
Şöyle örnekleri var.

Ama böyle beğenmedim hiç hoş olmuyor.

Bİzim orjinal topuzlar söyle
(Resmi İlker Hocamdan çaldım. :D bendeki meselede resimdekinin aynısı.Kenarı hafiften koyulaşmış.)

Bizimkilerin faceliftlerinde ise siyah topuz kullanılmış

Şimdi bende diyorum Söyle bir topuz alsam taksam bizimkine.(Superb topuzu)Çirkin görünür mü?

Veya başka önerileriniz var mı?
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynı dert bende de var. siyah hoş görünmedi.bej çıkma bulamazmı yız?

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fmaka;459675
aynı dert bende de var. siyah hoş görünmedi.bej çıkma bulamazmı yız?

Komple körükle mi denediniz hocam?
Araba da tek beğenmediğim yer diyebilirim.Yurtdışı ebaydan falan da takipteyim.Yok hocam ne çıkma ne sıfır yok.Son çare deri kaplatmak işin uzmanı bir yerde.

Birde benzer birşey taksak bu renklerde üretilmiş vag grubu topuzda yok.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dsg topuzu talakalım (şaka )
sadece siyah topuz değişimi gördüm hoş değil körükle değişeni gördüm ön taraf bej sırıtmıs aklıma çıkma geliyor seçenek kalmadı gibi

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fmaka;459716
sadece siyah topuz değişimi gördüm hoş değil körükle değişeni gördüm ön taraf bej sırıtmıs aklıma çıkma geliyor seçenek kalmadı gibi

Manuel'e DSG topuzu takılmış bir passat görmüştüm youtube'da.Açıkçası hiçte fena durmamıştı:)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fmaka;459716

Hocam okula gidince denk gelirsem bu işleri yapan bir deri döşemeci ile görüşmeyi düşünüyorum.Körük ile topuzu varsa aynı renk yoksa da çok benzeri ile kaplatmak.
elegance=ugurcnplt