škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda tasarim şefi josef kaban, bmw' ye transfer oldu !

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
BMW tasarım şefi Karim Habib'in görevinden ayrılmasından sonra BMW, tasarım bölümünde değişikliklere gitti markaya yeni tasarımcılar transfer etti.

Bugatti Veyron'u tasarlayan, Audi'de tasarım şefliği yapan, ardından Skoda'da tasarım ekibinin başına geçen Jozef Kaban, BMW'ye transfer oldu ve tasarım bölümünün başına geçti.

Kaban, BMW tasarımlarından sorumlu olarak BMW Group tasarım başkanı Adrian van Hooydonk'un altında çalışacak.

YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Ben de dün okudum, hayret ettim :) Octaviayı bu adam tasarlamıştı, makyajı başkası yaptı demek ki :D Yoksa bmw almazdı :rm:

Makyajlı Octi hariç son tasarımlar güzeldi. Özellikle de Fabia, Octavia. Yerine kim geldi bakalım, Fabia II'deki gibi bozmazlar inşallah.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Makyajli Octi yi bu adam tasarladiysa bmw hata yapmis dicem ama zaten sef tasarimci olarak almamis, sadece tasarim ekibinde.

Yoksa F kasadan sonra bmw batar derdim

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;607524
Makyajli Octi yi bu adam tasarladiysa bmw hata yapmis dicem ama zaten sef tasarimci olarak almamis, sadece tasarim ekibinde.

Yoksa F kasadan sonra bmw batar derdim

BMW nin Şef tasarımcısı oldu :) Van Hoojdonk BMW Group ( Bmw, Mini, Rolls Royce ) tasarım başkanı olarak görev yapıyor. Yani artık bundan sonraki Bmw' lerde Kaban imzasını göreceğiz ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...