škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

215 45 r16 kışlık lastik fiyatları

RAPİDO · 277 · 91478

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tropikal;594447
dostum benim jant 16'' jant değişikliğine gitmeden tavsiye edebileceğin kışlık lastik varmıdır?

Ortalama 1300-1400 tl civarı rakama sivas koşullarında kullanabileceğiniz kış lastiği alabilirsiniz . Geçen sene  Goodyear Eagle Ultragrip GW-3 205/45R16 83H marka ve model lastiklerden taktırdım ve çok memnun kaldım . Tavsiye edebilirim .

Çevrimdışı Tropikal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vtecman;594454
Ortalama 1300-1400 tl civarı rakama sivas koşullarında kullanabileceğiniz kış lastiği alabilirsiniz . Geçen sene  Goodyear Eagle Ultragrip GW-3 205/45R16 83H marka ve model lastiklerden taktırdım ve çok memnun kaldım . Tavsiye edebilirim .

Petlas Snow Master W651 195/50R16 84H bu lastiklerin jantlara uyumlu olduğu söyleniyor. Hiç anlamam açıkçası jant7lastik olaylarından. Aracımı yeni aldım biraz ekonomik olmam gerek. Petlas nasıldır bilgin varmı? Aracın jantlarına uyarmı? Son olarak kullandıgınız goodyear marka lastiler araç içerisine ses alma noktasında başarılımı? Teşekkürler.

Çevrimdışı vtecman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tropikal;594457
Petlas Snow Master W651 195/50R16 84H bu lastiklerin jantlara uyumlu olduğu söyleniyor. Hiç anlamam açıkçası jant7lastik olaylarından. Aracımı yeni aldım biraz ekonomik olmam gerek. Petlas nasıldır bilgin varmı? Aracın jantlarına uyarmı? Son olarak kullandıgınız goodyear marka lastiler araç içerisine ses alma noktasında başarılımı? Teşekkürler.

Petlas istanbul ve az kar alan yerler için uygun ve ekonomik fiyatı ile alınabilir ancak sizin olduğunuz bölge oldukça soğuk ve aşırı buzlanma olan bir bölge . Alacağınız lastikte en uygunu ile en pahalısı arasında 500-600 tl gibi bir rakam oynar bence aldımı en iyisini almak lazım . Benim kullandığım lastikler hem yumuşaklığı hem'de sessizliği ile yazlık lastiklerime göre aşırı sessiz oluyor . Normalde kışlık lastikler daha sesli olur .

Çevrimdışı Tropikal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
[MENTION=12340]vtecman[/MENTION] teşekkür ederim uyarinizi dikkate alacağım...

Çevrimdışı irfang

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mert-erdem

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba,
 önceki aracım fabia da da petlas kışlık kullanıyordum, oldukça memnundum.
 Yeni aracım rapide de 215 45 16 petlas aldım, henüz 20-30 km gittim. yorum için erken sanırım.

Çevrimdışı cancan7024

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selam dostlar;
Benim sorum lastik ebatlarını değiştirince (205 50 16) servise bakımında garanti konusunda sorun yaşar mıyız?  Yaşayan oldu mu?
Bir de çıkma jant arıyorum 16. Uygun fiyatlarda bulabilir miyim?

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
205 / 50 / 16 evergreen kışlık lastik kullanıyorum 16 jant et35 ofset ile kullandım ayrıca spor yay da olmasına ragmen bi sorun yaşamadım

Çevrimdışı limraaa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
195/50/r16 ölçüsü için petlas düşünüyorum ancak Ankara'da petlas hafif kaçar mı performansı emin değilim. Tek teker fiyatı sanırım 230 tl civarındaydı.
Ucuz etin yahnisi muhabbeti olmasın diye petlas kullanan arkadaşlar, tecrübelerini paylaşabilirler mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı mert-erdem

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: limraaa;596740
195/50/r16 ölçüsü için petlas düşünüyorum ancak Ankara'da petlas hafif kaçar mı performansı emin değilim. Tek teker fiyatı sanırım 230 tl civarındaydı.
Ucuz etin yahnisi muhabbeti olmasın diye petlas kullanan arkadaşlar, tecrübelerini paylaşabilirler mi?

Merhaba bundan önceki fabia aracımda petlas 4 sene kullandım.
Hiç bir sorunla karşılaşmadım.
Rapid aracıma da perlas aldım.  Türkiyede üretilen lastik.
İthal olmadığı için fiyatının uygun olması normal.
Bildiğim kadarıyla uçak lastiği bile üretebiliyorlar.
Sayfılar.

Çevrimdışı limraaa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aşırı saçma bir soru da soruyor olabilirim veya önceden sorulup cevaplanmışta olabilir; ancak 16jant ölçüsünde sadece 195/50 R16 ebatları kullanılacağını düşünüyorum. Bunların dışındakiler her zaman risk taşıyacaktır aracın ve sizin sağlığınızla ilgili olarak.
Peki aracın orjinal ebatlarından sapıp 195/50 R16 ebatlarını kullanırsak, mevcut 215/45 R16'dali çelik jantlar 195/50 R16 ebatlarına sorunsuz bir şekilde uymaktadır değil mi?
Boşuna değişik ebatlarda lastik araştırmayalım veya ilave jant parası vermek zorunda kalmayalım?

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: limraaa;597021
Aşırı saçma bir soru da soruyor olabilirim veya önceden sorulup cevaplanmışta olabilir; ancak 16jant ölçüsünde sadece 195/50 R16 ebatları kullanılacağını düşünüyorum. Bunların dışındakiler her zaman risk taşıyacaktır aracın ve sizin sağlığınızla ilgili olarak.
Peki aracın orjinal ebatlarından sapıp 195/50 R16 ebatlarını kullanırsak, mevcut 215/45 R16'dali çelik jantlar 195/50 R16 ebatlarına sorunsuz bir şekilde uymaktadır değil mi?
Boşuna değişik ebatlarda lastik araştırmayalım veya ilave jant parası vermek zorunda kalmayalım?

195x50x16 yı orjinal jantla sorunsuz kullanabilirsiniz

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Simdi orjinal jant üzerine takabilecegimiz en makul olcu 195/50/16 anladigim kadari ile.

Nokian tavsiye ediyorlardi ama bu ölçü sanırım onda yok.

Geriye petlas mi kaliyor alternatif için.

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.lastiknet.com/icerik.asp?inf=25
Bu linkteki lastik ölçüsü hesaplama  aracıyla piyasada bulduğunuz en yakın ölçüleri orjinal ölçüyle karşılaştırabilirsiniz. %3 'ten fazla değişiklik olmayan lastiği alabilirsiniz. Gecen sene kendi rapidime araştırırken bana en mantıklısı 195x50x16 petlas geldi onu aldım.
Diğer bi secenek de 15 inç jant alıp 185x60x15 lastik almak. Hem her sene lastikçiye sökme takma balans parası vermezseniz,hafta sonu için meşgale çıkar her sene kendiniz söker takarsınız jantları, hem orjinal jantlar sökme takmada zarar görmez. Tabi 185x60x15 de daha çok çeşit lastiği ucuza bulabilirsiniz.

Çevrimdışı limraaa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
Hepsibuarada'dan Bridgestone'nun LM25 kış lastikleri var.

http://www.hepsiburada.com/bridgestone-195-50r16-84h-lm25-oto-kis-lastigi-p-OTLSTBRI510961?magaza=Hepsiburada

Hiç etrafınızda kullanan, yorumlarını paylaşacak birileri var mıdır?