škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2013 fabia elagance

GNC75 · 27 · 5807

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beklediğim elegance ve 1.2 tsi ydi, elegans geldiğine göre 1.2 tsi de gelir herhal...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;430479
Bari Polo'da getirseler 1.2 TSI

O zaman da golf e ayip olur herhalde...:D :D :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böyle elegance mı olur ya afedersinizde mokunu cıkardılar. Nerde o eski elegance makyajsız kasalar. Ahmet abinin roominin yarısının donanımı yoktur bunlarda, bari elegance ın anlamına uygun birşey getirseler. Sanki şey deri koltuk böyle deri döşemeler konsolda saat kol dayama dsg tdi falan ELEGANCE ya güldürmesinler beni :D Şu markayı sempatim olmasa skoda falan almam ama kahretsin seviyorum işte :D 1dk atarlandım sakin :D :D
-------------------------------------------------

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
1.2 dizeli de getirmiyorlar.. Aslında 1.2 dizel olsa çoğu ulusal şirketlerin ilk tercihi fabia olurdu sanırım..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ZaHiR;430604
1.2 dizeli de getirmiyorlar.. Aslında 1.2 dizel olsa çoğu ulusal şirketlerin ilk tercihi fabia olurdu sanırım..

Polo getiriyor ama ben öyle bir yoğun talep görmedim 1.2 TDI motora, en azından İstanbul'da

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 dizel poloya ekonomi için hiçbirşey koymamışlar. çok ama çok boştu. bluemotıondan bahsetmiyorum elbet. o da aşırı pahalı gibiydi hatırladığım kadarıyla.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;430643
1.2 dizel poloya ekonomi için hiçbirşey koymamışlar. çok ama çok boştu. bluemotıondan bahsetmiyorum elbet. o da aşırı pahalı gibiydi hatırladığım kadarıyla.

Bluemotion un donanımı iyi, parasıda uygundu bundan 1 sene önce 40bin lira civarıydı :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
donanımda süprizleri vardı ama parası fazla gelmişti bana.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bliemotion polo ve golflerin parasi baya pahaliydi.. hatta ya autoshow ya da otohaber bliemotion ile normal dizel golfu test etmislerdi... fazla vermeye gerek yok cikmisti sonuc...:D

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Alıntı yapılan: lrfan;430622
Polo getiriyor ama ben öyle bir yoğun talep görmedim 1.2 TDI motora, en azından İstanbul'da

Hocam benim bildiğim A101'lerin bölge sorumluları kullanıyor polo'yu.. Ben 1.2 dizel polo yerine fiyat bakımından aynı motor fabia'da olsa daha uygun olacağı için tercih ederler diye düşünmüştüm.

Çevrimdışı daltin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
GEçen hafta And otoda gördüm elegance donanım biz optimal donanıcılar için üzücü olmutşru. Bir sene önce aldığımız arabanın üzerine 1000TL fiyat farkı verirdim ben bu donanımlara. Özelliklere Maxi-dot ve deri direksiyon oldukça iyi. Bir de ESP ve koltuk ısıtma koysalar. Opsiyon listesine baksanız 600 TL 'ye koltuk ısıtma ekleniyor ön koltuklara da Yüce oto canı istemiyor bunları getirmeyi..