škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yan çıta temizleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ufy1905

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar,

geçenlerde memlekete gittiğimde arabayı güzelce yıkadım ve ne şookkk ne göreyim arabanın üzerine demir tozu uçmuş güzelce yapışmış hafif hafif pas lekesi oluşturmuş. hemen autowaxa kostum boya temızleme kili ile komple aracın lekesini aldılar bide bir yıl gideceğini söyledikleri boya koruma uygulaması yaptılar. buraya kadar hersey cok ıyı ama sımdı soyle bı sıkıntı var kı aracın yan cıtalarında kalıntılar olusmus beyaz beyaz gorunuyor ve kotu goruntu olusturuyor onu nasıl temızleyebılrım konu ıle lıgılı olarak yardımlarınızı rica ediyorum yarın fırsat bulabılırsem resımlerını cekıp yukleyecegım.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O kil boyayı fena çizmiştir. :) keşke buraya yazsaydınız ilk önce fikir verirdik, ironx denen demir tozunu gideren bir sıvı var komple araca sıkcaktınız bütün tozlar akıcaktı kendiniz boya korumayıda yapardınız yan çitalarda ve göremediğiniz birçok yerde bu tozlar giderilcekti.

http://www.detailingturkey.net   ironx diye aratırsanız çıkar. Geçmiş olsun
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2013, 22:34:55 Gönderen: gokcen59 »
-------------------------------------------------

Çevrimdışı ufy1905

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
işte aceleci davranmamın zararını yine gördüm malesef ki. aracta fırca izi gibi ışıkta parlayan kılcal cizikler var gibi ama ısık altında cok dıkkatlı olarak bakmak gerekıyor görebılmek ıcın.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu an farzedin ki 3-4 defa arabanız fırçayla yıkandı. Öyle düşünün bir polisajlık işi var o kılcalların dert etmeyin.Elinizde kil varsa yan çitalara uygulayabilirsiniz.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı ufy1905

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Elımde kıl yok aracın demır tozunu temızler mı dıye sonaxın boya temızleyıcı bır sıvısını almıstım bıde aracın ıc plastık aksamını temızlemek ıcın yıne sonaxın sıvı temızleyıcısını almıstım haftasonu zaman olursa onları cıtaların uzerınde deneyecgım umarım etkılı olur :D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Çıtaların pütürü içine girmiş polish kalıntılarına temizlik köpüğü sık, diş fırçasıyla giriş ;)