škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satilik blaupunkt oto teybi kusursuz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sonertevfik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
http://www.skodam.com/servis-yedek-parca-aksesuar/satilik-blaupunkt-oto-teybi-kusursuz-t28602.html

Arkadaşlar bugüne kadar menmuniyetle kullandiğim, blaupunkt marka orjinal fabrikanin felicia'lara montaj ettiği radyo kasetçalar teybim satiliktir.  Satma sebebim, uyduruk , ucuz bir usb li mp3 çalarli bir teybe ihtiyaç duymamdandir. Arkadaşlar alacağim ucuz teybin fiyati 75 liradir. 75 lira veren olursa bu teybi satmak istiyorum. Yaninda 20 liraya aldiğim kaset adaptörü de hediyem olacak.

Not: Teybim kesinlikle sorunsuzdur. 6 ay kadar önce 75 liraya altin iletken tellerini değiştirdim,
ayrica ekrandaki led lambalar ömrünü tamamlamiş, 35 liraya da led lambalarini değiştirdim.

Bu işlemlerin hepsi bahçelievler'deki blaupunkt yetkili servisinde yapildi. Teybe yaklaşik 6 ay önce 110 lira masraf ettim, şuan hiç bir sorunu yok.

Fabrikanin ''code'' etiketini ve  ''i love blaupunkt''  çikartmasini da vereceğim almak isteyen olursa.
Arabamin içinde deneyip test edin, çalişir vaziyette görün öyle alin... Bahçelievler'deyim.

Tel: 0545-399-95-00   sabah 5:30 - akşam 24:00 arasi müsayitim.