škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

15 bin bakımı 700-800 TL !!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün superb 1.6 tdi dsg aracımız için Ordu yetkili servisinden 780 Antalya Çağ otm. 730 lira fiyat aldım. Allah aşkına çok fazla değil mi ? Bir de biz söylemeden DSG ye güncelleme atıyolar mı ya da Bolero ya ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cagri33;628718
Bugün superb 1.6 tdi dsg aracımız için Ordu yetkili servisinden 780 Antalya Çağ otm. 730 lira fiyat aldım. Allah aşkına çok fazla değil mi ? Bir de biz söylemeden DSG ye güncelleme atıyolar mı ya da Bolero ya ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bende merak ediyorum sorunuzun cevabını

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatlar bu düzeyde, 30bin km bakımında bin liraya çok yaklaşıyor.

Diğer markalarla kıyaslanırsa, hepsi 3aşağı 5 yukarı aynı.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
3 gün önce 674 verdim.1.4 tsi active için.yağ,yağ filtresi,polen filtresi ve hava filtresi.Mecburuz ciddi bir kazık ama garantideki arabayı sanayiye götüremyoruz.Ama zannedersem 30.000 bakımına falan servise gitmem.

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ucuz değil ama Nissan'ın fiyatlarına bir bakın isterseniz. Üstelik Nissan'da bakım 10.000 km'de bir.

Çevrimdışı srknyxl

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
15bin bakımına 800 ün üzerinde birşey söylerlerse alıcam müdürü karşıma. Dayı bana güzel bi fiyat verin yoksa +2 yıl garanti uzatmayı iptal ettiriyorum, üstüne normal garantiyi de sallamayıp dışarıda 200 liraya tertemiz hallediyorum. Filtreyide kutuya kendim koyarım. İşçilik 1 çay.

Ekleme: Düşündüm de bu dediklerimi yapamam. Çünkü aracımda kuru kavrama DSG var. Bu kuru kavrama DSG yi ne kadar ucuza mal ediyorlarsa artık, arıza yapıp garantiden değişeceğini bile bile üretip yıllarca sattılar, satıyorlar. Garantisi olmayanın bile iyi niyet ile gönlünü alıyorlar. Bahse varım bu kuru DSG yüzünden garanti uzatma satışları müthiş şekilde artmıştır. Zira ben o kafayla uzattırdım.
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2017, 19:51:37 Gönderen: srknyxl »