škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

18'' jantlarımı 17 lerle değiştirmek istiyorum.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BadLizard

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yerinizde olsam değiştirmem. Öyle düşündüğünüz kadar bir fark olmaz, değiştirdiğinize asla değmez.

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Topall;591954
Aracımı yeni teslim  aldım yumuşak geldi biraz kullanıp öyle karar vercem. Sizlerede izlenimlerimi yazarım bundan önceki aracı a4 2004 idi onda 16 lar vardı ona göre bir kıyaslama yaparım. Değişmek için mesaj atan arkadaşlar lastiklerin durumunu yazmışlar yanlız ben 17 ile değişmeye karar verirsem üstündekilerle değil istediğim bir lastiğin takılıp verilmesini istiyorum ilk mesajımdada bahsetmiştim.

değiştirmekte karar kılarsanız ben de talibim, istediğiniz lastiği belirtirsiniz, takıp gönderirim.
d.n:üstünde cpc5' ler var şuan aklınızda olsun

Çevrimdışı veyron973

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de aracımdaki 18 inc jantları Pirelli lastikleri ile beraber 19 inc jant ile değiştirmek istiyorum , ilgilenen arkadaşlar benimle irtibata geçebilir.

Çevrimdışı veyron973

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İlave olarak , Skoda yetkili bayisinden almış olduğum sıfır 17 inc Stratos model jant takımını az kullanılmış Michelin Crossclimate lastik takımı ile beraber satıyorum.
İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

Çevrimdışı BadLizard

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veyron973;592699
İlave olarak , Skoda yetkili bayisinden almış olduğum sıfır 17 inc Stratos model jant takımını az kullanılmış Michelin Crossclimate lastik takımı ile beraber satıyorum.
İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

Fiyat ne düşünüyorsunuz ? Malum sıfırı 1400 e yakın tane fiyatı var.

Çevrimdışı veyron973

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bayiden 4 adet jantı 3.000 TL 'ye aldım , hiç kullanmadım , sıfır kar ile vermeye de razıyım. Faturayı isteyene gösterebilirim.

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
18 jant varsa fiyata gore talip olabilirim,  16lik jant ve lastigi takasa da verebilirim

MX4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şuan tüm İzmir'i eş zamanlı kazdıkları için 17'' le bile sıkıntı yaşıyorum . Eğer yollarınız güzelse 18 ideal , 19 ne kadar güzel görünsede Türkiye için uygun değil , confora önem vermeseniz bile araçta trim seslerine  sebep oluyor.
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2016, 22:19:10 Gönderen: mojaverock »

Çevrimdışı veyron973

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teklifimi tekrarlıyorum , 17 inç sıfır daha kutusunda duran orijinal stratos model jant takımını Michelin Crossclimate lastikleriyle beraber 3.500 TL'ye satıyorum. 18 inc Pegasus ve az kilometrede olmak kaydıyla takas da düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

Çevrimdışı ACS32

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı veyron973

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teklifim hala geçerlidir , ilgilenen arkadaşlar özelden mesaj atarlarsa detayları görüşebiliriz.

Çevrimdışı veyron973

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ciddi bir müşteriye alelacele fotoğraf  göndermek zorunda kaldığım için taşları temizleyemedim ama tavsiyeniz için teşekkür ederim. En kısa zamanda resimleri yenileyeceğim.

Lastikler " taşlı " haliyle alıcısını buldu , ilanı kaldırdım ,  jantlar ise yeni sahibini bekliyor. Bilgilerinize.