škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

15 bin bakıma girdik...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı badteacher

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guvenxoca;580698
dün 15 bin bakımına girdi bizimki...

520 tl tuttu...

gideceklere bilgi  olsun...

Hocam benzinli mi dizelmi ?

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: badteacher;582905
Hocam benzinli mi dizelmi ?

Gideceğim bende ama bayram mesaileri Nasıl acaba servislerin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;581450
FIAT Punto (1,4, S&S, dualogic) 15000 bakımına  yetkili servisi;
 (4L (3,5 litre alıyor) 10W40 yağ, yağ filtresi, hava filtresi, 4 adet buji için) 500 lira istedi,
şaşmaz'da şah makinaya gittim, yağ ve filtreler 90 lira tuttu,
bu km de bujilerin değişmesine gerek olmadığını düşündüğüm için bujileri değiştirmedim,
50-60binde değişse yeter bence.eli yüzü düzgün bir yerde değişti, işçilik olarak 40 lira verdim, toplam 130 lira ile halloldu...

1 ay önce de Fabia 1.4 TDI senelik bakımına yetkili servis 600 lira fiyat çekti, Gölbaşı sanayiinde:

4L (3,5L alıyor) 5W40 Mobil1 yağ 65 lira
yağ filtresi 15 lira
hava filtresi 10 lira
polen filtresi karbonlu 15 lira
mazot filtresi 45 lira
toplam 140+ 30=170 liraya halloldu.

Yetkili servis biraz abartıyor fiyatı bence...

hepsine inanırım da karbonlu orijinal bir polen filtresinin 15 tl olmasına inanamam doğrusu...Sakın yan sanayi olmasın? (yetkili servisle kıyaslama yaptığınıza göre kullanılan parçaların orijinal olduğunu varsayarak bu yorumu yapıyorum)
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2016, 00:56:39 Gönderen: kolgezer »

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün ilk bakıma Antalya çağ otomotivde girdim. İşlemlerden memnun kaldım. 572,60₺ tuttu.

Çevrimdışı muhafız

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;583207
Bugün ilk bakıma Antalya çağ otomotivde girdim. İşlemlerden memnun kaldım. 572,60₺ tuttu.

Hayırlı olsun hocam. 15000 bakımında yapılan işlemler hakkında bilgi verebilir misiniz? Değişen parçalar neler? Teşekkür ederim.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;582989
hepsine inanırım da karbonlu orijinal bir polen filtresinin 15 tl olmasına inanamam doğrusu...Sakın yan sanayi olmasın? (yetkili servisle kıyaslama yaptığınıza göre kullanılan parçaların orijinal olduğunu varsayarak bu yorumu yapıyorum)
Şurada sohbet ediyoruz, sizi inandırmak için fiş fatura falan mı eklemeliyim yoruma?
Bence verin 500-600, hiç kaygı duymayın böylece.
15 liraya karbonlu filtre olmazmış... Biraz piyasayı gezin de görün ne var, ne yok.
1990 dan beri oto piyasasının içindeyim, 10 sene o işlerde çalıştım... Buraya milleti kandırmak için yazmıyorum, siz de aklınıza ilk geleni yazmayın bi zahmet...
« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2016, 10:55:12 Gönderen: Engin E »
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı badteacher

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;583207

Dizel benzinli ?

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: badteacher;583234
Dizel benzinli ?

Dizel.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muhafız;583218
Hayırlı olsun hocam. 15000 bakımında yapılan işlemler hakkında bilgi verebilir misiniz? Değişen parçalar neler? Teşekkür ederim.

Hocam yağ yağ filtresi polen hava filtresi motora saf su Karter tapası camsil dört teker Balata temizliği

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eylül başında ben de benzinli için bakıma götüreceğim. km dolmayacak büyük ihtimal. 9300km civarındayız.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;583222
Şurada sohbet ediyoruz, sizi inandırmak için fiş fatura falan mı eklemeliyim yoruma?
Bence verin 500-600, hiç kaygı duymayın böylece.
15 liraya karbonlu filtre olmazmış... Biraz piyasayı gezin de görün ne var, ne yok.
1990 dan beri oto piyasasının içindeyim, 10 sene o işlerde çalıştım... Buraya milleti kandırmak için yazmıyorum, siz de aklınıza ilk geleni yazmayın bi zahmet...

Bakın ben 15tl ye karbonlu filtre olmaz demedim, orjinal karbonlu filtre olmaz dedim.biz aklımıza ilk geleni yazmayız ama siz aklınıza ilk geleni yazıyorsunuz ki okumadan cevap veriyorsunuz.Ha diyelim ki,ben yanılıyorum siz de benim aracın orjinal karbonlu polen filtresini 15 tl ye aldınız.lütfen kargo parası da bana ait olmak üzere adresime yollayın da ben de servise 70-80 tl ödemeyiyem onun için.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;583281
Bakın ben 15tl ye karbonlu filtre olmaz demedim, orjinal karbonlu filtre olmaz dedim.biz aklımıza ilk geleni yazmayız ama siz aklınıza ilk geleni yazıyorsunuz ki okumadan cevap veriyorsunuz.Ha diyelim ki,ben yanılıyorum siz de benim aracın orjinal karbonlu polen filtresini 15 tl ye aldınız.lütfen kargo parası da bana ait olmak üzere adresime yollayın da ben de servise 70-80 tl ödemeyiyem onun için.

Siz bir filtreye 70-80 ödemeye devam edin bence...servis taş mı yesin?
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;583290
Siz bir filtreye 70-80 ödemeye devam edin bence...servis taş mı yesin?

Adresi özelden yollayayım mı yollamayayım mı?