škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Koltuk hafızası çalışmıyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba superb 3 aracım 2016 model koltuk hafızası bir süredir çalışmıyor. Diğer fonksiyonları çalışıyor sarece hafıza hiçbirşey şekilde tepki vermiyor. Sorun nedir bu hafızayı resetleyen bir kombinasyon var mı?

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
koltuğu gelebileceği en öne sonra en arkaya alıp deneyebilirsiniz kaydetmeyi? briskoda da tavsiye etmişlerdir, ise yaradığını soyluyorlardi

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım kullanıcı seçilmemişse hafıza çalışmıyor. Mutlaka sürücü seçmen gerekiyor. İstersen bir de bunu dene. İnşallah olur. Konfor özelliği olarak Vag.com ile inme be binme esnasında ileri ve geri gidiyor. Sürücü seçilmezse çalışmıyor. Ordan biliyorum

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2016 modelse surucu secilmiyor. 17 den itibaren var o durum.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı AydinK

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Konfor özelliği olarak Vag.com ile inme be binme esnasında ileri ve geri gidiyor

bunu gizli özellik olarak mı actırdın ?

Alıntı yapılan: by_slmrkl;640289
Arkadaşım kullanıcı seçilmemişse hafıza çalışmıyor. Mutlaka sürücü seçmen gerekiyor. İstersen bir de bunu dene. İnşallah olur. Konfor özelliği olarak Vag.com ile inme be binme esnasında ileri ve geri gidiyor. Sürücü seçilmezse çalışmıyor. Ordan biliyorum

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Forumdaki sorunlara bakıyorum (star stop, koltuk hafıza geri görüş kamerası, dijital klima, hız sabitleyici, sanruf vb.)genel olarak en üst seviye donanım da olan araçlarda problem daha fazla yaşanıyor. Baz model araçla üst donanım aracın arasındaki fark neredeyse hatırı sayılır bir araç parası kadar. Ama maalesef konfor getirecek donanımlar daha çok sorun yaşatarak hem zaman hem maddi olarak külfet getiriyor. Bu nedenle bence bu kadar parayı verip bu zahmetlere katlanmak pek akıl karı değil.

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AydinK;640493
Konfor özelliği olarak Vag.com ile inme be binme esnasında ileri ve geri gidiyor

bunu gizli özellik olarak mı actırdın ?

Evet arkadaşım Vag.com özellik olarak açıldı.

https://www.instagram.com/p/BlLbch8HiE3/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=iui7i5cfp5sl
Buradan bakabilirsiniz.

Çevrimdışı AydinK

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ender elektronikte bulunan passat ve skoda gizli ozellık lıstesıne baktım, senın bu yazdıgın ozellık bulunmuyor, lıstede bulunmayan bu gıbı baska ozellık bılıyor musun ?
Aslında bu ozellıgı talisman da gormustum ve cok hosuma gıtmıstı.
Tam olarak aradıgım bır ozellık, ender elektronige sorsam yapabılırler mı acaba ?

Alıntı yapılan: by_slmrkl;640513
Evet arkadaşım Vag.com özellik olarak açıldı.

https://www.instagram.com/p/BlLbch8HiE3/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=iui7i5cfp5sl
Buradan bakabilirsiniz.

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım ben Konya’da Vag Grubu işlerini yapan bi arkadaşa yaptırdım. Senin de dediğin gibi bu gizli özelliği pek bilen yok. Çok güzel ve kullanışlı. Easy Entry diye geçiyor.

Çevrimdışı AydinK

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Artık saga sola soracagız buralarda,
tesekkurler

Alıntı yapılan: by_slmrkl;640527
Arkadaşım ben Konya’da Vag Grubu işlerini yapan bi arkadaşa yaptırdım. Senin de dediğin gibi bu gizli özelliği pek bilen yok. Çok güzel ve kullanışlı. Easy Entry diye geçiyor.

Çevrimdışı hkkdmr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 1.6 TDİ 120 dsg superb aynı hafıza sorunu bende de var soruna çözüm bulabildiniz mi ?

Çevrimdışı Hc50

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende arabayi aldigimdan beri ayni sorun vardi koltuk elektrigi calisiyor ama hafiza calismiyordu
Serviste incelediler ve koltuk icindeki uniteyi degistirdiler garantiden
Servise gosteremenizi tavsiye ederim