škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

34 N 8411 Folyo kaplama

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kxlylmz;237984
Abi hepsinin yeri ayrı gönlümde :) üst üste olursa çok çirkin olur o bakımdan şeeettiydim :utan:
Tamamen şakaydı tabii ki.

Üstelik Anadol' dan 8 yıl sonra üretime başlayıp bu hallere gelebilen Hyundai Oto takdiri hakediyor.:wnk:

06lkn66

• Ziyaretçi
irfan abi eğer skoda turkey stickerıda basılırsa bende isterim bizim araba garibim daha sudan başka kimyasal görmedi detailingturkey olursa araba hakaret olarak algılar kendine :D:D:D

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
terleme olursa cürüme yapar :) fazla ısıtıp germemişin tam yapışmamış yüzeye ama güzel gözüküyor...
"OTO TAMiR SERViSi- Bizi denedikten sonra bi daha bi yere gidemiyceksiniz"

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dikmentr;238493
terleme olursa cürüme yapar :) fazla ısıtıp germemişin tam yapışmamış yüzeye ama güzel gözüküyor...
güneşte ısına ısına iyicene yapışmış abi baloncuk falan kalmamış buugün yarında egzost başını taktırırım daha iyi olur :)
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı Crzyboy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tuning07.com
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;237665
inşallah rahat sökülür sen parlak takmışın abi seninki zor olacak baya galiba :) facede kabul etmedin darıldım :D

6-7 ay kadar durdu benim kaplama koca bi yaz durdu yani. 3-5 ay önce söktüm ve çok uğraştırdı.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Crzyboy;238758
6-7 ay kadar durdu benim kaplama koca bi yaz durdu yani. 3-5 ay önce söktüm ve çok uğraştırdı.

boyada herhangi bir solma vs oldumu peki ?
SKODA FAVORIT 136L VRS