škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

VW Grubu 1.6FSI Motorlar Hakkında Görüşleriniz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BRS99

• VAG Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: akrepzeus;436504
Yazdıklarınızı okudum.Sizden ricam uzun süredir çare bulamadığım sorunuma yardım etmeniz.2004 Golf aldım.1 ay kadar kullandıktan sonra araba düz yolda giderken stop etmeye başladı.tekrar çalıştırdım ve devam ettim.motor duruyor ve ben de korkmaya başladım çünkü sollarken ya da arkadan araba gelirken tümden sistemin gitmesi bela getirecek bana.100-110 giderken birden motor duruyor.hız kesmeden tekrar çalıştırıp devam ediyorum.ustalara servise götürdüm.yok.deli olacam.servis bana 6.000 tl masraf cıkardı.usta diyor sen bırak arabayı 2 gün ben teker teker söküp bakacam.servis makınayla kontrol edıyor 4 hata verıyor ama hepsı gecıcı.e dıyorum bunlar neden kaynaklanıyor?araba çalışmasa kolay dıyorlar ama çalışınca bız de anlamadık sen arabayı bırak dıyorlar.o kadar zamanım da yok ayrıca masraf olarak da cok tutacak gıbı.

Gaz kelebegi mi bogaz kelebegi mi ne öyle bir parçadan dolayı yapıyor muhtemelen bi tanıdıgın 98 POLO'da vardı birebir aynı sorun gaz kada bogaz kelebeği mi ne olacak o değişti sorun kalktı çok maliyetli değil dene bir bence. İstanbul'daysan Özel Servis Olarak ÖZELCİ Bostancı Sanayi ;)