škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bagaj Trimini Nasıl Sökebilirim?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı okidoki

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bagajda yan taraflarda bulunan trimleri arka teker davlumbazlarına ses ve titreşim yalıtımı yapmak için sökmek istiyorum ama bir türlü sökülecek tırnaklı kısımları bulamıyorum. Nasıl oluyor bu iş? Daha önce o kısımları söken var mı?Bahsettiğim kısımlar bagajın sağ ve sol yanları.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arka far ların oradan olabilir mi acaba, bende merak ettim şimdi arabanın yanına inince bakayım bi

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
YouTube'ta Rusların 3. nesil Octavia'ya yaptığı ses izolasyon çalışması var. Baştan sona kadar tüm detayı vardı. Videoyu telefondan bulamadım eve gidince bir bakayım. Bagaj trimlerini sökmek için koltukları yatırıp, trimleri bi noktadan söküyorlardı ama emin değilim. Kapı lastiklerini az bi söküp aradan bakın.

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bagaj kilidinin oradan başlayarak sökmek lzım aynı zamanda yan sütunlar vs. söküldükten sonra parça parça çıkartabilirsin. Biraz uzun iş.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arka Park sensörü takarken biz sökmüştük baya zor bir kısım. Koltuklar yatacak,fitiller sökülecek sonra parça parça çekerek ancak gevşetebildik komple çıkmıyor arka koltuklara sabit gibi.