škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb ' lendim.

kobak · 70 · 39233

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah, araca fark katmış.:ok:

Yalnız ben lastiklerinizi de merak ettim. Hankook K-110'a benziyor, doğru mu ?
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin güle güle kullanın
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı kobak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim. Lastikler Solar marka çok dandik lastik, ileride değiştirmeyi düşünüyorum.

Škoda Superb Mk1 (3U)

Çevrimdışı ismailht

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://rizeguzelsanatlar.meb.k12.tr
Arabayı ne zaman satıyorsunuz? Süper B sini satan yok mu? :(  Çok güzel araç Allah kaza bela vermesin.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu kasaya bayılıyorum gerçekten tam karizma bir araç,jantlar o biçim olmuş.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kobak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ismailht;102016
Arabayı ne zaman satıyorsunuz? Süper B sini satan yok mu? :(  Çok güzel araç Allah kaza bela vermesin.
Yeni aldım sayılır aracı 8-9 ay olmuştur. Teşekkürler.

Škoda Superb Mk1 (3U)

Çevrimdışı ismailht

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Araçda boya darbe değişen varmıydı? Eğer o da yoksa iyi araç bulmuşsun arkadaşım, gözüm kaldı valla maşallah. Allah nazarlardan saklasın. Allah kaza bela ve bakımlar haricinde servis yüzü göstermesin inşallah...  Ama satarsan hazır bi müşterin var bilgin olsun...

Ne kadara almıştınız?
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2010, 14:39:02 Gönderen: ismailht »

Çevrimdışı kobak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Allah razı olsun, Allah daha güzellerini size nasip etsin inşallah.

Araçı aldığımda daha 59200 km deydi. Araçta boya ve değişen yok. Fakat nazarlık diyebileceğimiz sağ arka çamurlukta (lastiğin hemen üstü) sürtme mevcut büyük ihtimalle boyatmayı düşünüyorum orasını pek içime sinmesede görüntüyü bozuyor.

Fiyatını yazmayayım ama uygun fiyata aldığımı söyleyebilirim, sahibinden.com' daki muadillerine göre.

Teşekkürler.

Škoda Superb Mk1 (3U)

Çevrimdışı ismailht

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok tatlı duruyor maşallah :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşım bende de 2007 model elegans 1.9 tdi superb var  orjinalini yani göğüsteki  cd çalar ekranını bozmadan ayrıca direksyon kumandasını bozmadan navigasyonlu büyük ekran seninki gibi bi cd ya da dvd oynatabilen bi teyp arıyorum sitelerde satıldığını görüyorum ama bu son modellere uygun olanlarmış sanırım bizimde kullanabileceğimiz böyle bi cihaz var mı teşekkürler

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geç kalmış olsamda hayırlı olsun kazasız,belasız,emniyetli bir sürüş dilerim.:favo1:

Alıntı yapılan: kobak;60628
Araç 2 seneye yakın yediemin otoparkında yattığı için ben aracı aldığımda 57200 km deydi

Düşük kmli(45bin) 2006 model c200K vardı böyle,aracın plakasını araştırırken icradan satıldığını öğrendim.Yeni alan da-yedi eminin kendisi(nasıl eminse)- aynı plakayı kullanınca ufak bir search ile ortaya çıkıverdi.Ben de ön-yargı var bu konularda,şöyle ki,kim bilir kimin haczi olmuş diye düşünüp âhı olan/kalan mal almak istemem.Başıma geleceğinden korkarım:kork2:
Nazar etmek istemem,araca ayıp koymak gibi de bir niyetim yok;kırıcı olduysam da özür dilerim.Ben olsam bu araca bir kurban yapıp,dua okuturdum.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı kobak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;138829
Geç kalmış olsamda hayırlı olsun kazasız,belasız,emniyetli bir sürüş dilerim.:favo1:

Düşük kmli(45bin) 2006 model c200K vardı böyle,aracın plakasını araştırırken icradan satıldığını öğrendim.Yeni alan da-yedi eminin kendisi(nasıl eminse)- aynı plakayı kullanınca ufak bir search ile ortaya çıkıverdi.Ben de ön-yargı var bu konularda,şöyle ki,kim bilir kimin haczi olmuş diye düşünüp âhı olan/kalan mal almak istemem.Başıma geleceğinden korkarım:kork2:
Nazar etmek istemem,araca ayıp koymak gibi de bir niyetim yok;kırıcı olduysam da özür dilerim.Ben olsam bu araca bir kurban yapıp,dua okuturdum.

Kendi düşüncelerini paylaşmışsın fakat çok eksiğin var:

Ben bir mal satın alıyorum, parasını kuruşu kuruşuna ödüyorum. Gidip showroomdan sıfır araba almışım yada bunu almışım ikisininde parasını ödemek zorunda değilmiyim.

İkinci elde arabasını satanlar neden satar, paraya sıkışıktır, yeni araç alacaktır. Yediemine niye düşer araç bankadan rehinli olduğu için araç çekilmiştir gibi gibi.

Beni ilk sahibinin ne yaptığı neden ilgilendirsin ki; ben malın kusuru olup olmadığını bakarım, kaportasında, motorunda veyahut başka bir yerinde sıkıntı yoksa ben bu malı neden almayayım.

Ayrıca ben kurbanı sadece kurban bayramında Allah rızası için keserim. Arabayada binerken Bismillah-elhamdülillah çekerim.

Eğer kaza gelecekse sıfır arabadada gelir ne yazıldı ise o olur. Ben kaderin hayır ve şerrin Yüce Rabbimden geldiğine inanırım.
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2010, 11:39:44 Gönderen: kobak »

Škoda Superb Mk1 (3U)

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kobak;138877
Kendi düşüncelerini paylaşmışsın fakat çok eksiğin var:

Saygı duyarım,ama
1-kendi örneğimden yola çıkarsam,c200Knın emsalleri ile arasında en az 5000Euro fark vardı yani ucuzdu.Eksiğim bu farkı HAK olarak görmemem.
2-Hacize düşmüş araçların hepsinde, sahiplerinin haksızlığa uğramış olduğu gibi bir iddiam yok ama HAK gözetip mağdur olanlar azımsanamaz.Bunu görmem ve bilmem tabi bir eksiğim olabilir.
3-İcradan satılan araçlar neredeyse %99 oranında ikinci ihale ile satılırlar.Belirlenen fiyatın %60'ına denk gelen tutara, yani ederinin değil.Kendi malını icradan alacak adam önce bu işin mafyasıyla anlaşacak,rüşvetlerini verecek yoksa adım bile atamaz bunu bilirken bu kişinin içindekini-kalbindekini bile bile o tezgaha alet olmamayı istemek de bir eksiklik olabilir.
4-Kurban kesip dua okutmayı istemem de o kişiye malını bana helal etmesini sağlamak mümkün olmadığı için, bütün bunları bilerek ALLAH gaffur ve rahim olduğu içindir.

Tekrar saygılarımı sunarım.Görüşlerim beni bağlar dediğiniz gibi ama bu forum alanı herkesin özgürce paylaşımını da kapsıyor.Kırdıysam tekrar tekrar özür dilerim,kazasız-belasız sürüşler dilerim.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i