škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Yeti sahipleri ve sevenleri kulübü

dartgke · 536 · 375574

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı omeryuce

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: markox;472100
1.2 dsg kara yeti :)

Alıntı yapılan: omeryuce;473231
Merhabalar. 2014 1.6 TDI DSG ile aranızdayım...

:wlc: beyler!

Çevrimdışı mtlyhn06

• Amiral
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://Www.ayhanmutlu.net
2014 model 1.6 TDI DSG Ambition yeni aldım allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin çok güzel bir araç yapmışlar

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mtlyhn06;475271
2014 model 1.6 TDI DSG Ambition yeni aldım allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin çok güzel bir araç yapmışlar

Hayırlı olsun, güle güle kullanın :)

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mtlyhn06;475271

hayırlısı olsun kazasız belasız kullanın inşallah

Çevrimdışı gusepir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese Selam, 2014 1.6 TDI DSG (Elegance) ile aranızdayım haftaya :gut:

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gusepir;475851

Hayırlı olsun :wlc:

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2014 Yeti Ambition 1.6 Tdi Dsg7 aracım bugün çıktı yıllardır Toyota Corolla kullanmış biri olarak ilk 60 km izlenimim aracı gerçekten her açıdan çok başarılı buldum iç malzeme kaliteli görünüyor ses sistemi yeterli tek sorun ön kol dayamanın biraz geride kalması kol dayamanın yükseklik ayarı çok kolay yapılıyor.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;476227
...tek sorun ön kol dayamanın biraz geride kalması kol dayamanın yükseklik ayarı çok kolay yapılıyor.

Maaşallah!

Kolçağı öne doğru çekmeyi denediniz mi? Bizim yeti'lerde (2013, yeti greenline) bu yapılabiliyor... :confused:

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;476246
Maaşallah!

Kolçağı öne doğru çekmeyi denediniz mi? Bizim yeti'lerde (2013, yeti greenline) bu yapılabiliyor... :confused:

Teşekkürler kolçak sürgülü ileri gelebiliyor ama yinede yetersiz biraz geride kalıyor kotuğu arkaya sürdüğünüzde sürüş pozisyonu bozuluyor ki ben zaten sürücü koltugunu azami geri pozisyonunda ve birazda yatık kullanıyorum ama alışacağız artık çok da sorun değil birde o kadar aradım usb girişi bulamadım 2014 araçlarda yokmu acaba
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2014, 12:13:46 Gönderen: rocky62 »

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;476271
Teşekkürler kolçak sürgülü ileri gelebiliyor ama yinede yetersiz biraz geride kalıyor kotuğu arkaya sürdüğünüzde sürüş pozisyonu bozuluyor ki ben zaten sürücü koltugunu azami geri pozisyonunda ve birazda yatık kullanıyorum ama alışacağız artık çok da sorun değil birde o kadar aradım usb girişi bulamadım 2014 araçlarda yokmu acaba

Selamlar Zafer Bey. Sizinkini bilmem ama, 2013 yeti greenline'lerde usb girişi yok. Satıcıdan aldıysanız, aracınıza ait radyo-müzikçaların kullanma kılavuzuna bir göz attığınız takdirde bunu öğrenebilirsiniz. Usb girişi olmayan skoda'lar için ayrıca satılan MDİ adaptörü diye bir aparat (orijinal skoda aksesuarı) var. Şahsen MDİ adaptöründen almayı düşündüm ancak fiyatı tuzlu olduğu için vazgeçtim. Piyasada bu adaptörün yan sanayii ürünü ve makul fiyatlı olanları var. Şu anda usb yerine radyomun (bolero) SD kart girişine taktığım ve sevdiğim müzikleri yüklediğim bellek kartını kullanıyorum ve gayet memnunum :)

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;476284
Selamlar Zafer Bey. Sizinkini bilmem ama, 2013 yeti greenline'lerde usb girişi yok. Satıcıdan aldıysanız, aracınıza ait radyo-müzikçaların kullanma kılavuzuna bir göz attığınız takdirde bunu öğrenebilirsiniz. Usb girişi olmayan skoda'lar için ayrıca satılan MDİ adaptörü diye bir aparat (orijinal skoda aksesuarı) var. Şahsen MDİ adaptöründen almayı düşündüm ancak fiyatı tuzlu olduğu için vazgeçtim. Piyasada bu adaptörün yan sanayii ürünü ve makul fiyatlı olanları var. Şu anda usb yerine radyomun (bolero) SD kart girişine taktığım ve sevdiğim müzikleri yüklediğim bellek kartını kullanıyorum ve gayet memnunum :)

Yanıt ve yardımlarınız için teşekkürler sorun MDİ arayüz kablo ile çözüldü bugün aracı aldığım bayinin servisinden bu kabloyu ücretsiz olarak verdiler USB bellekteki MP3 lerimi keyifle dinliyorum.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gusepir;475851

Hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın aynı aracı ben 2 gün oldu kullanıyorum çok memnunum.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;476305
Yanıt ve yardımlarınız için teşekkürler sorun MDİ arayüz kablo ile çözüldü bugün aracı aldığım bayinin servisinden bu kabloyu ücretsiz olarak verdiler USB bellekteki MP3 lerimi keyifle dinliyorum.

Merhaba... Sadece arayüz kablosuyla usb bağlantısı oluyor mu? MDİ adaptörü de lazım diye biliyordum. Neyse, sorununuz çözülmüş ya daha ne olsun :ok: