škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Gençlerden güzel bir bmw 116d testi.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;457336
Abi dediğinde haklısın ama bence hiç bir test objektif değil.Adam Polodan iner Octavia'ya biner yalıtımını çok beğenir veya 520d inip Octaviaya biner yalıtımı vasat bulur.Keza yol tutuşta aynı şekilde.Direksiyonda ki tuşlarda aynı şekilde.Herkesin elinin boyutu şekli, direksiyonu tutuşu, koltuğa oturuşu bir değil ki neye göre rahatsız kime göre kullanışsız.Otomobilde inanılmaz çok etken var.Bu yüzden detaya çok inersek çıkamayız işin içinden.Ama şöylede bir gerçek var TR'de en iyi testi bu adamlar yapıyor.
Yalnız Yusuf' un dediğinde A3' ü de Leon' u da test eden aynı kişi dikkat edersen.:wnk:

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elemanlar ellerinden geldiği kadar doğru değerlendirmeye çalışıyorlar.. kişisel zevklerine uymayan şeyleri aracın eksisi olarak söyledikleri filan oluyor.. bu hatadır.. bence genel anlamda iyiler..

Octavia ya ses alıyor dediler.. ama yeti yi çok beğendiler..  polo nun canına okudular..  golf ü beğendiler..
 çok videolarını izlemişimdir... markaya göre değerlendirdiklerini düşünmüyorum..

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Polonun 1.4 DSG kombinasyonu kötüdür,bunu herkes bilir. Benzinli Polo Dizelden daha fazla motor sesi alır vs. Bunlarda vurdular vurabilecekleri kadar. Her şey tamam derken araba çok ruhsuz falan dediler,ben sadece o yorumlarına şaşırmıştım. Çünkü hiç bir testlerinde kişisel zevklere yargıda bulunmamışlardı. Onlara göre ruhsuz olan araba benm için hayaldi,herşeyden çok istedim. Onların çok beğendiği Fİestanın iç mekanınıda ben berbat buluyorum mesela..

Otopark.com ekibine hep Vw yalakası,Doğuşun elemanları sıfatları konuldu. O nedenleVw marka bir aracın olumsuzluklarını üste çıkarıp bu imajdan kurtulmak istediler,Polo kurban oldu.. Herkes biliyor ki B sınıfında kalite anlamında Polonun eline hiç bir araç su dökemez,bunun onlarda farkında ama bir şekilde bir yerlerden vurup o imajı silmeleri gerekti,nispeten başarılı oldular :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;457383
Polonun 1.4 DSG kombinasyonu kötüdür,bunu herkes bilir. Benzinli Polo Dizelden daha fazla motor sesi alır vs. Bunlarda vurdular vurabilecekleri kadar. Her şey tamam derken araba çok ruhsuz falan dediler,ben sadece o yorumlarına şaşırmıştım. Çünkü hiç bir testlerinde kişisel zevklere yargıda bulunmamışlardı. Onlara göre ruhsuz olan araba benm için hayaldi,herşeyden çok istedim. Onların çok beğendiği Fİestanın iç mekanınıda ben berbat buluyorum mesela..

Otopark.com ekibine hep Vw yalakası,Doğuşun elemanları sıfatları konuldu. O nedenleVw marka bir aracın olumsuzluklarını üste çıkarıp bu imajdan kurtulmak istediler,Polo kurban oldu.. Herkes biliyor ki B sınıfında kalite anlamında Polonun eline hiç bir araç su dökemez,bunun onlarda farkında ama bir şekilde bir yerlerden vurup o imajı silmeleri gerekti,nispeten başarılı oldular :)

Adamlara en çok arabayı VW veriyor.Diğer markaları genelde eşten dosttan buluyorlar.:) Ki VW hazmedemeyen kitle çok, millet yalaka sıfatını yapıştırmak için bahane arıyor.

Alıntı yapılan: Ugur A.;457374
Yalnız Yusuf' un dediğinde A3' ü de Leon' u da test eden aynı kişi dikkat edersen.:wnk:

Aynı kişide direksiyon üzerinde ki tuşlar aynı pozisyonda mı abi?A3te leonda olmayan zibilyon tane özellik vardır.Bluetooth, adaftip hız sabitleyici vs.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;457407
Aynı kişide direksiyon üzerinde ki tuşlar aynı pozisyonda mı abi?A3te leonda olmayan zibilyon tane özellik vardır.Bluetooth, adaftip hız sabitleyici vs.

Resimlerde aynı göründü bana butonlar.:hmm::blm:

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim bahsettiğim direksiyon muhabbetini bu elemanlar yapmıyor ama bunlar da benzer muhabbetleri yapıyorlar. Keşke motorsiklet incelemeleri yapan altın elbiseli adam (barkın) gibi birileri de çıkıp araba incelemesi yapsa. Barkın incelediği motorları seyircilerinden alıyor o yüzden bana göre çok objektif ve gerçekçi yorumları var. Ayrıca motor işini yalamış yutmuş çok tecrübeli bir adam. Motora ilginiz olmasada sırf muhabbeti için izlemeyen arkadaşların izlemesini tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=Hvunr0meJt0&feature=youtube_gdata_player

Alıntı yapılan: Ugur A.;457490
Resimlerde aynı göründü bana butonlar.:hmm::blm:

Evet aynı abi, Bluetooth dahil bir çok multimedia özelliği de aynı şekilde kumanda ediyor.

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tv lerde çıkan testlere dikkat ederseniz hiç bir kötüleme yapmazlar hep iyi yönlerini anlatırlar sanal orttamda daha fazla özgürlük olduğu için kafalarına yatmayan beğenmedikleri yönlerini yerden yere vuruyorlar bazen abartıyorlar bence ama yinede gördüklerine karşı objektifler böylede olması gerekir.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yetiyi ben 2 yıl önce test ettiğimde kullanım tarzı ve zevki hakkındaki düşüncelerimin aynısını onlarda söyledi. bence diğer test programlarından en tarafsız ve bilinçli testi oto-park.com yapıyor