škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yağmurlu havada seyahat sevenlere..

gokcen59 · 179 · 42900

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;304624
Bu halde tek eksik yagmurken amcam yanimda oturuyodu hayirdir dedi yok bisy dedim senin biseyin olmayacak slow müzikle 70 le yolda gidecen ya anlat ya adam gibi sür lan su arabayi demisti anlayan anliyo :)
Ben normaldede sakin giderim zaten,fakat arkadaşlar yolda dalıp gittiğim zaman hemen anlar Gökçen yine gitti derler :D
-------------------------------------------------

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;304626
Ben normaldede sakin giderim zaten,fakat arkadaşlar yolda dalıp gittiğim zaman hemen anlar Gökçen yine gitti derler :D

Hic öyle anlayan arkadasim olmadi :) ben can skintisiyla ortadan sakin sakin giderken gelip taciz ediyolar kendime geldigimde mazot göstergesini asagi inerken görüyom :)

Çevrimdışı harun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.opelcarclub.com
Bülent Ersoydan Açmam açamam şarkısı sana gelsin (:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: harun;304631
Bülent Ersoydan Açmam açamam şarkısı sana gelsin (:
Bülent Ersoy ne bea, şaka gibisin Arun kaptan :D
Birdaha ki şarkım sürpriz,nasıl olsa yağmur bol vol3 çekerim :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;304643
Vol 1 nirdee :) ????
Vol 1 çekim çok dandik ya. Sağlam kamera yoktu o zaman, telefon kamerası "1.3 mp siz düşünün" :++:
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2012, 00:23:04 Gönderen: gokcen59 »

06lkn66

• Ziyaretçi
Ha tmm izlemistik bunu bende cekiyorum arada video ayfonu telefon tutacagina takinca kamera tam kösede oldugundan yolu görüyo ama benim videolarda oyun havasi caliyo :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;304655
Ha tmm izlemistik bunu bende cekiyorum arada video ayfonu telefon tutacagina takinca kamera tam kösede oldugundan yolu görüyo ama benim videolarda oyun havasi caliyo :)

İphone da kameramı varmış :p Valla bu Xperia yı accayip tuttum. 8.1mp 720p video kalitesi, tam istediğim görüntü olmuş videoda,ayrıca dailymotion kalitesini düşürmüş.

06lkn66

• Ziyaretçi
Bahh simdi hic oldumu gayet kaliteli gösteriyo görüntüyü gündüz tabi gece denemedim :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vay vay vay süper :) bende çok severim sakin yağmurda sürmeyide yürümeyide :) bende de var böyle çekimler, cart curt çekmiştim :) fonda da müzik, hımmm melankolik mod on azıcık ucundan  gibin :) lakin daha çok gençsiniz, daha durun neler gelecek neler geçecek, bakın keyfinize siz derim :) tokadan başka birşey takılmaz kafaya :)
Ellerine sağlık Gökçen'ciğim :ok::)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Dün öğle vakti ben de yağmurda Jetta' yla sağa-sola gittim.

Gaza az fazla basınca göstergelerde pavyon gibi elli tane ışık yanıyordu.:kiki::kro:

ali baba

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;304717

Gaza az fazla basınca göstergelerde pavyon gibi elli tane ışık yanıyordu.:kiki::kro:

........? gerdan kırıp,rakkaseleşmek için yağmurlu havaları bekliyordur....:lol:

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökçen'cim, artık abin olarak mı, arkadaşın olarak mı görürsün bilemem, ama benden bir tavsiye, hiçbir zaman öndeki aracın dibinden gitme. Ben özellikle dibime kadar girenlere hiç ummadığı bir anda çok güzel şakalar yapabiliyorum, mazallah benim gibi bir deliye denk gelirsin özelliklede ıslak zeminde aracınıda tutamayabilirsin şarkının sonu bariyerlerde bitebilir.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;304717

Allah Allah niyeki :hmm::hmm::hmm:

:kork1::kork1::kork1::rm::rm::rm:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;304730
Gökçen'cim, artık abin olarak mı, arkadaşın olarak mı görürsün bilemem, ama benden bir tavsiye, hiçbir zaman öndeki aracın dibinden gitme. Ben özellikle dibime kadar girenlere hiç ummadığı bir anda çok güzel şakalar yapabiliyorum, mazallah benim gibi bir deliye denk gelirsin özelliklede ıslak zeminde aracınıda tutamayabilirsin şarkının sonu bariyerlerde bitebilir.

Haklısınız ama sol şeridinde bir adabı var. 120-130 ile giderken anlarım ama 80 km/h ile sol şeritten gidenin arkasınada yapışılır,küfürde edilir sellektörde yer:)

Gökçen reyiz akşam akşam yaktın beni :)

Fant Boy.. :adm::adm: