škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Passat ve Jetta 0'dan 100e Programında...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: dgn;200536
Bu Saffet abi Celal Pir'e niye ezik muamelesi yapıyor hiç anlamış değilim:D

:++::++::++:

Celal'ciğim, (sen bilmezsin) bir önceki nesile göre dingil mesafesi uzamış... vs vs vs...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birde pasat diyorlar, vasat gibi ne o öyle bas üstüne biraz passat diye, dikkatimi çekti orasıda :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
reklam yapmazsalar o fiyatlara nasıl satarlar o araçları :D
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
türkiye'de şu Passatı yeni kasa olarak tanıtıyorlar ya anlamıyorum hiç mi şase numarasına bakmak akıllarına gelmez 3C kasa olarak geçiyor araç :D 2014 'de asıl yeni kasa gelicek :)

Programı izlememiştim ama şimdi izleme fırsatı buldum hey allah reklam kokan hareketler bunlar :D
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
zaten yenı kasa demek demek yenı motor seceneklerı yeno donanım demek

bu passt ve jetta sadece makyaj !

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abicim 57 saat ön tampondaki tasarım çizgisini konuştukları program değil mi :rm: yok kaputtaki kırılmalar, yok yandaki çizginin devamlılığı ve bitimi :rm: adamı öldürüyorlar gülmekten, laf kalabalığı yapıyorlar anca. Ulam al gazla bir, arabanın boostunu tostunu söyle, iki limit gir, nerede bırakıyor nerede bırakmıyor, düz yola çıkıyor yok öyle gitti yok böyle gitti, ver bana sana neyi var neyi yok söyleyeyim :rm: SUV test ederler tepeye çekip piknik yapıyorlar anca :rm: Saffet Tofaşçıydı, VW gruba kayınca bünyesi şaştı adamın:rm:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ff;200865
...saffet tofaşçıydı, vw gruba kayınca bünyesi şaştı adamın:rm:
:++:  :++:  :++:  :++:  :++:  :++:  :++:  :++:  :++:  :++:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla adamda abarth tipo var :D yaptım olacak diyo ! :D

Çevrimdışı g.kasimoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
cok övülen yeni jettalar meksikadan geliyormuş,malzeme kalitesi baya düşmüş belki avrupa versiyonu daha kaliteli plastik olabilir.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

efe_38

• Ziyaretçi
geçen kıbrısta landrover jip deniyolardı resmen gül gül ölüyorum :D bi tane küçücük rampa bulmuşlar ordan inip inip çıkıyolar vede araba o rampayı hiç tınmadan inip çıkıyor bunlarda aaa vay görüyonmu mükemmel süper diyolar :++:

arazi arabası test ettiler düz yolda gittiler :hanz:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;202157
geçen kıbrısta landrover jip deniyolardı resmen gül gül ölüyorum :D bi tane küçücük rampa bulmuşlar ordan inip inip çıkıyolar vede araba o rampayı hiç tınmadan inip çıkıyor bunlarda aaa vay görüyonmu mükemmel süper diyolar :++:

arazi arabası test ettiler düz yolda gittiler :hanz:

Yeti'yide aynı şekilde test ettiler... Bakıyorum video paylaşım sitelerindede başka ülkelerdeki adamlar çok güzel test ediyolar,aracın çizgilerine 40dk takılmıyolar 5dk anlatıyolar, bizim Türkiye'de bu yok yada ben bilmiyorum. Saffet Celal izliyoruz işte bu bile zevkli geliyor bana bilmediğim şeyleri bazen söliyorlar,

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tv de izledim bu bölümünü .Celal pir saf, saffet usta modda.süper ya 2 araç alıyorlar Saffetin garajına gidiyorlar anlat babam anlat lifte kaldır anlat.

Alfa romeo anlattılar italyan tarihine girip çıkıp, Vw çizgisini analtıyo kaputtaki yaw arakdaş bu ne dizayn olarak yüzyılın aracımı ne anlattın be bilader.

Amerikanlarıda arabadan anlamaz yaptılar yaa ne diyim heriflerde tek eski ford varmış havasına girdiler.En büyük piyasa amerikan ve markaların ismi bile dğeişiyor amerikanlar için, peeeh

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: FF;200865
Abicim 57 saat ön tampondaki tasarım çizgisini konuştukları program değil mi :rm: yok kaputtaki kırılmalar, yok yandaki çizginin devamlılığı ve bitimi :rm: adamı öldürüyorlar gülmekten, laf kalabalığı yapıyorlar anca. Ulam al gazla bir, arabanın boostunu tostunu söyle, iki limit gir, nerede bırakıyor nerede bırakmıyor, düz yola çıkıyor yok öyle gitti yok böyle gitti, ver bana sana neyi var neyi yok söyleyeyim :rm: SUV test ederler tepeye çekip piknik yapıyorlar anca :rm: Saffet Tofaşçıydı, VW gruba kayınca bünyesi şaştı adamın:rm:

Aynen öyle :++::++:

Kıvrımının kıvrımının kıvrımı, bütün çizgileri birleştirdiler.

Ama seviyorum bu ikiliyi :tv:

Saffet sanki arabada yatıyor gibi, Celal de programa son ande gelmiş, Saffet'i dinleyip ara gazları vermekle görevli gibi...