škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ali ağaoğlunun cebinden kaç para çıktı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;195762
Valla Alim para güzel hoş şey keşke bendede olsa ama;

"Biz zengin olma tehlikesini atlattık" (Tuncel Kurtiz)

Bu yavşakta üç kuruş para bulmuş canlı yayınlarda hava basıyor.

Al anasını uyuşturucu kaçakçısının evindeki depo, Güney Amerika, sen hala apartman dik üstüne otur diyecen :++: :++:

Aha global nakit sıkışıklığının sebebini bulduk işte!:rm::hanz::adm::kro:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;195722
Nakit olarak o kadar parayı kimse taşımaz arkadaşlar, şapkanızı önünüze koyun salak değil bu adam, la ceketi bi yerde unutsan, yok yankesici bi çete önünü kesse fasa fiso bi ton sıkıntı....

Ben daha 100 liradan fazla parayı taşırken tedirgin oluyorum, kart diye bişi var, olay tamamen şov amaçlı, Mesut Yarrrra aman işte Yar gibi bi dengesiz yavşakta adamı gazlamış, önceden konuşulmuş belli, bi deste para gibi geliyor gözünüze 2 bin falan dersiniz, adamın cebinde en aşşa 20-25 bin para var arkadaşlar, kimse o kadar parayla gezmez, bi kere cep harçlığı şeklinde öle bir ihtiyaç olamaz.

Her iki katlanmış desteyi aç, üst üste koy, aşşa yukarı bi top kağıt kalınlığına yaklaşıyor.Hadi 500 demiyelim 400 adet 50'lik deseniz 20 bin lira eder, kessinlikle ve kessinlikle şov maksatlı, danışıklı hazırlanmış.

Hasılı ayıp şey sayın Ağaoğlu, eşşeklik etmişin, senin gibi dangoz zenginleri görünce Sakıp Ağa'ları mumla arar olduk.
:+1::+1::+1::+1: olay budur:+1::+1::+1::+1:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:+1::+1::+1:

aynen katılıyorum.bızımde demek ıstedıgımız para onun veya degıl onun yaptıgı yanlıs bıseydır..

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;195722
Nakit olarak o kadar parayı kimse taşımaz arkadaşlar, şapkanızı önünüze koyun salak değil bu adam, la ceketi bi yerde unutsan, yok yankesici bi çete önünü kesse fasa fiso bi ton sıkıntı....

Ben daha 100 liradan fazla parayı taşırken tedirgin oluyorum, kart diye bişi var, olay tamamen şov amaçlı, Mesut Yarrrra aman işte Yar gibi bi dengesiz yavşakta adamı gazlamış, önceden konuşulmuş belli, bi deste para gibi geliyor gözünüze 2 bin falan dersiniz, adamın cebinde en aşşa 20-25 bin para var arkadaşlar, kimse o kadar parayla gezmez, bi kere cep harçlığı şeklinde öle bir ihtiyaç olamaz.

Her iki katlanmış desteyi aç, üst üste koy, aşşa yukarı bi top kağıt kalınlığına yaklaşıyor.Hadi 500 demiyelim 400 adet 50'lik deseniz 20 bin lira eder, kessinlikle ve kessinlikle şov maksatlı, danışıklı hazırlanmış.

Hasılı ayıp şey sayın Ağaoğlu, eşşeklik etmişin, senin gibi dangoz zenginleri görünce Sakıp Ağa'ları mumla arar olduk.

:+1::+1::+1::+1:
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect