škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

O biir bayan! :))))

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

berfin.meb

• Ziyaretçi
Yok yok bir ilgisi yok konuyla. Sadece dişi olduğunu düşünmüştüm ama yanılmışım.
Bakışlarını benim kaybettiğim kedime benzettim. Teşekkür ederim cevabınız için.

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: berfin.meb;179069
Sanırım kediniz bayan sayın aliergun, öyle değil mi ?
kedinin daha iyi süreceğinden eminim :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aliergun;179075
Alakayı kuramadım ama profil resmim olan kedi erkek..Hayırdır?
:ok::confused::hmm::blg:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: aliergun;179075
Alakayı kuramadım ama profil resmim olan kedi erkek..Hayırdır?

Homo sapien dişilerden ümit kalmayınca artık Felidae ailesine çevrildi :++::++::++:

berfin.meb

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;179082
kedinin daha iyi süreceğinden eminim :D

Emin olmanız gayet normal. Çünkü o da bayan değilmiş.
Neyse bu  konu hakkında konuşması gereken kişi ben değilim.
Ehliyeti olup, araba kullanan ve park eden bayan üyeler gelip fikirlerini söyleseler daha doğru olur. ( Nedense uğramadılar hiç biri )
Yaşarsam ve araba korkum bir gün sona ererse o zaman fikirlerimi ve düşüncelerimi söylemem daha yerinde olur kanısındayım. Zira
"Yaşayan bilir"

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: berfin.meb;179091
Emin olmanız gayet normal. Çünkü o da bayan değilmiş.
Neyse bu konu hakkında konuşması gereken kişi ben değilim.
Ehliyeti olup, araba kullanan ve park eden bayan üyeler gelip fikirlerini söyleseler daha doğru olur. ( Nedense uğramadılar hiç biri )
Yaşarsam ve araba korkum bir gün sona ererse o zaman fikirlerimi ve düşüncelerimi söylemem daha yerinde olur kanısındayım. Zira
"Yaşayan bilir"
:ok:tamamdır araba korkunuzu yenin,araba park etme konusundaki fikirlerinizi bizimle paylaşın böylesi daha uygun olur,bayanların en çok zorlandığı iş araba park etmek ve düz yolda giderken illa arabanın tekerleğinin çizgiyi geçmesi :D nedense her gördüğüm bayan sürücü yamuk yumuk gidiyo siz araba korkunuzu yenin nasıl olduğunu bize anlatırsanız çok seviniriz,
saygılarımla :)

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aliergun;179050
http://www.youtube.com/watch?v=mI2a1TTSgpQ&feature=related

Bu en başarılısı :)
sonradan gelen adamın kaçışı çok komik bence. adam muhatap bile olmadı. uzak durmak lazım deyip hemen uzaklaştı oradan.
octavia 1.6 TDI elagance 2011

berfin.meb

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;179092
:ok:tamamdır araba korkunuzu yenin,araba park etme konusundaki fikirlerinizi bizimle paylaşın böylesi daha uygun olur,bayanların en çok zorlandığı iş araba park etmek ve düz yolda giderken illa arabanın tekerleğinin çizgiyi geçmesi :D nedense her gördüğüm bayan sürücü yamuk yumuk gidiyo siz araba korkunuzu yenin nasıl olduğunu bize anlatırsanız çok seviniriz,
saygılarımla :)

Fakat ön yargılı olmamak gerekir. Etrafımdaki kişilerden hareketle söylüyorum usta parkçı bayanlar da var.
Sanırım bu konu beynimizde bulunan sağ ve sol lobların çalışmasıyla ilgili olabilir.
Neyse size de saygılar .

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: berfin.meb;179098
Fakat ön yargılı olmamak gerekir. Etrafımdaki kişilerden hareketle söylüyorum usta parkçı bayanlar da var.
Sanırım bu konu beynimizde bulunan sağ ve sol lobların çalışmasıyla ilgili olabilir.
Neyse size de saygılar .
kaza yapan erkeklerin çoğu alkollü kaza yapar yani isteyerek değil ama bayanlar kaza yapınca biz vurmuş oluyoruz nasıl oluyosa ben bunu anlamıyorum.tamam hem kaza yapıyosun bari kaza yaptığını kabüllen.etrafınızdaki kişiler özel bir kurs almalılarki güzel ve kısa sürede park etsinler :D ben hiç rastlamadım ama inşallah günün birinde rastlarım usta parkçı bayanlara :ok:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim kuzen istanbulda yaşıyor yaklaşık 6-7 senedir.4 ay önce falan ziyaretine gitmiştik.Benim mavisi parkedip kendi arabasıyla saga sola gitmiştik.Ben ilk defa bayanın kullandığı arabaya binmiş oldum.Ağzım açık kaldı resmen, tam bir İstanbul şoförü olmuş.Aracı kullanması, park etmesi olsun cok iyi bir sürücü.(maşallah) tek eksiği klasik İstanbul şoförleri cok yakın takip yapıyor.Yoksa genel anlamda oldukça başarılı bir bayan sürücü idi :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;179110
Benim kuzen istanbulda yaşıyor yaklaşık 6-7 senedir.4 ay önce falan ziyaretine gitmiştik.Benim mavisi parkedip kendi arabasıyla saga sola gitmiştik.Ben ilk defa bayanın kullandığı arabaya binmiş oldum.Ağzım açık kaldı resmen, tam bir İstanbul şoförü olmuş.Aracı kullanması, park etmesi olsun cok iyi bir sürücü.(maşallah) tek eksiği klasik İstanbul şoförleri cok yakın takip yapıyor.Yoksa genel anlamda oldukça başarılı bir bayan sürücü idi :ok:
gökhan ai benimde kuzen iyi sürer ama genel olarak baktığımızda çevremize gerçekten hiç göremiyorum bayan sürücülerin iyi araba kullandıklarını birisi parkedemez birisi yamuk gider çok nadir rastlıyorum görmüyorum bile bazen. anca vericeksin köyde filan sürsünler ne araba var ne bişey gitsin gelsin ama ehliyeti aldığı gibi istanbul trafiğine ankara trafiğine çıkanlar gerçekten süremiyorlar bu bir gerçek.önce gitsin memleketinde adam akıllı öğrensinler.öyle trafiğe çıksınlar bende ehliyet almadan öyle yaptım.arabayı çalıştırmayı öğrenen herkes ehliyet almaya gidiyor bune böyle

Çevrimdışı aliergun

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.hobbyrc.com
Alıntı yapılan: berfin.meb;179081
Yok yok bir ilgisi yok konuyla. Sadece dişi olduğunu düşünmüştüm ama yanılmışım.
Bakışlarını benim kaybettiğim kedime benzettim. Teşekkür ederim cevabınız için.
Güzel bir kediydi. sabah çıkar gezer akşam eve gelirdi. 2 aydır gidiş o gidiş..

İnsan eksikliğini hissediyor. Bu yeni ufaklığımız badem.. Bu kedi dişi:)

berfin.meb

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: aliergun;179145
Güzel bir kediydi. sabah çıkar gezer akşam eve gelirdi. 2 aydır gidiş o gidiş..

İnsan eksikliğini hissediyor. Bu yeni ufaklığımız badem.. Bu kedi dişi:)

Bay kedi de bayan kedi de çok şirin.  :)
İki aydır gelmiyor demek.    :(     İnşallah yaşıyordur.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Babamda trafikte bayan gördüğünde yaklaşmaz.Bugün koca arabayı yanaştırırken arkadaki saksıyı görmeyip arka tamponun altını az birşey değdirdi.Ama sanki hissetmiş gibi şak diye frene bastı.Değdi dimi dedi :D
Erkeklik böyle birşey işte şöförlükte.Hatanın içine düştüğünüzde bile şak diye hatayı devam ettirmeyi önlüyor beyn :D

Bu arada 2-3 yıl önce Vectrayı 2 önde,2 arkada olmak üzere 4 tane damacananın arasına yanaştırma dakikalarım geldi aklıma :D
Babamda izliyordu,ilk seferde tam sağ ve tam sol yapıp boru gibi girince babam şaşırmış,bende şok olmuştum :D :D
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2011, 19:12:56 Gönderen: Can »

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;179159
Bu arada 2-3 yıl önce Vectrayı 2 önde,2 arkada olmak üzere 4 tane damacananın arasına yanaştırma dakikalarım geldi aklıma :D
Babamda izliyordu,ilk seferde tam sağ ve tam sol yapıp boru gibi girince babam şaşırmış,bende şok olmuştum :D :D

Amaç neydi?:++: