škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

O biir bayan! :))))

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

berfin.meb

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: D B K;178768
herkesin acemilik dönemi vardır elbette kadınlarda bu dönem bir başka ve ömür boyu sürüyor :++::++::++:

Aslında dediğiniz gibi değil.
Hatasını yada eksiğini düzeltmek isteyen yada önemseyen düzeltir, istemeyen ise ömür boyu öyle devam eder gider.
Bu kişiye göre değişir bay olsun yada bayan olsun.
Bu bahsettiğiniz kişiler hatalarını görmek istemeyen ve kabullenmeyen kişilerdir. Daha doğrusu kendilerini geliştirmeyen kişilerdir.

berfin.meb

• Ziyaretçi
Sayın fenomen üzerime alınmadım zaten.  Çünkü benim bazı özel nedenlerden dolayı ehliyetim de yok arabam da.
Ne yazık ki siz ne kadar iyi sürücü olursanız olun çevrenizde kurallara riayet etmeyenler çıkacaktır. Bu doğanın kanunu ; "Hayatta kötü de vardır iyi de"
İyi ki varlar. Kötüyü iyiden nasıl ayırdedebilirdik yoksa ?
Gönül az olmalarını arzu eder tabi ki ama bu bizim elimizde olan bir şey değil. Herkes kendindeki kötülükleri düzeltmeye çalışırsa buna aza indirgeyebiliriz ancak.
Başkalarını  yapıcı olmayan bir eleştiriyle eleştirmek çözüm değil asıl çözüm
kişinin kendi kendisini objektif olarak eleştirmesidir.

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
Alıntı yapılan: berfin.meb;178776
Aslında dediğiniz gibi değil.
Hatasını yada eksiğini düzeltmek isteyen yada önemseyen düzeltir, istemeyen ise ömür boyu öyle devam eder gider.
Bu kişiye göre değişir bay olsun yada bayan olsun.
Bu bahsettiğiniz kişiler hatalarını görmek istemeyen ve kabullenmeyen kişilerdir. Daha doğrusu kendilerini geliştirmeyen kişilerdir.

tabı kı ıstısnalar söz konusu fakat, kabul etmelısınız ki toplumumuzun değişmez trafik sorunu budur, yani bayanlar. Yavaş giderler arabayı parkedemezler, çok saçma yerlerde durup yol isterler.. hee erkeklerde yok mu illaki var ama erkeklerin %5 i böyleyken bayanların %75 i bu şekilde, unutmayın ki kurunun yanında yaşta yanar :) ama bu demek degıldır kı %5 lık kesım %95 lık kesımı yakacaktır :ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
berfin hanım sanırım yanlış anlaşılma var,aslında yok,ama bakış açılarımız farklı olduğu için böyle anlaşılıyor.herkes bakmak istediği pencereden bakıyor,hepsi bu.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

berfin.meb

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;178791
berfin hanım sanırım yanlış anlaşılma var,aslında yok,ama bakış açılarımız farklı olduğu için böyle anlaşılıyor.herkes bakmak istediği pencereden bakıyor,hepsi bu.

Bence de söylediğiniz gibi.
Ama şu da bir gerçek ki,
"Beyinler değişmedikçe eylemler değişmez"
Herkese iyi akşamlar.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: berfin.meb;178792
Bence de söylediğiniz gibi.
Ama şu da bir gerçek ki,
"Beyinler değişmedikçe eylemler değişmez"
Herkese iyi akşamlar.
bende katılıyorum :ok::+1::)
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Gerçekten, erkek ile bayan beyni arasında bariz çalışma farkı var. Mesela biz erkekler bi çocuğa bakamayız. Kendimdeni biliyorum, ufaklıkla anlaşamıyoruz :D

Ama araba konusu başka, 12 yaşında bi çocuğa az buçuk arabayı kaldırmayı öğretseniz daha az manevra ile girer oraya.

efe_38

• Ziyaretçi
olur ya normaldir bayanlar iki arabanın arasına girerken biraz heyecan yapıyorlar arkaya çok yanaştıklarını sanıp gitmiyorlar önede aynı şekilde :)

şahsen anamdan bilirim acemilik zamanında hep ben park ederdim ama şimdi çoğu erkekten daha iyi park ediyor :ok:

kınamamak lazım bizimde acemilik dönemlerimiz vardı ama ben hiçbir zaman böyle bir park etmeye 2-3dk uğraşmadım :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İşin ilginç tarafı onlar yanlış birşey yaptıklarını anlamıyolar onlar dediklerine göre doğru kullanıyolar trafikde ama göz var nizam var ? sağa sinyal attığını görünce karşıdan karşıya geçiyim dedim sola girdi üstüme çıkıyodu ışığı görmüyomusun sana kırmızı yandı bana yeşil dedi, dedim sağa sinyal vermişin sağa girmedin sola girdin bana ehliyeti aldığın sürücü kursunu göster dedim,oooo daha neler neler bağrınıyo nelerle uğraşıyoz trafikte diye bende hafif tebessüm edip güldüm, Adam öldürür bunlar dikkat edin yolda trafik canavarlarına,
-------------------------------------------------

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence bu yetenek işi .yetenek her iki cinstede olabilir .erkeklerde de o kadar kötü kullanan çok ama o kadar göze batmıyor.Bayanların kendilerine has hataları olduğunu kabul ediyorum ama 34 plaka bir şirket aracını elinde hem telefon hemde makas atarak kullanan çok bayan gördüm.ambulans şöförleride artık bayan .

Serkan Yazıcı yı bile 1 saniye ile olsada geçen bayan Alman ralli pilotuda burdaki biz erkeklere kök söktürür o ayrı :)

berfin.meb

• Ziyaretçi
Sanırım kediniz bayan sayın aliergun, öyle değil mi ?

Çevrimdışı aliergun

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.hobbyrc.com
Alakayı kuramadım ama profil resmim olan kedi erkek..Hayırdır?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla ben asıl bu video'da yola paralel Durmuş ve donemeyen bir aracı gördüklerinde sabırlı davranıp hemen geri dönen sürücüler takdire şayan.Acaba yolun ilerisi kapalimiydi da sürücüler bayan sürücünün yanından geçip ilerlemediler? Yada devamlı duz çizgiyi görüp kural ihlalimi yapmak istemediler :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI