škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

O biir bayan! :))))

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:D normaldir.zaten bu videoyu açınca yandanda görebiliriz diğer bayan şöförleri. birisi vardı adam en sonunda kadının arabasına binip çekmişti 10 dkda çekememişti arabayı buda onun gibi bişey :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Ugur A.

• Ziyaretçi
Direksiyonu hiç oynatmadan bir ileri bir geri gitmekle ne kazanacaklarını zannederler acaba?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;178665
Direksiyonu hiç oynatmadan bir ileri bir geri gitmekle ne kazanacaklarını zannederler acaba?
:++::++::++:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;178665
:++::ok::+1:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı abidincek

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
abi o neki akıcı bir trafikte park etmeye çalışan bir gariban. ya buna ne dersiniz

http://www.youtube.com/watch?v=XH17Ho_rI7o&NR=1

hatun enine de park etsede fark etmez. ama hatunların aklı başka çalışıyor abicim.....
[SIGPIC][/SIGPIC]

berfin.meb

• Ziyaretçi
Bunun bay yada bayan olmakla bir ilgisi yok. Vardır herkesin bir acemilik dönemi elbet.
Haksız mıyım onca gördüğüm skodaturkey üyesi bayanlar nerelerdesiniz ?
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2011, 15:51:35 Gönderen: berfin.meb »

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Eryaman ASG tıp merkezinin önündeyim dün akşam, kardeşimi muayene ettirdim, arabaya doğru gidiyoz otoparka, bi tane kadın otoparktan geri geri laaaaap diye çıkmaya başladı, yoldan geçen, masum, suçsuz, kendi halindeki adamın arabasına yaklaşıyordu, laaaal laaaal laaaaaa laaaa diye bağırdım duymadı saçı uzun aklı evvel, küüüüütttt dedi oracıkta adamın kapısının içine ediverdi arka tamponuyla.

Birde üste çıkıyorlar, arabadada cadaloz anası var, adamdan o an dualarımı esirgemedim.

berfin.meb

• Ziyaretçi
Bir bayan yanlış davranışta bulundu diye bunu bütün bayanlara maledemezsiniz sayın hakanerdogan.   :(

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir şeyde ekserde gerçekleşiyorsa kaide olur...hüküm çıkartılır..
erkeklerde de çok dengesiz,içip içip yola çıkan,yolu kendine maletmiş,ne yaptığını bilmez,bencil,düşüncesiz şöförler de yok değil ama...

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: berfin.meb;178736
Bir bayan yanlış davranışta bulundu diye bunu bütün bayanlara maledemezsiniz sayın hakanerdogan. :(

Ne biri ne ikisi sayın bayan :D

http://www.youtube.com/watch?v=t3sz_tNyXFc

berfin.meb

• Ziyaretçi
Tamam olsun dördü, beşi yada pek çoğu her ne ise.
Siz baylar hepiniz kusursuz musunuz peki ?
Hatasız kul olmaz. Her kulun bir hatası vardır. Önemli olan hatalarını görüp, düzeltmeye çalışıp, bir daha tekrarlamamaktır.
Yani kısaca,

"İnsan kendini bilmek kadar irfan olamaz"
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2011, 17:53:43 Gönderen: berfin.meb »

Çevrimdışı D B K

• Detailing e Dönüş..
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tugber.com
Alıntı yapılan: berfin.meb;178706
Bunun bay yada bayan olmakla bir ilgisi yok. Vardır herkesin bir acemilik dönemi elbet.
Haksız mıyım onca gördüğüm skodaturkey üyesi bayanlar nerelerdesiniz ?

herkesin acemilik dönemi vardır elbette kadınlarda bu dönem bir başka ve ömür boyu sürüyor :++::++::++:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: D B K;178768
herkesin acemilik dönemi vardır elbette kadınlarda bu dönem bir başka ve ömür boyu sürüyor :++::++::++:
:++::++::++::++::ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: berfin.meb;178765
Tamam olsun dördü, beşi yada pek çoğu her ne ise.
Siz baylar hepiniz kusursuz musunuz peki ?
Hatasız kul olmaz. Her kulun bir hatası vardır. Önemli olan hatalarını görüp, düzeltmeye çalışıp, bir daha tekrarlamamaktır.
Yani kısaca,

imzamı atarım bu söze.ama sizin alınmanıza gerek yok bence,güzel araç kullanıyorsanız.yalnız istisnalar ayrı olmakla beraber geçenlerde fethiyeye gidiyoruz bir arkadaşın aracıyla önümüzde bir araç gidiyor onun öünü bomboş ve karşıdan gelen trafik yoğun onuda sollayamıyoruz,arkadaş selektör yaptı,olmadı korna yaptı olmadı ne yol veriyor nede hızlanıyor.dedik ki bu insan işitme özürlü bir yaşlı adamcağızdır dedik.neyse sonra solladı arkadaş merak etti kim bu diye;birde baktık gayet genç bir bayan sağa sola bakmıyor direksiyona o kadar sarılmış ki herhalinden belliydi.yani böyle bir sorun maalesef var bayanların.tarafiği resmen felç etmek için bitirim kullanıyor.
Ha bunun aksi yokmu tabii ki var.bana yolun tam ortasında çarpan malın teki erkekti mesela,ha odun ha mal.Ama ben mallara suç bulmuyorum,mallar karayoluna çıkarken eğitim almıyor,okulda falanda okumuyor ama insan suretinde ki mallara söyliyecek bişi bulamıyorum.
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2011, 18:18:40 Gönderen: fenomen »