škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kodiaq Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;612391
Benim kızım (Melis) dün gelmiş sizin bayiye. Orada baya ilgi görmüş sanırım. Kodiaq'ı da baya beğenmiş :P

Çok tatlı maşallah :) ilk defa mimik hareketleri bu kadar değişik olan bir bebekle karşılaştık. Allah uzun ömürler versin inşallah.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;612390
Tayfa olarak kepekliyi tırmanacağımız günü randevulaşalım abi senle :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kepekli testi için şehir dışı rezervasyonu talep ediyorum[emoji51]

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;612399

Çok tatlı maşallah :) ilk defa mimik hareketleri bu kadar değişik olan bir bebekle karşılaştık. Allah uzun ömürler versin inşallah.

Teşekkür ederiz. Kızıma ciddi ol erkeklere yüz verme dedim doğunca :P çok ciddiye aldı beni. İlk kez gördüklerine çatık kaşla bakıyor hep :D Size de takılmışlar olunca görürsün diye ama dünyanın en güzel duygularından birisi tavsiye ederim :)
Kodiaq için sürüş talebinde bulunmuştum, artık bir ara gelirim yanınıza ;)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;612412
Teşekkür ederiz. Kızıma ciddi ol erkeklere yüz verme dedim doğunca :P çok ciddiye aldı beni. İlk kez gördüklerine çatık kaşla bakıyor hep :D Size de takılmışlar olunca görürsün diye ama dünyanın en güzel duygularından birisi tavsiye ederim :)
Kodiaq için sürüş talebinde bulunmuştum, artık bir ara gelirim yanınıza ;)

14 mayısta düğünüm var, inşallah bizde bu duyguyu tadarız :) Kullandığım Kodiaq, Skoda genel müdürü Tolga Bey' in arabasıydı. Yani henüz araçlar gelmedi. Test sürüşü için biraz daha bekleyeceksiniz maalesef :) ama mutlaka bir kahvemi içmeye beklerim her zaman ;)

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: mcb951;612400
Kepekli testi için şehir dışı rezervasyonu talep ediyorum[emoji51]

ayıpsın abi, test sürüşü parkurunu bir kaç yüz km uzatırsak sorunu çözmüş oluruz :D

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;612450
14 mayısta düğünüm var, inşallah bizde bu duyguyu tadarız :) Kullandığım Kodiaq, Skoda genel müdürü Tolga Bey' in arabasıydı. Yani henüz araçlar gelmedi. Test sürüşü için biraz daha bekleyeceksiniz maalesef :) ama mutlaka bir kahvemi içmeye beklerim her zaman ;)

Hayırlı olsun. Şimdiden mutluluklar dilerim.

Tolga Bey de superb vardı 4*4, onu bıraktı Kodiaq'a geçti demek. İstanbul'a gittiğimde rica ederim ben de kendisinden :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;612476
Hayırlı olsun. Şimdiden mutluluklar dilerim.

Tolga Bey de superb vardı 4*4, onu bıraktı Kodiaq'a geçti demek. İstanbul'a gittiğimde rica ederim ben de kendisinden :)

Çok teşekkür ederim ;) 4x4 L&K vardı evet. Hatta ondan once Octavia RS vardi :) Şuan Kodiaq kullanıyor kendisi.

Çevrimdışı SuperBahadır

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;612504
Çok teşekkür ederim ;) 4x4 L&K vardı evet. Hatta ondan once Octavia RS vardi :) Şuan Kodiaq kullanıyor kendisi.

İnanç Bey merhaba bizde Kodiaq'ı merakla bekleyenlerdeniz. Kodiaq makam için uygun arka genişliğe sahip mi yani Superb ile kıyaslarsak arka koltuk diz mesafesi nasıldır ? Yoksa Tiguan ayarında daha küçük bir suv mu ?

Teşekkürler..

Çevrimdışı redkodiaq

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese selam. Ben Mustafa  öztürk ; Bursa da yaşıyorum ,40 yaşında 2 erkek cocuk babası bir araba delisi adamım. Evde eşimin kullandığı araçları son 6-7 yıldır neredeyse her yıl yeniliyorum. Son marifetim de Skoda fabia evde 6500 km.de henüz 11aylık duruyor iken gidip birde Kodiaq almak oldu. Bu alandan sizinle tüketim verilerini ve araçla ilgili yorumlarımı paylaşacağım. Ben uzun yıllardır uzun km.ce şirket araçları kullanıyorum. Eve aldığım araçlar sırasıyla ; 2006 yılı 2006 model honda jazz elite , 2011 yılı 2011 model passat 1.4 tsi ( dönem 122 bg.di bu makina ) , 2012 yılı 2012 model honda jazz fun , 2013 yılı 2013 audi a1 tdi ( cam tavan - xenon - keyifli makina idi ama çok küçüktü ) , 2014 yılı 2014 model Volvo v40croscountry 1.6d ( bu makinada çok iyiydi ama para ihtiyacıma kurban gitti ) 2015 yılı 2014 model renault grand scenic 1.6dci ( aile genişledi ama ilk ikinci el araç hiç keyif vermedi , 2015 yılı 2015 model nissan quashqai tekna skypack 1.6 dci ( bu araçta biladerin arazi sevdasını bana aşılamaya çalışmasına kurban gitti ) ,2016 yılı 2016 model SKODA Fabia 1.2 tsi ( bu kadar arabadan sonra böyle bir canavar ; hem ambition paket , hem bu paraya ; 2016 haziran ayında 50 bin.TL.ye -38 peşin 12 sıfır faiz skoda kredisi ile )  2017 yılı 2017 model SKODA Kodiaq 1.4 150bg.dsg ambition ve evde oldu iki SKODA. Tüm araçlar otomatik şanzuman ile satın alındı.
Şimdi ; skoda gerçekten kaliteli araç üretiyor fikrine ulaştım. İnşallah Kodiaq ilk arabamız gibi en azından 5 yıl bizimle olur temennisi ile şimdilik hoşcakalın diliyorum.
Bu arada Kodiaq ile ilgili forum donanım sitesinde bu alandan çok daha fazla paylaşım var. ( 65 sayfa şu an )

Çevrimdışı sera.2002

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın.Deneyimlerinizi bekliyoruz.

Çevrimdışı redkodiaq

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracimiz şu ana kadar 8.5 lt.  Ortalama tüketim ile devam ediyor. Ama gerçekten büyük bir araç. Bence makul tüketim . Ve gerçekten keyifli bir araç olmuş. Kalite hissi oldukça yeterli. Kırmızı renk kocaman bir araçta bu kadar güzel mi durur?  Tabi biraz katkı yaptım ; kırmızı-Siyah kombinasyonu için jantlar ve dikiz ayna kapakları piano Black boyandı. Fena oldu vallahi...

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: redkodiaq;617064
Aracimiz şu ana kadar 8.5 lt.  Ortalama tüketim ile devam ediyor. Ama gerçekten büyük bir araç. Bence makul tüketim . Ve gerçekten keyifli bir araç olmuş. Kalite hissi oldukça yeterli. Kırmızı renk kocaman bir araçta bu kadar güzel mi durur?  Tabi biraz katkı yaptım ; kırmızı-Siyah kombinasyonu için jantlar ve dikiz ayna kapakları piano Black boyandı. Fena oldu vallahi...

Hayırlı olsun aracınız.
Güzergahınız ve sürüş stilinizle ilgili biraz bilgi verir misiniz?

Çevrimdışı redkodiaq

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Daha güzel çekim yapınca onlarıda paylaşırım.