škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tekrar Rapid Alır mısınız?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sipartacus;573649
Bugün Rapid'inizi satsanız, sınıf yükseltme imkanınız yok, Rapid'in fiyatı aralığında bir araç arıyorsunuz, tekrar rapid alır mısınız?

Güncel, sadece 63 kişi fikir beyan etmiş, yokmu başka rapid kullanıcısı.

Çevrimdışı unal43

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
rakiplerine göre daha iyi ve görsel olarak ta daha güzel.ben de alırdım. arabamdan memnunum.

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yaklaşık 4 aydır biniyiorum.  skoda farkı mı desem rapid yakışıklılığımı desem niye daha önce almadım diyorum

Çevrimdışı dtmaden

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yaklasik 1 sene oldu 18bine dayandik 1.4 dsg sedan..Bu fiyata alinabilecek en iyi sifir arac bence...bende iyi ki almisim diyorum..hem genis hem az yakiyor hemde gaz tepkileri basarili..bazi sikayetlerim var elbet fakat o kadar da olacak passat rahatligini da beklemememk gerek...surekli sikayet eden arkadaslar oluyor..bu fiyata gayet yerinde kemik gbi araba ..tam f/p araci ama bu aralar fiyatlar yukselior daha da devam eder gibi dolarla beraber:D

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
O fiyat bandındaki araçların tamamina yakininda test sürüşü yaptım. Pişman değilim aldığıma.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı oktay6589

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2013 tdi 37.750 km de aracım var. 22 bin km de almıştım. 1 senedir bende ve çok memnunum. emsallerine göre 1 numara bence

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben olsam alırım. çünkü alman motor ve şanzuman kalitesini, şık ve geniş iç alanı, geniş bagajı ve yakışıklılığı bu fiyata ancak rapid veriyor

Çevrimdışı Onurhan Kurtulus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rapid Ramazan;576082
Ben sadece süspansiyonlarının çok sert olması nedeniyle tekrar rapid i tercih etmezdim.
Aralık 2015 de aldım 1.4 Dizel otomatik en ufak yoldaki sarsıntıyı hissetiriyor ve ön konsala tak diye vuruyor. Bu kadar süspansisonların sert olması anlamış değili.
Rapid SB Style modeli spor araç sınıfında bu bakımdan suspansoyonu sert.Lastik yanaklarida spor ozellikten dolayı ince Esnemiyor .Aynı WV Golf comfortline çok yumuşak süspansiyon,WV Highline daha sportif özellikleri den dolayı sert.örnekler cogaltilabilir.

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı dtmaden

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu fiyatlaraaa artik cok zorr...yeni liste yayinlandi..