škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni octavia komple aydınlatma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum ama gördüğüm şeyler beni çok etkiledi ve aklımda olan birkaç şeyi sormak istiyorum. Octaviamızdan çok memnunuz ancak gerek plakalık gerek ayak aydınlatması gerekse yan ayna altı aydınlatmalarının sarı olması led ve xenon farlı bir arabaya yakışmıyor. Bunları değiştirme gibi bir düşüncem var ancak hangi ampulleri almalıyım ankarada nerede düzgün ve araca zarar vermeden montaj yaptırabilirim hiçbir fikrim yok. Yardımcı olacak tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum :)

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkdaşım öncelikle aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın.

Aracınıza yapacağınız aydınlatma değişikliklerinde en başta dikkat etmeniz gereken unsur ARIZA lambası yakmayanlardan olsun
Ben ön park aydınlatmalara M-TEch kullandım zenonla uydun renk tonunda olsun diye zenonlarımıda arıza lambası yapmayanlardan aldım arkadaki plakalıklara ise arıza lambası yakmayan cipli ledler var onlardan aldım.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ayak ve iç aydınlatma için sarı en iyi renk aslında. Beyaz renk iyi ışık veriyor ama bir süre sonra çok göz yoruyor

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Önerebileceğiniz marka varmı acaba özellikle plakalık ve ayna altı ışığı için

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Led olarak photon markalı ürünleri kullanabilirsiniz ben aracımda kullandım. Yada daha ucuza ebay tarzı sitelerden iyi ürünler alabilirsiniz (ebay ürünlerinide kullanıyorum) Plaka aydınlatması için arıza ışığı yakmayan led bulmak neredeyse imkansız, özel bir aparat ile bu sorun hallediliyor. Ben şahkan otomotivde yaptırdım. Benim yaptığım değişiklikler linkte mevcuttur. http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=24317