škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Radyo Çekim Problemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dt_okan;437928
yüce otodan aradılar az önce. yurtdışından yazılım güncellemesi bekliyoruz dediler. gelince haberdar edeceklerini söylediler.

Cumartesi servise gittim. yazılım güncellemesi yapılacaktı ama versiyon bilgilerine baktım herhangi bir yazılım güncellemesi goremedim. verileri yine fabrikaya gönderceklermis.

bu arada bu sorunla kaç kişi başvurdu diye sordum. yetkili kişi sadece sizin kaydınız var dedi. benim gittiğim servisde sadece ben. demekki kimse sorun yaşamıyor. veya umursamıyor. Skoda tarafından bakınca sadece sorun 1-2 kişi gibi görünüyor. sorun yaşayanlar niye gitmez.

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ucetinkaya;438060
Cumartesi servise gittim. yazılım güncellemesi yapılacaktı ama versiyon bilgilerine baktım herhangi bir yazılım güncellemesi goremedim. verileri yine fabrikaya gönderceklermis.

bu arada bu sorunla kaç kişi başvurdu diye sordum. yetkili kişi sadece sizin kaydınız var dedi. benim gittiğim servisde sadece ben. demekki kimse sorun yaşamıyor. veya umursamıyor. Skoda tarafından bakınca sadece sorun 1-2 kişi gibi görünüyor. sorun yaşayanlar niye gitmez.

ankarada da efe ye  benden başka başvuran yok. test aracında da aynı problem varsa hemen hemen bütün araçlarda vardır diye düşünüyorum. ama kimsenin başvurmamış olması da düşündürmüyor değil. acaba onlarda problem yok mu? yada araç sahipleri problemi önemsemiyorlar mı(veya farketmediler mi) ?

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dt_okan;438068
ankarada da efe ye  benden başka başvuran yok. test aracında da aynı problem varsa hemen hemen bütün araçlarda vardır diye düşünüyorum. ama kimsenin başvurmamış olması da düşündürmüyor değil. acaba onlarda problem yok mu? yada araç sahipleri problemi önemsemiyorlar mı(veya farketmediler mi) ?

Bundan dolayıda genel problem olarak kabul etmiyorlar. Bir an önce sorun yaşayanlar kayıt açtırmalı. Problemi farkeden ben 5 kişi biliyorum (Bana yazdılar). bence farkedenlerin sayısı daha fazladır. Bugun beni arıcaklar yine belki cihaz değişimi yapabiliriz dedi servisdeki yetkili.
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2013, 09:57:39 Gönderen: ucetinkaya »

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar bugün ankara and otoya aracımı götürdüm kaputuma taş gelmişti, bagaj üstündeki fileyi tutan kanca durduk yere kopmuştu ve radyo problemini belirticektim görevliler radyo sıkıntım olduğunu söylediğim zman merkezden format cdsinin geldiğini ancak octavialarda böyle bir sıkıntıyı bilmediklerini söylediler. Cd ellerindeyöiş ancak araçlarımıza format atacak aletlerine şuan format atıyolarmış ondan dolayı bir dahaki gelişinize yapalım diye bence çok muallak olan bir cevap verdiler bide ustaların abi 2000 bakımını da yapalım deyip arabanın 8000 olduğunu gördklerindeki tepkileri çok orjinaldi :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2bin bakımı mı? 15bin de 1 değil mi bakımlar?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;439091
2bin bakımı mı? 15bin de 1 değil mi bakımlar?
2.000'de genel bir kontrol yapılır araca, arkadaş onu söylemiş.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hmm,ilk defa duyuyorum bunu, servistekiler hiç bahsetmemişti

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ankara efe de yazılım güncellemesi yapıldı aracıma. sesin azalıp artma hadisesi kesildi. lakin netlikte problem var gibi. biraz daha test edip yorumlarımı paylaşacağım.

Çevrimdışı cncglyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim aracimdada oluyordu ama artik kesildi ayarlardan cozmustuk olayi

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cncglyn;439378
Benim aracimdada oluyordu ama artik kesildi ayarlardan cozmustuk olayi

ayarlardan ne yapmam gerekiyor tam olarak? yardımcı olabilirseniz sevinirim. radyoyu hala kesintisiz olarak dinleyebildiğim söylenemez.

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dt_okan;439376
arkadaşlar ankara efe de yazılım güncellemesi yapıldı aracıma. sesin azalıp artma hadisesi kesildi. lakin netlikte problem var gibi. biraz daha test edip yorumlarımı paylaşacağım.

Bende istanbul atikde guncelleme yaptirdim. Su an duzelmis gorunuyor. Bakalim biraz daha test edeyim.

Bu arada oguslara gidecek olan gitmeden arasin. Merkeze baglanma sorunlari var.

Yazilim versiyonu 132 idi su an vrrsiyon 171

Çevrimdışı mozmen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benim araçımda da radyo zaman zaman problem. şu an ki versiyon 132. sisitem güncellemesi yapan arkadaşlar sizde durum nasıl? sistem 132 mi 171 mi?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mozmen;440747
benim araçımda da radyo zaman zaman problem. şu an ki versiyon 132. sisitem güncellemesi yapan arkadaşlar sizde durum nasıl? sistem 132 mi 171 mi?

Bugün güncellettirdim 171 ve 5 net ses kalitesi

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;440891
Bugün güncellettirdim 171 ve 5 net ses kalitesi

5 net ses olarak neyi kasdediyorsunuz

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Telefonlardaki sinyal çubuğuna bakarsanız 5 tane olduklarını görürsünüz 5 net de full çekiyo tarzında bir deyimdir