škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

OCTAVIA A5 Logo Değişimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hebelup

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar tekrar bir logo güncellemesi ile karşınızdayım. Arabam Skoda Octavia 1.4 TSI. Aracımın logoları yıkama ve zamana bağlı olarak eskimeye başlamıştı. Bu nedenle yeni logoya geçeyim istiyordum. Siparişleri geçtim. 2 logo ve 4 adet jant göbeğine 19$ ödedim. Jant göbekleri benim jantlarıma uymadı. Eğer sizin de aracınız orijinal jant ile devam ediyorsa lütfen 60mm olan versiyonu alın. ben 56 mm olanı aldım ancak yerine uymadı.

Hikaye bu kutu ile başladı.

Söktüğümüz zaman arkada çift taraflı bant kalıyor

Mevcutta orijinal logo kendi tabanına silikonla yapıştırılmış gerçekten kaliteli metal üzerine baskı.

Yeni logo ve eski logo 2 bacaklı tabana sahip

Takınca da yerine ne yakışıyor namussuz beee...

Ön logoyu sökmesi biraz daha zahmetli. Çünkü arka logo direk boyaya yapıştırılmış olmakla birlikte, ön logo plastik üzerine krom görüntülü kaplama var. Bu kaplamanın sağlamlığına başta güvenemedim ama gerçekten sağlammış. Siz de güvenebilirsiniz bir raddeye kadar.

Aynı sistem taban plastik üzerine metal logo. Çıkartırken logo biraz da hırpalandı ama olsun.

Tabanda çift taraflı bant ve kalıntılarının kalmamasına dikkat etmelisiniz. Bant çok dirayetli çıktı. Tinerle yumuşatıp 11 numara bıçaklı neşter ile temizlik yapıldı.

Logo yerine yapıştırıldı. Ancak bu logo A7 kaputuna göre olduğundan logo tabanı kavisli. Yerine tam oturmuyor. Oturması için biraz bastırmanız biraz da japon kullanmanız gerekiyor. Gene de tam oturmadı ancak japon yapıştırıcı desteğiyle yerinde ve görüntü tatmin edici.

NOT: Eğer görüntü konusunda tam oturmalı gibi bir düşünceniz varsa ve detaylar konusunda çok pimpirikli iseniz bunu almamalısınız.

Ürünü satın almak istiyorsanız tıklayın
« Son Düzenleme: 12 Mart 2018, 10:35:32 Gönderen: hebelup »

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
çok güzel olmuş, yeni logo arabayı daha yüksek model gösteriyor bence.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gayet güzel olmuş bende alıyım bu üründen.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
superbin jant göbeği düşmüştü,piyasada bulunanlar büyük geldi,mecbur servise gittim 1 adet 56 tl,şok oldum.Başka çarem olmadığından almak zorunda kaldım.Sizinki çok uygun olmuş.İyi günlerde kullanın

Çevrimdışı Suha

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim superb mk2 için logolar havayolunda geliyor yavaştan bana doğru. Yakın da ben de yapıştıracağım.
Logoyu çıkarmak için ince tel yardımı alabilirdiniz. Veyahut sağlam sicim de olabilirdi. Genelde cavurlar böyle çıkarmış.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elinize sağlık, güzel olmuş. Ön logo biraz sağa yatmış sanki. Hafif sollu olsa iyi gibi. Belki de fotoğraftan öyle gözüküyordur :)