škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda octavia style a7 deri koltuk kilifi 2016#

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HakanBey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
skoda octavia style a7 aracim pazartesi sali teslim alcağim,öncesinden aksesuvarciya gidip kilif çeşitlerine baktim özel bir kilif vardi,siensi makinesiyle üzerine göre orjinal olan kilif tam deri ve yumuşak soğutmaz/terletmez bir kilif aracin fotolarini atacağim en kisa zamanda masrafi ise 750  tl.
[/b]

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanBey;551536
skoda octavia style a7 aracim pazartesi sali teslim alcağim,öncesinden aksesuvarciya gidip kilif çeşitlerine baktim özel bir kilif vardi,siensi makinesiyle üzerine göre orjinal olan kilif tam deri ve yumuşak soğutmaz/terletmez bir kilif aracin fotolarini atacağim en kisa zamanda masrafi ise 750  tl.
[/b]
Şahsi görüşüm 750 tl bir koltuk kılıfı için çok yüksek bir meblağ, döşemecioğlu var Ankarada orası 200 tlye yapıyo çok kaliteli, deri diil tabi ancak forumdan da yaptıran var baya. Tabiiki tercih meselesi hayırlı olsun şimdiden, nereye yaptırdınız mrk ettim doğrusu?

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı HakanBey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;551618
Bence kilif felan yaptirmayim orjinal dosemesini kullanin

Sayın hocam işimizden dolayı yoksa ben çok beğendim koltuklarını zaten diğer octaviamızın içi bejdi her hafta sonu 50tl gidiyordu temizliğine şimdi siyah sipariş ettik

Çevrimdışı HakanBey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;551596
Şahsi görüşüm 750 tl bir koltuk kılıfı için çok yüksek bir meblağ, döşemecioğlu var Ankarada orası 200 tlye yapıyo çok kaliteli, deri diil tabi ancak forumdan da yaptıran var baya. Tabiiki tercih meselesi hayırlı olsun şimdiden, nereye yaptırdınız mrk ettim doğrusu?

Hocam Elazığda ikamet etmekteyiz buradaki bir aksesuvarcıdan sipariş ettim istanbulda yapılıcakmış fotolarını yükleyeceğim.

Çevrimdışı Dragon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanBey;551536
skoda octavia style a7 aracim pazartesi sali teslim alcağim,öncesinden aksesuvarciya gidip kilif çeşitlerine baktim özel bir kilif vardi,siensi makinesiyle üzerine göre orjinal olan kilif tam deri ve yumuşak soğutmaz/terletmez bir kilif aracin fotolarini atacağim en kisa zamanda masrafi ise 750 tl.
[/B]

Hakan bey merhaba, aracınızın kılıfları takıldı mı? fotoğraflarını paylaşacaktınız! ben de Octavia style aldım ve içi bej renk olduğu için kılıf yaptırmak istiyorum. Deri olanları daha güzel gibi! sizinkileri görebilirsem bi fikir sahibi olurum diye düşünüyorum! kolay gelsin, saygılar!!

Çevrimdışı bahcekapiliyavuz

• Mali Müşavir
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fotoğrafları merakla bekliyoruz. Ben Ankara Döşemecioğlu'ndan aldım ve döşemecime taktırdım. Çokta memnunum. Orijinal görüntüye göre sırıtan bir durum yok.

Çocuk var sonuçta ister istemez bej döşeme üzerinde kir ve lekeler çok sırıtıyor. Mayıs Haziran aylarında söküp yıkatıp geri taktıracağım inşallah.

Çevrimdışı peugeot206wrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Koltuğa airbag takılmaya başladığından beri bu kılıf işine soğuk bakıyorum. Airbagler çok şiddetli bir basınçla patladıkları için kılıf herhangi bir şekilde açılma açısını falan değiştirirse koltukta oturan için tehlikeli bir durum olabilir.

Çevrimdışı Iamkbalci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar malumunuz sport paket arabaların koltukları diğer paketlerden çok farklı. BU arabaların koltukları için bildiğiniz  kılıf , minder veya koruyucu var mıdır?