škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

4300k h1 xenon kitini istanbulda Bulamadım 6000K Alsam Ztech Orjinal Nasıl Olur?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada elif turning anadolu yakasının en büyük turnıgcısıymış kartal tarafında tavsiyem giden arkadaşlar varsa oradan karbon kagıtı vs vs herşey var fiyatta indirim yapıyor. kartal minibüst caddesinde dragos yolunda.
"OTO TAMiR SERViSi- Bizi denedikten sonra bi daha bi yere gidemiyceksiniz"

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar kafama bir soru işareti takıldı 6000k lık ampülmü bu ? bugun taktırdım resimleri

6000k mıdır bunlar?

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
rengi 6000 gibi duruyor hayırlı olsun . :)

Alıntı yapılan: lrfan;283777
Her ikisine de takılır bizim takalar full H7

İrfan abi bu arada şu ampul nasıl

http://www.eliftuning.com/MTEC-COSMOS-BLUE-WHITE-H7-XENON-TiP-AMPUL-SETi_33721.html#0
-------------------------------------------------

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;283860

http://www.eliftuning.com/MTEC-COSMOS-BLUE-WHITE-H7-XENON-TiP-AMPUL-SETi_33721.html#0

gökcen abi bu balanslımı balansız olan lambalar içimidir?

bu arada sol farın içinde ölümcek ağı tespit ettim nasıl temizlerim hava farı sokup hava tutsam olurmu?
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2011, 20:00:20 Gönderen: dikmentr »

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dikmentr;283876
gökcen abi bu balanslımı balansız olan lambalar içimidir?

Balanssız olanlar için bu, 4.750k olunca birde, hoşuma gitti

Düzenleme: Önerilmemiş bu, hatta forumda kullanan olmuş şimdi baktım. Phılıps galiba en iyisi bu konuda :)
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2011, 20:02:17 Gönderen: gokcen59 »

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Halil abi :)

İrfan abi bu arada ampullerden anlıyorsun bildiğim kadarıyla.
Bizim araçta 4300 K Xenon var bildiğin gibi,özellikle farlar yanarken selektör yapınca çok komik bir görünt oluşuyor :lol: Daha doğrusu oluşamıyor,çnkü uzunlarda bulunan standart ampul hiç bir şey göstermiyor :)
Bende uzunlardaki ampulleri hem renk olarak hemde güç olarak daha üst seviyelere çıkaraym diyorum. Ne önerirsin uzunlar için?

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
gökcen 4300 k ışıgınımı veriyorbu lamba acaba h1 4300k xenon kıvamındamıydı boyle bısımı alsaydım..

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dikmentr;283876
bu arada sol farın içinde ölümcek ağı tespit ettim nasıl temizlerim hava farı sokup hava tutsam olurmu?

:++: Enteresan, hava tutsanız geçer büyük ihtimal .

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;283897
:++: Enteresan, hava tutsanız geçer büyük ihtimal .

sıfır arabanın farlarında içten ölümcek sen gir orda ağ yap harbi enteresan :) beyaz yanınca fark ettim veleti tam mercegın önünde uzunları dar alanlara gırebılen hava tabancasıyla bı tutucam yarın yıkamacıda... cok sınırlendım:++: bir erzincana gittim aracın icine akrepten tut herşey girdi.. akrep girdi 3 saat aradık kalın eldivenle tutup cıkarttık öldürmedıkte varlıgı gunah işlemeyelim diye oda eldiven olmasaydı gecırıyordu ığnesini. allahtan akılık ettık... bakalım yarın halledıcem

bunların yanında ziftten tut ne ararsan sıcradı yarın benzın 3 tl lik sıcrayan yerleri cok kalın olan zifti gaz yağı cıkartmadı kaportacım benzın dene dedı..
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2011, 20:21:30 Gönderen: dikmentr »

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;283860

Beyaz Ampul İstiyorsan MTEC Super White Alacaksın Ama Bu Ampuller Yağmurda Güzel Göstermez :)

Eski H100 Ümden Bir Anı :(

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benim 6000k daha test etmedim bugun baktım kiti ampülünü tekrar söktüm yerinde kablosundaki yazıları kontrol ettım orjianal ilk yanışı bile kristal ısık veriyor. ama ampül haznesindeki ölümceye taktım ne ara girdi nezaman girdi harbiden sinir oldum:)

bu arada beyaz led 4 amperlık park lambası taktık sorun cıkarttı dedi ampül degiştirin diye ama cok yanıyordu normal mavı ampül taktık sorun düzeldi 5 w beyaz yanan cinsten buda led göre az yanıyor:)
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2011, 21:02:33 Gönderen: dikmentr »

efe_38

• Ziyaretçi
benimde bir sorum olacak,farımız merceksiz çin malı mercekli fardanda takmak istemiyorum ve fara xenon düşünüyorum ama ne alacağıma karar veremedim 4300-6000 arasında gidip geliyorum,6000 daha kuvvetli değilmi yani daha iyi aydınlatmazmı? 4300niye bu kadar övülüyor?

bu arada karşımdan gelenden azda olsa küfür yemeye razıyım :D sarı sarı civciv gibi dolanmaktan iyidir :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Can;283892
Hayırlı olsun Halil abi :)

İrfan abi bu arada ampullerden anlıyorsun bildiğim kadarıyla.
Bizim araçta 4300 K Xenon var bildiğin gibi,özellikle farlar yanarken selektör yapınca çok komik bir görünt oluşuyor :lol: Daha doğrusu oluşamıyor,çnkü uzunlarda bulunan standart ampul hiç bir şey göstermiyor :)
Bende uzunlardaki ampulleri hem renk olarak hemde güç olarak daha üst seviyelere çıkaraym diyorum. Ne önerirsin uzunlar için?

Şu an halojende en iyi ışık Philips X-treme vision %100 modeli

Çevrimdışı dikmentr

• O Şimdi Asker
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben elif tuningde bugun şöyle bi olaya rastladım.
aracıma 15 led lambası taktırdım parklara ek olarak ve cokta güzel aydınlatıyordu gucu 12w 5w cıkışlı ön led lamba.
herşey takıldı arkadaş dedi git içerden ödemeyi garantiyi alınız. bende gittim o sırada geldigimde led cıkartırmış ve fiyat küpürü 9 tl normal dipsiz mavi ısıklı az yanan daha klasik tür takılmıştı sinirlendım. bu olayı orada söyledim dedim arza ışıgını ben neden görmedim abi yaktı falan dedim sayın ustam bu led ısıkları orjinal cıkışıdır daha az w led olmazkı yandı sorunsuz neden 5 tl için böyle bişi yapıyorsunuz. şikayeti mağza icine söylemedim ustaylan diyaloglar oldu. diyor aracınız lamba takılı degil hatası aldık dedım hatayı görmedim ama, görsem tamam haklısınız dicemde dedim.sorunu cözümlenmesi icin email attım ahmet abıye yarın bir bakacaktır.dedim fiyatı düşük led herzaman pahalıdır 15 tl bi ampül degil dedim 10 tl ampül. tamam sorun yok 15 tl bi ampül ben gördüm 10 tl yazıyordu küpürde işte her işi kendın alıp kendın takmakta fayda var..
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2011, 21:23:10 Gönderen: dikmentr »