škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero Sistem Güncellemesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;598891
Hocam TOEFL 96 bende, o kadar ingilizce var:)). DVDden guncellemek nedir, VAG baglantisi ile dese anlarim, SD, USB dese anlarim da DVD yi garipsedim yoksa anlamadigimdan degil:). Bi de işin gıcık yanı şimdi arayacan servisi, karşıdaki arkadaş bunu biz yapmıyoruz güncelleme Türkiye için degildir deyip sen telefondayken arkada birileriyle muhabbete devam edecek gürültülü bir ortamda, sen sinir oldugunla kalacan.

bak şimdiii öyle Toefl falan olmadı :D ne yani, biz de iki sene Finlandiyalarda eğitim gördük, çok ama çok faydalı faaliyetlerde bulunduk.

Şaka bir yana;

Sanki pek bir cacığı yok gibi görünüyor. DVD olarak belirtmesi önemli değil. Sonuçta IDS benzeri bir uygulamanın, dağıtıcı firma tarafından servise sunulan güncel sürümü ile aygıt yazılımının içeriğinin güncellenmesi durumu.

Bizim araçta navigasyon yok ki, neyini güncelleyecekse. Daha önce de dediğim gibi, güncelleme yapacaksan işe yarasın, menuleri hızlandır, dosya desteğini arttır ne bileyim işe yarayacak özellikler sun bize.

Çevrimdışı Tropikal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu konuda net bir bilgi alabilen yok mu arkadaşlar? Ayrıca şunu da gerçekten anlamıyorum. Hadi navigasyonu geçtim, bu diyelimki ücret gerektiren bir uygulama. Bahse konu ekran geniş ekran mı? Evet. Peki en basitinden video oynatma özelliği var mı bu ekranın? Var. Arkadaşım sen skoda markası olarak kullanıcılarına bunu neden sunmuyorsun? Neden marka değerini yukseltmiyorsun. Dokunmatik hassasiyeti yüksek gayet yüksek güzel bir ekran koymussun arabaya. Neden eksik iş yaparsın, marka değerini yüksek tutmak varken? Kedinin cigere baktığı gibi baktiriyorlar arkadaş ya.

Çevrimdışı josephanzel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
"Navigasyon sisteminiz yalnızca DVD'den güncellenebilir. Lütfen satıcınızı ziyaret edin."

uyarısını and otomotiv ankara firmasını arayarak sordum.

Firma bana aracınızda navigasyon varmı dedi ? bende göremiyorum. dvd ile yükleyebilir mişsiniz dedim. firma : aracınızda navigasyon yoksa nasıl yükleyebiliriz dedi.

2. Smartlink özelliği varmı benim araçta dedim. 650 Tl veriyosunuz kod ile aktif ediyoruz ayrıca Menüde çıkıyor mu dedi ? hayır dedim. aktivasyonda edilmez aracınızda bu özellik yok dedi.

Web sayfasında var yazıyor dediğimde getirin servise bakalım dediler.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servise bugün gittim araç ile ilgili herhangi bir güncelleme yok.

O ifade sadece firmware güncellemelerini servisin yapacağını ifade ediyor. Servislere yazılım dvd formatında ulaştırılıyor olabilir ve VAS sistemiyle araca yükleniyor olabilir.

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bolero'ya sonradan mirrorlink gibi özelliklerin grleceğini düşünmüyorum. Tahminime göre bu durum satış stratejisinin bir neticesi. Hal böyleyken durumda değişiklik beklemeye gerek yok. diğer başlıkta bahsi geçen android arayüz ile bolero ekranı işlevselleştirebiliyoruz anlaşılan. Ancak ben yönetmi merak ediyorum, aracın parçalarının keyfe keder sökülüp takılmasını sevmiyorum. Birde detayları önemsemeyen bir ustaya gelirsek ki genelde öylr olur, hepten kötü.

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skodanın İngiltere sitesinde;

Eğer aracınızı 25 Mayıs 2015 tarihinden önce sipariş ettiyseniz Smartlink özelliği olmayacaktır. Bu tarihten sonraki modellerde etkindir şeklide belirtmiş.

[/url][/IMG]

Çevrimdışı Tropikal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam bu smartlink mirrorlink vs ozelliklerin olup olmadığını nasıl anlıyoruz nerden kontrol ediyoruz kisaca anlatabilir misiniz? Aracım 2016 model

Çevrimdışı josephanzel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: devrimyalcin;599067

Eğer aracınızı 25 Mayıs 2015 tarihinden önce sipariş ettiyseniz Smartlink özelliği olmayacaktır. Bu tarihten sonraki modellerde etkindir şeklide belirtmiş.

[/url][/IMG]

tam link verir misiniz

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: josephanzel;599095
tam link verir misiniz

Alıntı yapılan: Tropikal;599068
Hocam bu smartlink mirrorlink vs ozelliklerin olup olmadığını nasıl anlıyoruz nerden kontrol ediyoruz kisaca anlatabilir misiniz? Aracım 2016 model

Kod: [Seç]
http://www.skoda.co.uk/about-us/mirrorlink-faqs
sıkça sorulan sorular sayfası.

Alıntı
http://www.mirrorlink.com/phones

uyumlu telefonlar listesi

Alıntı
http://www.mirrorlink.com/cars

Uyumlu araçlar listesi ve içerisinde Rapid mevcut. Yalnız şöyle bir detay da belirtmiş;
Alıntı
Bazı ülkelerdeki modellerde mevcut olmayabilir, lütfen yetkili satıcınızla görüşün ve detayları öğrenin
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2016, 16:41:13 Gönderen: devrimyalcin »

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Servise gidip sordum. Plakadan ve pin'den sorgulayıp güncelleme olmadığını söylediler.

Çevrimdışı rabbit

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: devrimyalcin;599067

[/url][/IMG]

Bu çok yararlı oldu işte :) teşekkürler

Çevrimdışı josephanzel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar

Rapid ve Rapid Spaceback araçlar için.

1. Aracı alırken smartlink talep ettiyseniz fabrikada üretim aşamasında bu aktif ediliyor.

2. Eğer menüde smartlink ile ilgili herhangi bir ibare göremiyorsanız. Bu araçta smartlink yoktur. Bayide de aktif edilemez.

3. Rapid ve Rapidspaceback için Fabrikaya bir talep olursa ve bu talep ile ilgili bir yazılım paylaşılırsa bu yazılım yüce oto tarafından bayilere dağıtılacak ve Bayilerden ücret karşılığında aktif edilebilecektir. Ancak bu işlem muhtemelen olmayacaktır. Adam zaten aracı satmış ayrıca lisans parası ödeyeceğini düşünmüyorum. Öderse helal olsun :)