škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sıfır araç alımı

Devil · 32 · 6698

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İkinci el düşünürsen sıfır ile tek farkı 24000 de olması. Fiyatta sıfıra göre yaklaşık 9000 ₺ uygun. Ev aldım satıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı m.cepoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ordic;594346
bugün altur'u aradım. 2016 model TDI DSG Style kırmızı renk (cam tavansız) 68.000TL dediler. Beyaz renk cam tavanlı emotion paketi vardı ona da 73.000 TL dediler.

hocam s.a alturdan aldınız mı peki 68.000 tl dedikleri arabayı. fiyat gayet uygun denmiş.

Çevrimdışı dtmaden

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fiyatlar guncellendi ..hayirli olsun arkadaslar..sedan 1.4 dsg 79.100..saka gbi...

Çevrimdışı m.cepoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dtmaden;597301
Fiyatlar guncellendi ..hayirli olsun arkadaslar..sedan 1.4 dsg 79.100..saka gbi...

s.a herkese hayırlı akşamlar. evet hocam gerçekten de  şaka gibi.1 kasımda güncellenen fiyatlarda rapid spaceback  dsg 1.4 tdi  75.700 tl iken şimdi 76900 tl diyor. eminim 25 inde dolar euro böyle artış olursa biraz daha artacak. yazıkk

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
30 haziranda anahtar teslim 60.100 TL'ye satın aldığım Metalik Boya 1.2 TSİ Style paket Spaceback 68.000 +1.350 tl olmuş. Benim vade farkı kadar fiyat artışı var, şaka gibi. Dolar ve Avro yerinde durmazsa artmaya da devam edecek gibi. Yılsonu olmasına rağmen beklentilerin çok çok üstüne çıktı fiyatlar.

Çevrimdışı SB2016

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar, bende 2 hafta önce Antalya'dan sıfır araç aldım rapidspaceback cam tavan ve emotion paket 66.500. Bugün bende fiyatları kontrol ettim ciddi bi artış söz konusu. Malesef euro ve dolar bu parametrelerin üzerine çıkarsa ücretler daha yüksek olabilir. İyi forumlar.

Çevrimdışı DaNGeRouS_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arabalar değerleniyor diye bile sevinemiyorum. İçler acısı..

Alıntı yapılan: devrimyalcin;597430
30 haziranda anahtar teslim 60.100 TL'ye satın aldığım Metalik Boya 1.2 TSİ Style paket Spaceback 68.000 +1.350 tl olmuş. Benim vade farkı kadar fiyat artışı var, şaka gibi. Dolar ve Avro yerinde durmazsa artmaya da devam edecek gibi. Yılsonu olmasına rağmen beklentilerin çok çok üstüne çıktı fiyatlar.

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Beyler resimler 2 dk önce altur'da çekildi. Sizi bilmem ama benim dibim düştü :)

Çevrimdışı josephanzel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
fiyat ne verdiler hocam.

1.2 TSI DSG Style Metalik için fiyat ne veriyorlar hocam

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam resimdeki araç 1.2 tsi monte carlo 78.000 etiket fiyatı. Başka fiyat sormadım, ben kendi rapidim için 15.000 km bakımı bilgisi almaya uğramıştım, onuda soracak biri bulamadım, p.tesiye kaldı.

Çevrimdışı josephanzel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ordic;597551
Hocam resimdeki araç 1.2 tsi monte carlo 78.000 etiket fiyatı. Başka fiyat sormadım, ben kendi rapidim için 15.000 km bakımı bilgisi almaya uğramıştım, onuda soracak biri bulamadım, p.tesiye kaldı.

Hocam bu araç ne renk ?

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: josephanzel;597567
Hocam bu araç ne renk ?

bende bilmiyorum, etiket bilgisine hafiften göz gezdirdim rengi belirtmişlerse bile benim gözüme çarpmadı. Ama siyah jant ve detaylarla uyumu çok hoşuma gitti, aracı şu anda alacak olsam gözü kapalı bu renk alırdım.

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: josephanzel;597567
Hocam bu araç ne renk ?
Çelik Grisi diye tahmin ediyorum. Türkiye kalaloğunda var.
http://www.skoda.com.tr/sites/tr-tr/sitecollectiondocuments/00000rapid-spaceback-my-2016-2.pdf

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aynen hocam, renk seçeneği sadece monte carlo için geçerliymiş.

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda web sitesi şu an itibariyle (25.11.16 - 09:30) fiyat güncellemesi yapıyor gibi. araçların fiyat listeleri yayından kaldırılmış. Yeni ötv uygulamasından sonra fiyatlar ne olacak bakalım.