škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yardimci olacak??

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serhat_44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2006 1.6 Mpi  Manuel vites motor LPG li aracı yeni aldım bu motorlarda hangi yağı kullanmalıyız herkes farklı birsey öneriyor Yağın çok önemli oldugunun farkındayım Ondan dolayı sormak istedim sizlere...

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?p=2621#post2621. Md32

5-30 yag, castrol, shell, cok fark etmez. Ben iki senedir shell helix hx8 5-30 koydum cok iyi yag.

Çevrimdışı serhat_44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tesekkur ederim birşey daha soracagim benim araç 100 TL LPG ile 260 km gitti ustelik 200 km si uzun yolda çok az değil mi ben en az 350 km gider diyordum Siz ne kadar gidiosunuz bi depoyla ??

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
100 TL lik LPG benim aracı tam doldurur. Ankara'da gaz 2,76 TL bugün aldım. Ve bu gazla s.ici 370-390 km yol gider s.disi 450 km yı bulur.
LPG bakımlarını, araç yağ filtre bakımlarını yaptır. Bide kış şartlarından az fazla yakıyor ama sizinki baya bı az olmus

Çevrimdışı rageofdynax

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serhat_44;607848
Tesekkur ederim birşey daha soracagim benim araç 100 TL LPG ile 260 km gitti ustelik 200 km si uzun yolda çok az değil mi ben en az 350 km gider diyordum Siz ne kadar gidiosunuz bi depoyla ??

100 tl'lik gaz ile (tam depo oluyor) ş.dışı 470km'ye kadar gidebilirken, ş.içi yaklaşık 370-400 km arası gidebiliyorum. Ancak kış şartları biraz fark ettirebiliyor, en azından şehiriçi için.