škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

15000 ilk bakim servis onerileri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dervişbey;542085
Arkadaşlar benim de ay sonunda 1 yıl doluyor..

Yağ teklifini henüz sunmadım ama, kendim götürecek olsam hangi yağı tercih etmem lazım..

http://www.hepsiburada.com/castrol-edge-0w30-4-lt-benzinli-dizel-motor-yagi-p-OTM85C055

http://www.hepsiburada.com/castrol-edge-10w60-4-lt-benzinli-dizel-motor-yagi-p-OTYAGCST024

Castrol de çeşit çeşit yağ var? Yağların üzerindeki 0W30, 10W60 ibareleri ne için acaba?

Bir de Edge ayrı Magnetec ayrı? Hangisi tercih edilmeli?
Mobil Esp Formula 5w 30 tavsiye ederim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Korhan06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
16 Kasım (bugün) itibariyle Skoda servis ücretlerinde kampanyaya giriyor.İndirim oranını bilmemekle birlikte hatırı sayılır bir tutar olacağı muhtemel. Tüm foruma duyurulur.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Korhan06;542563
16 Kasım (bugün) itibariyle Skoda servis ücretlerinde kampanyaya giriyor.İndirim oranını bilmemekle birlikte hatırı sayılır bir tutar olacağı muhtemel. Tüm foruma duyurulur.

Klasik %20 indirim olur kanaatimce.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün benzin filtresi ile ilgili skoda'dan dönüş yaptılar artık değişmiyormuş gerek görmedikçe bilginize boşuna değiştirmeyin

Çevrimdışı serbag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben bugün yaptırdım. 396 tuttu. yüce motor cevizlide. 1.2tsi otomatik octi

Çevrimdışı skodosky

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
(SELAM ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE,BUGUN BANA SU MESAJ GELDİ SKODA DAN,(((skoda bakım parçalarında ve işçilikte %20 indirim son gün 19 aralık sizleri skoda servislerine bekliyoruz)))) dün korhan06 nın söylediği indirim dogru çıktı,   benim yıllık bakım aralık ta iyi demekki ozaman her yıl 15000 km
yaparsak %20 lik minicik indirimi kaparız  :):)

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Normalde geçen hafta sonu scoda ozaydinlarda aracimin ilk bakimini yaptiracaktim hafta sonu bursaya gitmem gerekti randevuyu bu hafta sonuna ertelemistim...her şeyde bir hayır vardir derlerya şimdi %20 indirim den yararlanacagiz

Çevrimdışı bulentperu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;542100
Bende bunu tavsiye ediyorum  
http://www.hepsiburada.com/petronas-syntium-5000-av-5w-30-4lt-motor-yagi-p-OTVARP24

40 yaşında bir İzmir 'li de olumlu yorum yapmış o yağa! Acep kim ola ki?! :wax:kiki:

Çevrimdışı okca

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ya bugun samsundan fiyat alfim 650 tl .dediler.inditimle 500 olacakmis..octavia tdi 1.6. dsg.fiyat normalmi arkadaslar

Çevrimdışı skodosky

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçen hafta yüce oto da 530 tl idi sorduğumda.yoksa önce bindirim sonrada indirimmi yaptilar nedir anlamadim bende ay sonunda bakima gidecektim oyüzden sormuştum bayii ye.%20 indirim geldi bakim fiyatlarina diye cebime mesaj gelince sevindiydim 106 lira indirim eder 424 lira eder 400 e bağlarim işi dediydim ama hayal oldu sanki indirim işi,yarin ilk iş yüce otoyu aramak olacak.

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodosky;542946
Geçen hafta yüce oto da 530 tl idi sorduğumda.yoksa önce bindirim sonrada indirimmi yaptilar nedir anlamadim bende ay sonunda bakima gidecektim oyüzden sormuştum bayii ye.%20 indirim geldi bakim fiyatlarina diye cebime mesaj gelince sevindiydim 106 lira indirim eder 424 lira eder 400 e bağlarim işi dediydim ama hayal oldu sanki indirim işi,yarin ilk iş yüce otoyu aramak olacak.

560 tl diyorlardi ilk bakima o çok çok fazla bi rakamdi.ancak indirim gelene kadar millet bu paralari mecburen ödedi.simdi 450 civarina düştü  o bile iyi para ancak 5 sene garanti var mecburen 5 sene servisciyiz...

Çevrimdışı skodosky

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynen bende araci alirken,5 yil garanti için 2000 lira civari para ödedim, bilmiyorum iyimi ettim 5 yil servis mecburen artik benim araca,ilk bakim neyse km yükseldikçe para artiyor agir bakimlarda parada ağir olacak yetkili servis işinde.

Çevrimdışı rasimb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bana da İzmit Özdağ Otomotiv indirimden önce 480 tl demişti. Şimdi 400 tl ye anlaştık bakalım yarın gidiyorum 15000 bakımına. Bu arada Bursa 500 tl den aşağıya inmedi

Çevrimdışı Sequenc

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1,2 tsi 15000 bakım ne kadar tutar acaba, benzinle dizel arasında çok fark var mıdır?