škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ben de aranıza katılıyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Selcuk;449179
Size de hayırlı olsun. Hangi bayiden aldınız siz?

teşekkürler. hepimize kazasız belasız günler inşallah. sakaryadayım buradaki bayiden alacağım

Çevrimdışı demir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Selcuk;449095
Herkese selam,

İlk görüşte kalbimle ve mantığımla aşık olduğum Octavia'ma (1.6 TDI DSG Beyaz - Bluetooth, 17inç Denom, KESSY) bir aksilik olmazsa (inşallah olmaz) bir hafta içinde ben de sahip olacağım. Özellikle benim gibi yeni sahip olacaklara ve kredi kullanacaklara vdf'nin full paketteki kampanyalarını önerebilirim. +2 yıl garanti, kasko ve 4 servis paketi alındığında faiz oranında 10 puanlık bir düşüş gerçekleşiyor.

Herkese kazasız belasız mutlu sürüşler diliyorum.

+ 2 yıl garanti için bi fiyat verdilermi bana 1500 tl civarı dediler

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Ben de +2 yıl garanti almayı düşünüyorum. İlk 18 ay içinde alınabiliyormuş. Acaba bu garanti dsg şanzımanı da kapsıyor mu?

Çevrimdışı demir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: genious61;449289
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Ben de +2 yıl garanti almayı düşünüyorum. İlk 18 ay içinde alınabiliyormuş. Acaba bu garanti dsg şanzımanı da kapsıyor mu?

sizede hayırlı olsun. bence kapsıyordur. gerçi detay sormadım ama bayi direk +2 yıl garanti istermisiniz diye sorunca komple kastetmiştir diye düşünüyorum

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun arkadaşlar 10  gün sonra beyaz 1.6 tdi octavia elegance alacağım ama sırada beklemeden hazırda olan araç bulabilirmiyim bulursam hangi bayiden bulurum?  Istanbuldayım

Çevrimdışı demir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmet_01;449293
Hayırlı olsun arkadaşlar 10 gün sonra beyaz 1.6 tdi octavia elegance alacağım ama sırada beklemeden hazırda olan araç bulabilirmiyim bulursam hangi bayiden bulurum? Istanbuldayım

sakaryadaki bayiiye yarın sipariş ettiğim araçla birlikte 8-10 araç daha gelecekmiş isterseniz bayii ile irtibata geçin. 0264 276 96 04 bayii numarası. bu arada herkes beyaz renk alıyo daha çok tutulacak anlaşılan:D

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet beyaz renk çok güzel yakışıyor :-) engelli aracı alacağım için evrak getir götürler de sıkıntı yaşarım uzak edüşüyor sakarya

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir;449309
sakaryadaki bayiiye yarın sipariş ettiğim araçla birlikte 8-10 araç daha gelecekmiş isterseniz bayii ile irtibata geçin. 0264 276 96 04 bayii numarası. bu arada herkes beyaz renk alıyo daha çok tutulacak anlaşılan:D

Abi bisey sormak istiyorum. Sakaryanın neresindesin sen :)
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2013, 13:20:38 Gönderen: alperen »

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: demir;449309

İstanbulda da en çok trafikte beyaz renk gözüküyor..rütuş ve parça boyamada en problemsiz renk..

Çevrimdışı demir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;449361
Abi bisey sormak istiyorum. Sakaryanın neresindesin sen :)

Akyazıdayım alperen hayırdır sendemi Sakaryalısın:)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı demir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;449404
Yok abi bizim yazlıkda Karasu tarafında ;)

hım anladım:ddd:

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar hiç aklımda otomatik vites araba almak yokken bugün gittim octavia elegance 1.6 tdi araca kaporami yatırdım ama dsg şanzıman olmasından dolay çok korkuyorum forumlarda baktım sorun olan çok varmış trafikte ısınma dan dolayı felan arkadaşlar şimdi o sorunlari halletmişlermidir yoksa o sorunlu olanlarİn araç sahipleri mi hor kullanmıştir? Arkadaşlar bir sorun olmaz değil mi ?

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Korkmayın 13000 km yaptim bir sıkıntı olmadı. Araç çok konforlu, keyifli, beni çok mutlu etti.inşallah sizi de memnun eder.

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbucak;449555
Korkmayın 13000 km yaptim bir sıkıntı olmadı. Araç çok konforlu, keyifli, beni çok mutlu etti.inşallah sizi de memnun eder.

aracın test sürüşünü yaptım zaten gerçekten mükemmel ötesi rahat. bir kuğu gibi süzülerek gidiyor hatta bu araba vites atmıyormu diye ekrana baktığımda 4. vitese çıkmışım haberim yok :) birde sport modda aracın çok tatlı sesi var inşallah bir sorun yaşamayız 2 yıl daha garanti uzatırım artık az buçuk kendimcede önlemler almış olurum